Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. [quote name='holmina']jestem za adrsowka[/QUOT] Ja też jestem a tym bardziej,że jest głuchy,nawet taka od kluczy za 0,50 gr. .
  2. Cioteczki gdzie jest Rudzia w jakim hoteliku bo napatoczyłam się na taki wątek:Domy tymczasowe i hoteliki,które trzeba omijać! [B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT] myślę ze warto także wspomnieć o hotelu dla zwierząt "syriusz" w Tomaszkowie pod Olsztynem... wydaje mi się ze na dogomani nie ma żadnych ogłoszeń, jednak w internecie jest ich sporo. Hotel płatny, wydawałoby się ze dobre, domowe warunki, prowadzony przez panią weterynarz- jednak z autopsji wiem,ze nikt więcej nie powinien oddać tej pani jakiegokolwiek stworzenia!Zostawiłam tam moje 2 psy,( oba po przejściach) gdy wyjechać musiałam na 10 dni za granicę.Pani była uprzedzona o lękach i pomysłach moich psiaków-twierdziła ze nie ma obawy, na pewno sobie poradzi, dostała dokładne instrukcje jak się z nimi obchodzić , jak karmić. O tym ze pies zginął w 5 dniu pobytu tam dowiedziałam się dopiero po powrocie , gdy pojechałam je odebrać.Jak było naprawdę tego nigdy się nie dowiem, ale pani chyba niechcący powiedziała trochę za dużo. Pies uciekł jej ponieważ "poluźniła" mu obrożę,a on się akurat czegoś przestraszył. W ofercie napisane jest że psy mają do dyspozycji 4000 m wybiegu, szkoda tylko że nieogrodzonego z żądnej strony!.W rozmowie okazało się ze pani jednak zamyka psy w klatkach, puszcza je także luzem na nieogrodzonym podwórku, pozwala jeść padline z pola i końskie kupy (bo psy tak to lubią!)Podobno o tym że pies uciekł poinformowani byli wszyscy w miejscowości... tylko ze gdy ja jeździłam z ogłoszeniami, pytałam nikt nic nie wiedział.Ahh no i Pani szukała psa... głównie na własnym podwórku- bo przecież gdyby był w pobliżu to na pewno by wrócił po jedzenie a szukać go po lesie nie chciała- by nie uciekł dalej:|Mój pies dzięki pomocy niemalże 50 wspaniałych osób odnalazł się ok 1 km od miejsca zaginięcia po 12 dniach samotnej tułaczki po lasach. Wyglądał jak chodząca śmierć... dziś jest już dobrze, psiak wrócił do formy. Ja jednak ostrzegam Was, by nikt nie musiał przeżywać takiego koszmaru...a jest to prawdziwy koszmar,nie można spać, jeść , myśleć o niczym innym. Oddając go tam myślałam że jest to najlepsze miejsce jakie mogę mu znaleźć na czas mojej nieobecności- dziś wiem jak bardzo się myliłam. tutaj linki do ogłoszeń, gdyby ktoś myślał że oczerniam bezpodstawnie hotelik:[URL="http://www.dogomania.pl/threads/207377-Olsztyn-Powt%C3%B3rka-z-dzieci%C5%84stwa-zagubiony-samotny.-AMIGO-ZN%C3%93W-SZCZ%C4%98%C5%9ALIWY-W-DOMKU-%21%21%21?daysprune=100"]http://www.dogomania.pl/threads/207377-Olsztyn-Powt%C3%B3rka-z-dzieci%C5%84stwa-zagubiony-samotny.-AMIGO-ZN%C3%93W-SZCZ%C4%98%C5%9ALIWY-W-DOMKU-!!!?daysprune=100[/URL] oraz [URL="http://www.dogomania.pl/threads/113543-Schronisko-w-Olsztyni******-koty-do-adopcji-w%C4%85tki-zdj.-ze-spacer%C3%B3w.../page86"]http://www.dogomania.pl/threads/1135...%B3w.../page86[/URL] (post nr2129) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/123433-Baza-zwierz%C4%85t-zaginionych/page18"]http://www.dogomania.pl/threads/123433-Baza-zwierz%C4%85t-zaginionych/page18 [/URL] (post 447) I ten hotel jest na czarnej liście. [/INDENT]
  3. [quote name='fizia']hehe to jest w sumie niesamowite, skąd te psiaki - łańcuchowe, weterani schroniskowi, wiejskie burki - wiedzą, że łóżko to najlepsze miejsce do spania :)[/QUOTE] Wiedzą,wiedzą bo nigdy nie zaznały tego szczęścia w życiu tylko gołe dechy podszyte wiatrem.
