agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
Master młody łaciaty piesek w nowym cudownym domku
agada replied to Ola18's topic in Już w nowym domu
Lady w dużo gorszym stanie wałęsała się po wiosce i nikt nie raczył się tym zainteresować, po prostu a kogo to..., to tylko pies... -
Master młody łaciaty piesek w nowym cudownym domku
agada replied to Ola18's topic in Już w nowym domu
[quote name='kanna']Tolu dziękuję za pv..... agada...nie za bardzo rozumiem intencję twego postu.... pytanie... dokąd tj do jakiego schronu są zabierane psy z tamtego rejonu?[/QUOTE] o ile się orientuję to najbliższy schron to Zamość, ale psy do niego mogą być zabierane tylko z miasta, nie wiem też czy okoliczne gminy mają umowy ze schroniskiem? ludzi u nas nie interesują aż tak bardzo bezdomne psy, jak biegnie to niech biegnie kogo to... -
Mięta-skazana na śmierć roczna suczka-JUŻ SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU !!!!
agada replied to zadra's topic in Już w nowym domu
...i znowu wzorowe budowanie budowanie napięcia:mad: -
Master młody łaciaty piesek w nowym cudownym domku
agada replied to Ola18's topic in Już w nowym domu
no schronów to tam w okolicy nie ma, dużo otwartej przestrzeni, wiochy i wioseczki po drodze, takich psów jak Master na pęczki, bo biegający pies to żadna nowinka, trasa jednak długa, więc może byc wszędzie... -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
agada replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze.. a Ty jaszo dzielna dziewczyna jesteś:cool2: :klacz: -
Master młody łaciaty piesek w nowym cudownym domku
agada replied to Ola18's topic in Już w nowym domu
to jednak kawał drogi, nie wiadomo czy wraca i wie dokąd iść, co tez przyszło mu do głowy? taka podróż powrotna może potrwać i tyle niebezpieczeństw po drodze, ale on kieruje się swoim psim sercem, biedak... -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
allegro profesjonalne, dziękujemy w imieniu pani Makbet:calus: szkoda, że zainteresowanie takie mizerne:helo: -
[quote name='Madallena'] No i co? No i Gabiska mnie olała :) Swietnie czuje sie w nowym domu. kocha Pana i Pania a najbardziej kocha swojego kompana, ktorego gwalci! :) :([/QUOTE] wyszło szydło z worka:evil_lol:, nareszcie ma się na kim wyżywać :diabloti:
-
Mięta-skazana na śmierć roczna suczka-JUŻ SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU !!!!
agada replied to zadra's topic in Już w nowym domu
czy Mięta pojechała już do nowego domu, czy są jakieś wieści? nie chciałabym cieszyc się za wcześnie, też nie lubię zapeszać... -
[quote name='E-S']Jasny szlag mnie trafia z tą dogomanią, tak sie namęczyłam, żeby powstawiać zdjęcia z opisami i trafiło !! w kosmos kurde. Nie mam na to siły dzisiaj, tu link do zdjęć: [URL]http://picasaweb.google.com/SankjaSankja/SchroniskoZamosc#[/URL] Ewa[/QUOTE] jesooo ileż tych bid wymordowanych tam siedzi:flaming:, jakie mają oczyska:-(:-(!! a te szczeniaczki...:help1: a ci co przywieźli tu psa, myślą, że trafił do raju:stormy-sad:i spokojne sumienie....
-
Master młody łaciaty piesek w nowym cudownym domku
agada replied to Ola18's topic in Już w nowym domu
bo takie przywiązanie to naprawdę świetna sprawa, gdy pies wpatrzony w swojego pana.... Master wracaj czekają na ciebie!! -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
agada replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
czasami myślę, że psy mają więcej wrażliwości niż ludzie... -
Master młody łaciaty piesek w nowym cudownym domku
agada replied to Ola18's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ola18']On tęskni za naszym, sąsiadem który cały czas się nim opiekował .Master tylko jego kochał i tylko jemu ufał .Cały czas siedział pod jego furtką nawet w największe mrozy.[/QUOTE] to może jednak ten sąsiad, by się chciał nim zaopiekować, skoro taka więź ...., tylko czy Master się odnajdzie..:shake: -
czyli wszystko w normie:lol:
-
Mięta-skazana na śmierć roczna suczka-JUŻ SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU !!!!
agada replied to zadra's topic in Już w nowym domu
miejmy nadzieję, że i teraz tak będzie -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
agada replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
czekamy na spotkanie... -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
czekamy z niecierpliwością na wynik USG i Anioła na zawsze... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
agada replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Czekamy na wieści o Henku Ja swoje deklaracje przekażę na początku mies. -
Master młody łaciaty piesek w nowym cudownym domku
agada replied to Ola18's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Zaraz bedą, przerzucam:cool3: Ola - zmien tytuł i skopiuj podlinkowany banerek Lady, bo jest nieaktywny w Twoim podpisie:cool3:[/QUOTE] Mnie sie też"odlinkował" jak chciałam wstawić kolejny i tera nijak nie mogę skopiować podlinkowanego