Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Nareszcie dotarłam, Coś mi wariuje dogo, bo nie mogę PW otworzyć:mad:, ale już sie melduję i do roboty;)
  2. Jak minęła noc maluszkom? Piszcie cioteczki, bo napędziły widzę ostatnio strachu wszystkim, oby poprawa była rosnąca...
  3. Oby coś z sensem wreszcie się wykluło:cool3:, może byc jako jajo Wielkanocne:eviltong:
  4. Oby tylko jakiś odzew był, to niech będzie Koksiowi na zdrowie
  5. Jakbyś nie miała zębów z przodu, to też byś wyglądała jak Filon:eviltong:, samo leci jak się drze :evil_lol:
  6. [quote name='zadra']No to idę na spacerek z Lady.Porobię jej zdjęcia,[/QUOTE] czekam niecierpliwie....
  7. U mnie też w domu pozimowo, tylko na dworze ogarnęłam co nieco, ale to dopiero początek. Dzisiaj już tak cieplutko i przyjemnie:p
  8. Już zupełnie inne spojrzenie:loveu:, mimo zmiany miejsca, ta pewność i ciekawość w oczkach:p, ślicznosci:loveu:
  9. Rzeczywiście dopiero z bliska widać łyse placki:shake:, biedactwa ile już musiały przejść...
  10. :splat:, no i najważniejsze Gapcio przystojniaczek:gent:, panny na niego lecą:lol:
  11. [quote name='RenW']Cioteczka intymności oczekuje ! :diabloti: Ha ha. My Cię Ciotka obedrzemy z intymności, poznamy wszystkie skrywane tajemnice... :evil_lol::diabloti:[/QUOTE] :siara::siara: z pewnością:nono:, mój TZ ze mną naście latków jest i stwierdziłam ostatnio, ze wcale mnie nie zna:evil_lol:, trzeba dozować wrażenia i informacje:cool3:, a przed nami niby całe życie, to zostawiłam coś na potem;), a Wy byście tak chciały rach ciach:eviltong:
  12. Szarotka Ty sypiasz:cool3:?
  13. [quote name='Ellig']Oj dzialo sie dzialo :evil_lol: Dzien dobry :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::morning::morning::morning:kawunia dla Wunia, po takiej nocy:)[/QUOTE] Dzięki za ka/wunię. Oj tam od razu działo:cool3:, dzień jak co dzień:eviltong:, już się mozna byłoby przyzwyczaić:diabloti:
  14. [quote name='RenW']No właśnie, cosik za długo "szuru buru" Ciotka robi, trza wodę oszczędzać, a oszczędności będą na psiaki.:evil_lol::eviltong:[/QUOTE] Witam z rana, nocne marki wstawać!!! Tu to żadnej intymności:stop:, nawet człowiekowi czas pod prysznicem odmierzają:watpliwy:, w co ja się wpakowałam:look3::stupid:
  15. Tymi kijasami:crazyeye:, idę ja lepiej kąpiel brać:scared:
  16. [quote name='stonka1125']Rozluźni się, Aga jedzie w przyszłym tygodniu, jest zupełnie niekłopotliwą sunią, przekochaną, zasłużyła na domek w którym będzie jedynym psem, taką księżniczką malą....ja już zaczynam sie bać rozstania...[/QUOTE] Ty mnie tu stonka nie kombinuj:mad:
  17. Nie mogę się ruszać! Dałam sobie do wiwatu sprzątając psie:ices_bla: sucze kupy, taki zew wiosny poczułam:evil_lol:. Masażysta potrzebny na gwałt!
  18. [quote name='Tola']:placz: Nikt nie dzwoni Wczoraj ja dzwonilam do Pani z Krakowa; Pani ma do wyboru jeszcze jedną sunię, zastanawia się...[/QUOTE] Najgorsze takie zastanawiające:razz:!
  19. [quote name='RenW']Aaaaa tak, mam przebłyski przyzwoitości :diabloti:, tak zdarza mi się.:evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] To chyba jak się pomylisz:evil_lol:
  20. Tak Nutki ogłoszenia są zrobione:multi:, czekamy na odzew :cool3:
  21. Ciotka RenW padnie:errrr:
  22. :knajpa::drinka::cunao:To jeszcze taniec brzucha poproszę, jak już tak imprezowo tu u nas:evil_lol:
  23. Koks już ma też multi ogłoszenia z bazarku, tylko czekam na PW z naocznym potwierdzeniem
×
×
  • Create New...