agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
Dług w klinice 1175zł!!!dom tymczasowy 150zł!potrzebne deklaracje!!!
agada replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
sie robi coraz mniej :cool3:... -
[quote name='Wunia']Wszystko się banuje :D[/QUOTE] a gdzie ban dla samego dogo za to działanie na nerwy ostatnio?:mad:, jak sprawiedliwie to dla wszystkich:eviltong:
-
Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To jak na podwórek to może jakiś większy piesek i koniecznie z futerkiem, ale dom by trzeba sprawdzić, żeby nie było :shake: -
nie znałam Talcott,... ale siedzę i płaczę, też niedawno straciłam kogoś bliskiego... każde odejście człowieka to wielka strata..., dla świata,...dla bliskich..., myślę, że trzeba być człowiekiem wielkiej siły, by wiedzieć, że się odchodzi i nic o tym innym nie mówić... głębokie wyrazy współczucia dla najbliższej rodziny...
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
już nie mogę się doczekać Filona w nowym image:razz: -
[quote name='zadra']Jak nikt nie widzi przegania koty i moja Pepcię.Przyłapana na goracym uczynku robi tz."maślane oczy" niewiniątka.Sprytna z niej dziewczynka.[/QUOTE] mówiłam, że zachowuje porządek :evil_lol:
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czekamy więc na zdjęcia ... -
Śliczny pycholek...
-
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Andzia, ja mogę jakiś worek karmy podrzucić, tylko nie wiem gdzie, daj namiary na PW, to jakos sie zmówimy. Wiem, każdy ma jakąś sytuację :shake:, moja też mogłaby być lepsza:oops:, ale cóż trzeba się cieszyć tym co się ma:roll: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
czyli sytuacja nie ciekawa z tym domkiem:shake:, jakoś Lady nie ma szczęścia...:roll: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Lady wraca już do domu Zadry, wszystko ok. dziękujemy za wspieranie, kciuki można rozluźnić;) -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
takie biedactwo, gdyby już ten Koks poszedł do domu byłoby łatwiej, trudno o dobre domy i tyle psiaków, ciekawe, gdzie ona ma te szczeniaki? w jakim stanie itd. prosze starajcie sie jak najszybciej wyjaśnic to wszystko:modla:, ja to zaraz nieustannie myślę o takich sytuacjach...:shake: -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jesli założycie wątek tej suni to poproszę też link, może cos więcej o niej? czy ci ludzie ją teraz karmią, w jakim stanie szczeniory, wszystko, wszystko... -
czyli zachowuje porządek :eviltong::lol:
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zadra przecież u Ciebie psi raj :p i nie tylko ;):loveu: -
[quote name='Ellig']Potem bedziemy zbierac na papierochy, wina, piwa itd. itp.:evil_lol: teraz idziemy na bazarek :crazyeye:[/QUOTE] Kofana jak chcesz być taka rozrzutna :cool3: to podaję Ci wątek, gdzie kasa na gwałt potrzebna, [url]http://www.dogomania.pl/threads/177951-Strzelali-do-niego-dla-zabawy-maA-y-Lutek-OGROMNY-DA-UG[/url] kto może niech wspomoże...:modla:, ja czekam na zakończenie bazarku :sg168: Oczywiście napić się też od czasu do czasu trza, bo by człek dokumentnie zgłupiał:eviltong:, a sąsiad to mi ostatnio jako antydepresant jakąś naleweczkę z gruszek przyniósł :grins:, chociaż sądzę, że gruszek to tam do smaku tylko dał:megagrin:
-
do kogo kontakt w sprawie Muminka podawać proszę o namiary
-
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
agada replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
zapisuję się na wątek, w tym mies. już finansowo nie dam rady, ale w kwietniu, pomyślę, porozsyłam tymczasem... straszne rzeczy... ludzie to banda...:shake:, brak słów... -
Witam wszystkich muminkowców :p, czy on już miał jakieś ogłoszenia? zamierzam zrobić mu hurtową serię, może istnieje juz jakiś tekst? Ostatnio dogo strasznie utrudniało mi sprawę zapoznania sie z wątkiem Muminka, ale mam nadzieję, że już będzie lepiej:cool3:
-
:haha:hmmm.... kawusia pyszna :wink: