agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Byłoby super, bo jak czytam to świetny psiak! -
Tasieńka- sunia maltańczyk- znalazła wspaniały dom
agada replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume'] Mam nadzieję,że Jaaga tu zajrzy...[/QUOTE] wysłał ktoś info, bo nie chciałabym zaśmiecać jej skrzynki:cool3:? -
Tasieńka- sunia maltańczyk- znalazła wspaniały dom
agada replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wunia']no, proszę, przypadkiem ciocia agada trafiła, a pisałam u Gapcia, pisałam ... zupełnie nie znam tych Waszych okolic :([/QUOTE] no właśnie na Gapciowym wątku trafiłam w czasie rannego obchodu:roll::evil_lol: i zadręczam ludzi prośbami:cool3:, ciekawe kiedy mnie zlinczują:razz: -
[quote name='Wunia']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: oby tylko w netoperka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: coś tam sypiam :sleep: jak dogo zwalnia to wtedy mam chwilę :razz:[/QUOTE] :lol::lol:
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
agada replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zaglądamy;) i śledzimy... -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']kmurdz własnie wysłałam PW do ciebie z danymi do wysyłki ...i weszłam na konto i zobaczyłam że już dostałąm od Ciebie przelew:-) także melduję że doszedł przelew od kmurdz 100zł dziękujemy![/QUOTE] to ja się panoszę:eviltong: i pozwoliłam sobie dać kmurdz namiary do przelewu, mam nadzieję na ulgowe potraktowanie:siara:?:cool3: -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
agada replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
:thumbs:mam nadzieję, ze zadowolą się własnym towarzystwem i będzie dobrze, najgorszy tylko mąż:knuje:, co by faceta mogło rozmiękczyć, mam ten sam problem ze swoim :glaszcze:, więc rozumiem ... -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Filonek pokazuj się psiaku... -
Witamy rano, choć niektórzy byli już o świcie;)
-
Tasieńka- sunia maltańczyk- znalazła wspaniały dom
agada replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Piranha, no zupełnym przypadkiem tu trafiłam:mad:, kurcze Ty to masz dar do natykania się na takie nieszczęścia:shake: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
agada replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Szarotka ty sypiasz, czy tworzysz 24h/24h:eviltong:? -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
kmurdz dziękujemy:loveu: zapraszam na wątek, możesz się również wpisywać;), będzie nam bardzo miło:p -
biedaki straszne takie przerażone...
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzięki Sylwia za przybycie:loveu:, jak widać każda pomoc na wagę złota:roll: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
agada replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Uff...miejmy nadzieję, że Heniek na prostej... -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
agada replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Zgadzam się z tym. Jasza chce jej zapewnić szczęście i bezpieczeństwo. Na kopalni może i szczęśliwa będzie, ale niekonieczne zawsze bezpieczna. Za to mała może nauczyć się (już się uczy) być szczęśliwa u Jaszy, do tego ma zapewnione bezpieczeństwo. Ja jestem jak najbardziej za domem u Jaszy.[/QUOTE] To może zbiorowa petycja do Jaszy TZ-a, bo jak ją wywali razem z psami to trzeba będzie wątek zbiorowy zakładać8-) -
Mięta-skazana na śmierć roczna suczka-JUŻ SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU !!!!
agada replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Cudo domek:loveu:, jak takie domki sie trafiają to i mnie też wystawcie do adopcji:eviltong: a psiaki takie podobne na tych zdjęciach, że mam problem kto jest kto?[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/wink333.gif[/IMG] -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
u Kawy było podobnie, moze i jemu sie poszczęści, oby szybko, bo tyle kolejnych psiaków:shake: -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
witamy pani Tereso, pani ciepłe słowo i dobra rada bardzo sie tu przydadzą a Filonek w wielkiej potrzebie -
To mnie też wystawcie do adopcji:evil_lol: a psiaki takie podobne na tych zdjęciach, że mam problem kto jest kto?:razz:
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
:niewiem:skoro irenaka zrobiła już ogłoszenia to nie wiem..., może te z bazarku zamówię pod koniec mies. to nie będa się dublowały?