Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Znowu Was widziałam jak sobie maszerujecie :).Chyba macie stałe pory spaceru :)
  2. [quote name='Tekla64']Cioteczko pytalas sie czy do was juz nie zagladamy?!, otoz zagladamy regularnie ale na temat techniki nie mam co sie wypowiadac ... bo sie nie znam a tak w zasadzie masz codziennie cosik ode mnie jak ino mam cos do powiedzenia hihihi[/QUOTE] Przecież żartowaliśmy, wiemy, że zaglądacie.A my nie mamy, albo czasu wstawić zdjęć , albo nam komputer lub sieć szwankuje. Wczoraj byliśmy na działce.A te moje psy nic, a nic w towarzystwie zachować się nie umieją.Przyjechali do nas znajomi z dzieckiem 2,5 roku.Mentor tak biegał, że malutkiego ciągle zadem trącał, a tamten bach i w bek.Niby delikatnie, ale nic nie uważa.Już Leosia tyle razy zdeptał, że nawet nie zliczę.Z tym, że Leo ma dobry refleks i jak się nie zagapi to umknie. Znowu Leo jak go nie pilnowaliśmy wyskakiwał nagle spod stoły i rzucał się koledze na nogę tak go sobie upodobał (miał kaganiec).Szczęście miała tylko koleżanka, chyba ją troszkę polubiły ;).Takie te moje psy.I jeszcze mi do domu 3 kleszcze przyniosły, ale łażące.
  3. A pytałaś czemu pani ją oddała ?
  4. Biedny, nie dziwię się, że jest nieufny :(
  5. Moje wszystkie ulubione rasy, piękności nad pięknościami :)
  6. Pracowita z Ciebie kobitka, w ogródku porobisz, daniele nakarmisz z pieskami się pobawisz i do nas jeszcze zajrzysz choć na chwilę :)
  7. [quote name='AnkaG']Jak impreza?[/QUOTE] Właśnie :)
  8. Dużo brązowych dobków, czarnych nie było ;)? Zdjęcie na kolanach powaliło mnie na łopatki ha,ha,ha rewelacyjne.
  9. Witamy się z maluszkiem ślicznym czarnuszkiem.Życzymy dużo zdrowia :)
  10. Piękne piesy. A Ty teraz tytuł wątku musisz zmienić na "Felek co nosi szelki" :)
  11. Ale szczęśliwa, aż serce się raduje :)
  12. [quote name='Tekla64']Nikodem byl na tej sesji sam i tu niucha ale sama sie zdziwilam jaki jednak byl chetny do wspolpracy dzis hihihi [SIZE=5][B]Super zdjęcie[/B][/SIZE] [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1849/b94d62fde364c9aemed.jpg[/IMG][/URL]
  13. Historia z dziadkiem pierwszorzędna.Doginnka nie ma wyjścia musisz sobie jakiegoś TZa przygruchać co by Ciebie i psiny bronił .Mój jest taki, że obcego psa łapie za obrożę nie zastanawiając się czy on agresywny.Ale często go nie ma jak podbiegają do nas inne psy :(.Ja rzadko komuś źle życzę (ostatnio 10 lat temu swemu byłemu ;)), ale nienawidzę czegoś takiego.
  14. [quote name='Doginka']Alleluja! Witam, Czasem do Was zaglądam,piękne psiaki. Zdrówka dla bidaka. Pozdrawiam.[/QUOTE] Witam witam:hand: I dzięki za życzenie zdrówka dla Gordusia, jemu się przyda, bo on coś w tym roku ma pecha, a to dopiero maj:roll: Nie życz drugiemu, co Tobie nie miłe;-) Ja nawet największemu wrogowi źle nie życzę;-)Najwyzej pobawię się kukiełką woodoo:roflt:[/QUOTE] Widocznie ja wredna jestem, ale tak się urodziłam i taką zostanę :).Mąż mi opowiadał, że kiedyś jakiś chłopak chodził po osiedlu z dogiem argentyńskim i też napuszczał na psy i ludzi.Policja oczywiście miała głęboko w poważaniu.Ktoś mądry wymyślił, żeby iść z tym do gazety.Dopiero wtedy coś się ruszyło.Od tamtego czasu pies pomykał na smyczy i w kagańcu :)
  15. Jakie one podobne.W życiu ich nie odróżnię, ale jestem zakochana w każdym z osobna :).Biedaczek, miejmy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia.A faceta niech piorun strzeli, albo może niech kona w męczarniach.
  16. Może niedługo odrośnie :) A Birman wcześniej był innej orientacji, czy przy maluszku tak się zatracił ;)?
  17. [quote name='jambi']Czarna z Wrocławia - boska!!!!!!!!! ... albo ja mam deja vu, albo ja już ja widziałam... WATACHA - zapraszam do mnie, obejrzysz sobie zęby Arona ;) ... ciekawe ile mu dasz patrząc li tylko po zębach :megagrin:[/QUOTE] Już mi pokazywałaś na żywo.Ciemno było, ale coś tam widziałam ;)
  18. Czemu mi nikt nie powiedział to bym w czymś pomogła :(?A koszulkę też chętnie kupię jak będą na sprzedaż :)
  19. Jeżeli to Wy to ja będę tą panią w tramwaju z przyciśniętą twarzą do szyby ;).Strasznie mi się podobają, prawdziwe perełki :) I co Wet powiedział ?
  20. Oooooooooo nowy nabytek :), fajny maluszek bez bródki ;)
  21. Tak te kleszcze to masakra.My w Warszawie nigdy nie złapaliśmy wszystko na wyjazdach na działki itp.Ostatnio co psy pobiegały na działce to kleszcza przynosiły, musieliśmy ciągle ich oglądać i przeczesywać.Na szczęście znaleźliśmy wszystkie. A to Batalia taka śmieciucha?Pamiętam jak kiedyś Mentor "wciągnął" pęknięty balonik.Zrobił to tak szybko, że nawet nie zdążyłam zareagować.No, ale zabawy z balonem się skończyły.Na szczęście nic mu nie było.
×
×
  • Create New...