Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Na darmowej wyżerce :). W Zduńskiej Woli, Jordanowie i wieś Buczek (Brzeziny)
  2. Ooooooo już myślałam, że się Ciebie nie doczekamy.Byłam dziś w Twoich regionach.
  3. Ja zamawiałam internetowo, bo taniej.W sklepie natvita, ekologiczną.Od dłuższego czasu nie mają.Swego czasu poprosiłam, żeby mi zamówiły w zielarskim innej firmy.
  4. Ostropeścik spokojnie możesz dawać tylko jak Grażyna pisze na świeżo zmielony, albo w postaci oleju.Podobno dobry jest też sok z karczocha. Na trzustkę proponowałabym Ci tą herbatkę z liści papai. A na żołądek nie wiem.A co on je teraz?
  5. A wiadomo od czego te zmiany?
  6. Aaaaaaaaa jeżeli o to chodzi to też mi się dziwnie to czytało.Żebym wiedziała to bym czytała od połowy :P,
  7. Niedobrze :(. Dobrze , że zwróciłaś uwagę, że coś jest nie tak. A z czym się konkretnie nie zgadzasz? Na razie mam jakieś małe książki, kupiłam gdzieś na bazarku, ale to na "raz", że tak napiszę.W kącie leży jeszcze ta o Ajurwedzie.Mam w planach w następnym miesiącu coś kupić, ale się jeszcze zastanawiam czyją.Ostatnio mi coś polecała pani ze sklepu, ale zapomniałam kto to był.Zapisane mam gdzieś, może kiedyś znajdę :P
  8. Prawie przeczytałam.Zostały mi zalecenia i ćwiczenia.Myślałam, że będzie ciekawsza i więcej się dowiem.Jednak jest parę fajnych rzeczy, do których się będę stosować.
  9. Zerduszko pyta czemu jesteś przeciwna?Ona jest wegetarianką od parunastu lat i teraz chce zostać weganką, więc dlatego pyta dlaczego.
  10. Papaja jako owoc jest droga, chociaż kiedyś kupiłam na spróbowanie.Pijemy herbatkę z liści papai.Teraz mamy przerwę, bo muszę wypić wszystko co nakupowałam :P z innych ziół, bo już jest po terminie, a trochę jeszcze zostało.
  11. A komu się nie marzą :P?
  12. Aaaaaaaaaaach rozmarzyłam się o własnym domku, ogrodzie, pieskach .......... A co to ta Jadłonomia? Papaja zawiera naturalne enzymy przez co wspomaga pracę układu pokarmowego, rozkłada białka i działa przeciw nowotworom.No i tam parę innych właściwości.
  13. Sama nie wiem.Przestawiałam go na surową wołowinę, pił papaję i po jakimś czasie właśnie alergie mu przeszły (nie wiem czy wszystkie, ale na warzywa tak). Zniknęło mu też popuszczenie moczu.A długo się z tym bawiliśmy.Z tym, że teraz sporo pierdzi, ale chyba przez szybkie jedzenie i połykanie sporych kawałków. A co teraz czytasz?
  14. Mój Mentor miał uczulenie na... właściwie łatwiej mi by było wyliczyć na co nie miał.Teraz "żre" rzeczy których nie mógł i nic się nie dzieje.
×
×
  • Create New...