Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Byłoby super, bo jak czytam to świetny psiak!
  2. [quote name='mshume'] Mam nadzieję,że Jaaga tu zajrzy...[/QUOTE] wysłał ktoś info, bo nie chciałabym zaśmiecać jej skrzynki:cool3:?
  3. [quote name='Wunia']no, proszę, przypadkiem ciocia agada trafiła, a pisałam u Gapcia, pisałam ... zupełnie nie znam tych Waszych okolic :([/QUOTE] no właśnie na Gapciowym wątku trafiłam w czasie rannego obchodu:roll::evil_lol: i zadręczam ludzi prośbami:cool3:, ciekawe kiedy mnie zlinczują:razz:
  4. [quote name='Wunia']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: oby tylko w netoperka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: coś tam sypiam :sleep: jak dogo zwalnia to wtedy mam chwilę :razz:[/QUOTE] :lol::lol:
  5. Cioteczki sorki za offa, ale mamy tu dramatyczną sytuację, może wasze dobre fluidy i tu zadziałają: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181399-Suka-Maltanczyk-W-TRAGICZNYM-STANIE?p=14256310#post14256310[/URL] Zajrzyjcie błagam!!:modla:, a teraz już:scared:
  6. Ona nawet kolorem futra do nowej panci podobna:eviltong:, piekne, piękne...
  7. [quote name='Tola']To dobrze:loveu: Dzwonlam do Mateusza; Kawa zaraz po wejsciu do domciu opróznila miskę z jedzeniem:cool3:[/QUOTE] czyli najlepsza forma powitania nie zawiodła:evil_lol:, będzie dobrze...
  8. [quote name='sacred PIRANHA']kmurdz własnie wysłałam PW do ciebie z danymi do wysyłki ...i weszłam na konto i zobaczyłam że już dostałąm od Ciebie przelew:-) także melduję że doszedł przelew od kmurdz 100zł dziękujemy![/QUOTE] to ja się panoszę:eviltong: i pozwoliłam sobie dać kmurdz namiary do przelewu, mam nadzieję na ulgowe potraktowanie:siara:?:cool3:
  9. :thumbs:mam nadzieję, ze zadowolą się własnym towarzystwem i będzie dobrze, najgorszy tylko mąż:knuje:, co by faceta mogło rozmiękczyć, mam ten sam problem ze swoim :glaszcze:, więc rozumiem ...
  10. Witamy rano, choć niektórzy byli już o świcie;)
  11. Piranha, no zupełnym przypadkiem tu trafiłam:mad:, kurcze Ty to masz dar do natykania się na takie nieszczęścia:shake:
  12. Szarotka ty sypiasz, czy tworzysz 24h/24h:eviltong:?
  13. kmurdz dziękujemy:loveu: zapraszam na wątek, możesz się również wpisywać;), będzie nam bardzo miło:p
  14. biedaki straszne takie przerażone...
  15. dzięki Sylwia za przybycie:loveu:, jak widać każda pomoc na wagę złota:roll:
  16. Uff...miejmy nadzieję, że Heniek na prostej...
  17. [quote name='__Lara']Zgadzam się z tym. Jasza chce jej zapewnić szczęście i bezpieczeństwo. Na kopalni może i szczęśliwa będzie, ale niekonieczne zawsze bezpieczna. Za to mała może nauczyć się (już się uczy) być szczęśliwa u Jaszy, do tego ma zapewnione bezpieczeństwo. Ja jestem jak najbardziej za domem u Jaszy.[/QUOTE] To może zbiorowa petycja do Jaszy TZ-a, bo jak ją wywali razem z psami to trzeba będzie wątek zbiorowy zakładać8-)
  18. Cudo domek:loveu:, jak takie domki sie trafiają to i mnie też wystawcie do adopcji:eviltong: a psiaki takie podobne na tych zdjęciach, że mam problem kto jest kto?[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/wink333.gif[/IMG]
  19. u Kawy było podobnie, moze i jemu sie poszczęści, oby szybko, bo tyle kolejnych psiaków:shake:
  20. spokojnie Tolu przecież jest w dobrych rękach, trzymam kciuki za kierowcę:kciuki:
  21. witamy pani Tereso, pani ciepłe słowo i dobra rada bardzo sie tu przydadzą a Filonek w wielkiej potrzebie
  22. To mnie też wystawcie do adopcji:evil_lol: a psiaki takie podobne na tych zdjęciach, że mam problem kto jest kto?:razz:
  23. :niewiem:skoro irenaka zrobiła już ogłoszenia to nie wiem..., może te z bazarku zamówię pod koniec mies. to nie będa się dublowały?
×
×
  • Create New...