[quote name='Jasza']Ugotowałam dla męża zupę z czerwoną fasolą, boczkiem, cebulką i czosnkiem......na udobruchanie..
Teraz idę do lasu z Reksiem, żeby go zmęczyć.
Czekam na wieści od Anety.[/QUOTE]
Stare, sprawdzone sposoby oby i tym razem podziałały:diabloti: