Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Proszę zajrzyjcie tu, kudłacz jak marzenie: http://www.dogomania.pl/threads/181088-Pudelkowaty-maleA-ki-Filonek-jego-dni-sAE-policzone-Potrzebna-pomoc-w-ogA-oszeniach wszelka pomoc i porada bezcenne dla tego malucha Pozdrawiam Aga
  2. dzięki bela51:oops:, kamień z serca, że odroczone;), obiecuję podnosić...
  3. czekamy na wieści z podróży i nowego domku...
  4. [quote name='bela51']Agada, sytuacja finansowa Barniego nie jest zła. ;) Taka moja funkcja, księgowy musi dbac o finanse.:eviltong: to jeżeli możecie poczekać :oops::oops: to przelałabym coś tu: http://www.dogomania.pl/threads/178309-DA-ug-w-klinice-1175zA-dom-tymczasowy-150zA-potrzebne-deklaracje dziewczyny się zadłużyły po uszy!!:shake:
  5. [quote name='majqa']Agado, ustal to z Tolą i wtedy wpisz się na bazarek, zobacz jego zasady, czy podaje się link do wątku (strony, na której jest tekst ogłoszeniowy). Nie wczytywałam się, mignął mi tylko, zwróciłam uwagę na ilość stron i przystępną cenę.[/QUOTE] zaraz poczytam i ustalę z Tolą, który tekst najlepszy
  6. [quote name='bela51'] [B]Agada ( zadeklarowala "cos "? ) Pamietajcie o chlopaku, bo czeka go podwójny zabieg chirurgiczny. Upss...:oops::oops: pamietam, pamiętam tylko ciągle jakieś okoliczne bidy się trafiają, ale skoro sytuacja się zaogniła to inna sprawa... wdowi grosz, ale zawsze...
  7. [B]bahlsa dziękujemy w imieniu Mastera [/B]
  8. [quote name='stonka1125'] Oczywiście źle policzyłam dług w klinice, przecież 500zł już przelane :lol: czyli długu w klinice mamy 1175zł, no i już lepiej to wygląda, no nie? Zmieniam więc tytuł:lol:[/QUOTE] NO jasne, jasne:cool3:, jeszcze wytnij tę jedynkę z przodu:evil_lol:
  9. witaj koksiu, gdzież to cioteczki twe?
  10. [quote name='Marlena:)']ogonów 5 - ale bywało więcej :evil_lol:[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye: to Ty szalona jesteś, inaczej "...jesteś szalona, mówię Ci...":siara:
  11. Matkooo jakiż ta Meliska ma wielki brzuch, zadra wspominała, ale nie sądziłam, że jest tak chuda:-(, cała miednica sterczy:shake:
  12. nareszcie dostąpiłam łaski -dogo mnie wpuściło:mad: to ja mogę zafundować Lady te ogłoszenia z bazarku, bo sama noga jestem nie umiem:oops:
  13. czyli Filonek nie taki stary, to pewnie zwiększy jego szanse...
  14. trzymam kciuki za Heniową łapę
  15. widzę śliczny wierszyk na banerku, ciekawe kto to? :turn-l:czyż to nie nadworna poetka dogo :evil_lol:, ale przyznam poezja coraz lepsza:klacz:
  16. wspaniale, że Pilot wylądował bezpiecznie:multi:
  17. Henio wystawiaj łapkę do słońca, bo dzisiaj tak ślicznie świeci:p
  18. skoro tu tak miło to nie ma sprawy, Koks też czarny, jak kawa;)
  19. ciekawe, gdzie on teraz jest... i jak pomyślę, że głodny, sam i zimno znowu to heh...:wallbash:, czy to zawsze tak samo musi wyglądać:stormy-sad:
  20. Tola ma dylemat, tyle psiaków:-(, a miejsce jedno... nie zazdroszczę:shake:
  21. łooooszsz matkoooo ile ty tych ogonów masz na spacerku, bo mi się poplątały
×
×
  • Create New...