-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Potwierdzam,nadeszła wpłata 25.11.19 68,50zł z tego bazarku dla Nussi.Ślicznie dziękuję za pomoc. -
Moli@ ja zamówię ten preparat tylko potrzebuję dane do wysyłki.Możesz mi podać? Jeżeli Szagi ma łykać ten preparat i jeszcze dodatkowo inne leki to bym sugerowała jedną tabletkę dziennie,ponieważ Szagi raczej nie dużo odbiega od wagi 10kg. Psy o masie ciała do 10kg - 1 tabletka dziennie Psy o masie ciała 10-20kg - 2 tabletki dziennie
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Emisi ogonek to jak wiatraczek.Emisia zadowolona i szczęśliwa.Cudna jest. -
FRYTKA, sunia z M u koleżanki pod moją opieką logistyczną i finansową.
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Na zdjęciach jest podobna do jamniczka ale niekiedy zdjęcia przekłamują.Czy ona jest młoda? Jeżeli obróżka od spodu jest podgumowana to trzeba wymienić bo wytrze sierść. -
Tak sobie myślę o naszej Mimisi.Może trzeba szukać domku bardzo spokojnego,w zacisznym miejscu, tylko z samotną osobą,panią bo przecież Mimi facetów praktycznie nie toleruje.No i aby trochę stworzyć warunki jaguskowe to dom z porządnym ogrodzeniem.Przypomina mi się nasza Dunia,nie wiem czy ktoś pamięta wątek Duni.Zamojska sunia z dwunastoma śrutami w ciele.Dunia znalazła domek tak jak opisałam wyżej.Praktycznie przez rok żyła w swoim świecie,bojąc się wszystkiego,nie reagując na nic.P.Basia nie naciskała,dała jej wolną rękę i po roku dopiero otworzyła się.Zaczęła przychodzić do domu,daje się pogłaskać,spać z p.Basią i przebywać z nią.To było szczęście w nieszczęściu naszym,że Dunia jest przy takim wspaniałym człowieku jak p.Basia tj.nic nie oczekująca od psa.Miała to być adopcja psiaka do łóżka a w praktyce wyszło inaczej.Jednak p.Basia nie oddała jej (nie było takiej opcji) natomiast dała spory czas Duni na zaakceptowanie jej i warunków.To jest dla nas wielkie szczęście i radość,że tak mocno skrzywdzony psiak otrzymał idealny dom a p.Basia po roku czasu ma psiaka do łóżka.
-
Cudnie,będę czekać na wiadomości.
-
Uważam,że bardzo słuszna, dobra rada z wybiegiem.Relacja z psami właśnie układa się na wolnym wybiegu.Yogi będzie się trzymał Korusia,będą wracać razem do domu i to wzmocni relacje między psami.Zawsze moje tymczasy zabierałam na łąkę z rezydentem,to bardzo pomagało w zapoznaniu się i dalszych stosunkach między psami.
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Już zajrzałam,cudny bazarek.Nic teraz nie mogę kupić za wiele.Miałam spore wydatki. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Kochana Nadziejko,tyle serca wkładasz w bazarki,tyle psiaczków otrzymało pomoc od Ciebie.Jestem pełna podziwu dla Ciebie. Bardzo,bardzo dziękuję. -
A co da TK? Tego nie da się leczyć jedynie wchodzi w grę operacja a operacja może zaszkodzić.Mój rezydent przeszedł operację na kręgosłupie i została uszkodzona łapa tylna.Ma w gorszym stanie kręgi bo wszystkie są nie tak jak trzeba.Co kilka lat jest podawany Nivalin.Gro wetów proponuje TK i operację.Teraz jeździłam z moim psiakiem na zabiegi na laseroterapię i magnetoterapię i to bardzo mu pomogło,oczywiście + Nivalin.Zaczął chodzić.Na szczęście odcinek szyjny puścił i łapka przednia jest władna a była nie władna. Czy TK jest związane ze śrutem? Czy go trzeba wyciągnąć bo wbił się w kręg? Sądziłam,że TK to określić czy śrut nie wbija się w kręg i trzeba go usunąć.
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Anula replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
To ja jeszcze chyba mam możliwą Lecznicę w Legnicy.Dwa tygodnie temu,za badanie krwi,RTG kręgosłupa w dwóch pozycjach,kroplówkę(wenflon) + witaminy w zastrzyku + zrobienie jednego zastrzyku z Nivalinu(ja wykupiłam) zapłaciłam 132,00zł -
Też tak sądzę,że Kori chce poznać nowe zapachy dlatego tak ciągnie do nich.Jak pozna to się uspokoi.W hoteliku często chodził bez smyczy był wolny,była duża przestrzeń.Widziałam zdjęcia,że w lesie też sobie biegał,trzymał się psów.Warunki się zmieniły bo to miasto,ulice.Myślę,że za tydzień uspokoi się.Tylko aby ludzie nie kupili mu kolczatki. A czy p.Agnieszka była z Kori na spacerze w hoteliku? Jeszcze jedno to jest piesek a więc musi zaliczyć kilka krzaków.
-
Koruś jest cudny,oby tylko byli cudni ludzie to wszystko będzie okey.Pierwszy dom nie wypalił bo nie było tego,że pies może sobie pozwolić na wszystko.Zazwyczaj w dobrych domach nie ważne są wady,przyjmuje się psa takim jaki jest i się go kocha ponad wszystko.Jest takich domów naprawdę dużo z mojego doświadczenia. Korusiu kochany,bądź szczęśliwy w nowym domku,miej dużo spacerków bo kochasz je.
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dzięki Haniu za informację.Mam nadzieję,że po puszkach,po suchym i podawaniu tabletek wątroba wróci do normy.No chyba,że nie to może potwierdzić się diagnoza z Bielska-Białej. -
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Haniu,to spytaj się weta,czy nadal ma brać czy trzeba zrobić przerwę.Jeżeli nadal ma łykać to bardzo proszę dokup. Ja to też widzę,na zdjęciach wygląda na starszą sunię.Być może rzeczywiście ma swoje lata.