Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Lady jak zawsze piekna:loveu:, tylko co u licha z tymi domkami:mad:?
  2. Witaj Filonku, czekamy na domek?:cool3:
  3. miejmy nadzieję, że to kupanie jej szybko przejdzie, inteligentna w końcu jest, no nie:cool3:?
  4. Lubię takie zakończenia!
  5. czasami mam wrażenie, że ludzie działaja pod wpływem chwili..., ale psy żyją niestety trochę dłużej...
  6. Heniek same dobre wieści, czekamy teraz na domek...:cool3:
  7. Weszłam, zmieniony tytuł mnie przeraził, ale to co zobaczyłam tu, to juz mnie zemdliło, przeciez byli tak zachwyceni? Pierwsze potkniecie i już uśpić? Ja powinnam uśpić obydwie moje suki, bo gryzą się regularnie, strasznie zazdrosne o swoje szanowne jestestwa :angryy: i obydwie chcą mieć władzę :mad:, ostatnio wyrwałam z tej bijatyki mojego 2,5 rocznego synka, nikt nie ucierpiał na szczęście:roll:
  8. Piękne wszystkie, oby szybko domki się pojawiły, bo one rosną jak na drożdżach...
  9. Muminku hopaj chłopaku po n owy domek, czas juz czas...
  10. Byłam bez dostępu do netu przez kilka dni, a tu sie porobiło:laugh2_2:, same dobre wieści:multi:, czekam na Jagusiowe zdjęcia z nowego domku
  11. Jejku, nie było mnie kilka dni, a tu tyle kolejnych biedaków:-(, piekne te oneczki...
  12. Bo na Ciebie podany był kontakt to może dlatego
  13. Oby jak najszybciej, ale zainteresowanie chyba:shake:?
  14. Niewątpliwie...;)
  15. Murka, ja zrobiłam małej ogłoszenia multi, więc Ty na razie się ewentualnie powstrzymaj:cool3:, bo wyjdzie jak z Nutką:evil_lol:
  16. Ona wszystkich potrafi uwieść:p
  17. [quote name='eloise']GDZIE NIE WEJDĘ OGŁASZAĆ hALUSIA- TAM JUŻ nUTKA JEST, GDZIENIEGDZIE PODWÓJNIE ;)[/QUOTE] Bo ja sobie, a Murka sobie stąd ten tłum ogłoszeń;)
  18. Niech moc będzie z Wami!
  19. PIsałam wcześniej, że ja mogę ogłosic, ale mam tylko jeden zestaw ogłoszeń z tego bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-na-Suri-do-31-03[/url] więc nie wiem kogo lepiej Jagusię, czy tych dwóch chłopaków też od Izy?
  20. Wunia Ty to nie do zdarcia jesteś:cool3:, nocną zmianę witasz i ranną już kawą pierwsza częstujesz:-o?
  21. Oby tylko pisanek nie chcieli malować... Świetnie, że Filonek tak się potrafi odnaleźć
  22. Biedna Madalleno już nie rozpaczaj :calus:, oby więcej takich udanych:p, a Ty ciągle w rozpaczy?:razz:
×
×
  • Create New...