-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
~ Lunka wyżełka już w swoim domu nad morzem! :)
Anula replied to malagos's topic in Już w nowym domu
I ja też,jest przepiękna i chyba ma złoty charakter. -
Figuniu,zapewne każdy tu na dogo ma takie odczucia,jest bezsilny na to wszystko ale co zrobić.Jedynie można pomóc jednostkom na ile to jest możliwe i te jednostki chociaż otrzymały/otrzymują pomoc.W tamtym roku pomogłyśmy 15 psiakom,w tym roku już 3 i jeden już mam nadzieję,że został wyrwany ze schronu i już jedzie.I tak to trzeba rozumieć,że może nikła pomoc ale zawsze to jest jakaś pomoc i jednak idzie.Piszę tutaj tylko o mnie i Bogusik ale inne wspaniałe dziewczyny też pomagają i Ty też.Bądźmy dobrej myśli,nie załamujmy się i działajmy na ile jest to możliwe.Niech chociaż te wybrane psiaki mają normalne,szczęśliwe życie.
-
~ Lunka wyżełka już w swoim domu nad morzem! :)
Anula replied to malagos's topic in Już w nowym domu
No pewnie ale Lunce się to należy. -
~ Lunka wyżełka już w swoim domu nad morzem! :)
Anula replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Fajnie,że Luna jest w ciepełku bo w nocy wręcz jest zimno,minusowe temperatury.Biedne są te psiaki o krótkiej sierści w budach,kojcach. -
Tak to jest logistycznie bardzo skomplikowane ale musi się udać tyle psiaków pojedzie jednym transportem.Też wielkie brawa dla przewoźnika p.Piotra,który zgodził się przewieźć zwierzęta w takiej ilości i w różnych miejscach.Wyjeżdża dzisiaj w nocy,a może już wyjechał aby dotrzeć na czas.Jutro zapewne będzie dłużej jechał. Trzymajmy kciuki aby zwierzaki i p.Piotr szczęśliwie,bezpiecznie dotarł do celu.
-
A ja z Bogusik zapraszamy do szczeniorki Maliki(naszej księżniczki),która jutro ma możliwość opuszczenia schronu. https://www.dogomania.com/forum/topic/351622-malika-zamojski-szczeniaczek-z-raną-w-pachwinie/
-
Majki z lasu - 9kg psiego nieszczęścia z toczniem i parwo
Anula replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Jaaga,wciąż mnie zadziwiasz.Jesteś niesamowita w swoim działaniu,Wielki szacun dla Ciebie. -
Jeżeli tam gdzie jesteś czujesz się bezpieczna to nie ma co wracać do do domciu,pozostań tam gdzie bezpieczniej. Jest tylko jedno zdjęcie Maliki,nie bardzo można ją określić jaka jest duża itp.ale i tak została już u mnie księżniczką. Nawet o tym nie wiedziałam,że tak będzie.Cudnie.Tola pisała,że są tylko dwa psiaki,które można zabrać te właśnie chore.
-
Majki z lasu - 9kg psiego nieszczęścia z toczniem i parwo
Anula replied to ala123's topic in Już w nowym domu
O matko,nie wiedziałam,że ta choroba jest tak paskudna i praktycznie nie wyleczy się psiaka.Jednym słowem załamałaś mnie,tak bardzo kibicuję Majkiemu. -
~ Lunka wyżełka już w swoim domu nad morzem! :)
Anula replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A nie ma ubranka posterylkowego? Teraz trzeba trzymać kciuki za dogadanie się psiaków bo z tym może być różnie. -
~ Lunka wyżełka już w swoim domu nad morzem! :)
Anula replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To już jest w domu u Ciebie?A sterylizacja? Jakie ma imię?Jest cudna. -
Majki z lasu - 9kg psiego nieszczęścia z toczniem i parwo
Anula replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Bardzo biedny i bezbronny ale i tak jest cudny z tymi strupami.Jest pod fachową opieką to z tego choróbstwa powinien wyjść.