  4. Cioteczki! Na cito szukam DT dla PONa z Legnicy.Jest w Lecznicy ale nie może tam długo przebywać.Ktoś pomoże!
  5. Podeślę wątek malawaszce od sznaucerów,może wejdzie na wątek i coś pomoże.
  6. Ja też bardzo się cieszę.Dredzik w domku.Koelka bardzo dziękuję za pomoc Dredzikowi i wszystkim Cioteczkom,które nie opuszczały Dredzika.
  7. Ja się też bardzo cieszę-Denisiątko w domku!Cioteczki jestem za aby przekazać Pani pieniążki na autoszczepionkę tylko musi być ona wykonana i podana.
  8. [quote name='daga31081980']On dokładnie w innej miejscowości nie w Zgorzelcu am gdzie ja,ale mam nadzieję że fotki będą[/QUOTE] To na to wygląda,że to tajemnica zawodowa.
  9. To Denis gdzie konkretnie zamieszkał w jakiej miejscowości,w bloku czy w domku?
  10. Mocno zaciskamy kciuki tylko nie za bardzo wiem za domek czy za co!
  11. Dredzik w drodze do domku.Jeszcze zostało dwie godziny do spotkania Dredzika z Państwem.Szerokiej drogi.Od Lubina trasa przepełniona bo duża giełda sobotnia w Lubinie jest. Aniu masz kontakt telefoniczny z Elą?
  12. Zapisuję sobie.
  13. Ja też witam z samego rana Lakusia i podczytuję dobre wieści.
  14. Jestem na zaproszenie piękny onek ale pomóc nie mogę.Jedynie jednorazową wpłatą ale to też nie wielką.
  15. Ten kosz to tak na pokrzepienie kochanych serduszek,które naszemu Lakusiowi zaoferowały pomoc.A kosz zakupiony z przepięknego bazarku też pomoże innym bidom,że obopulna korzyść.
  16. No to jutro wielki dzień szykuje się dla Dredzika.Już nigdy nie będzie oglądał schroniskowych krat.Szerokiej drogi Dredziku,a dla Pańciostwa wielkie ukłony.
  17. Jestem,jestem u Lakusia iprzesyłam pozytywne fluidy Lakusiowi. Na kiedy jest planowany zabieg i w jakiej Klinice czy Lecznicy?
  18. Co słychać u Dredzika,jutro pakuje walizki czy też nie?
  19. Ja też zapisuję kurcze ile nieszczęścia jest w tych schronach,ręce opadają.
  20. SUCZKI RAS DŁUDOWŁOSYCH ODDAM W DOBRE RĘCE ZA SYMBLICZNĄ CENE Z przyczyn osobistych jestem zmuszona zlikwidować hodowle.Suczki 3-4 letnie oddam za symboliczną cenę w dobre ręce.1 suczka hawańczyk ,1 suczka maltańczyk 3 suczki shih tzu .Zależy mi bardzo żeby sunie znalazły ciepły kochający nowy dom, sunie są zdrowe zadbane i lubią sie przytulać mieszkają w domu.Suczek nie oddam do hodowli nowy nabywca będzie zobowiązany podpisać stosowne oświadczenie kontakt tylko i wyłącznie telefoniczny 72-64-72-300 polecam [B]Kontakt z ogłoszeniodawcą[/B] Lokalizacja ul. 35km od kalisza Kalisz Województwo wielkopolskie Cena 0,00 zł Ogłoszenie z dnia 2011-11-17 [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/f7/b3/8e/18812567_1_d41d_s.jpeg[/IMG] [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/f7/b3/8e/18812567_2_d41d_s.jpeg[/IMG] [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/f7/b3/8e/18812567_3_d41d_s.jpeg[/IMG] [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/f7/b3/8e/18812567_4_d41d_s.jpeg[/IMG] [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/f7/b3/8e/18812567_6_d41d_s.jpeg[/IMG]
  21. Cioteczki powstawiajcie jakieś małe pieski na ten wątek.Domek w Toruniu,może też tą sunię z maluszkami w brzuszku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/217905[/url]
  22. Leila z całego serca bardzo dziękujemy za pomoc dla Diego.
  23. [quote name='fizia']A jak mówią lekarze - po takiej autoszczepionce jest duża szansa na wyleczenie?[/QUOTE] Wet mi dzisiaj opowiedział jak działa szczepionka i co to jest:pobiera się wymaz i hoduje się z nich bakterie(namnaża się) i podaje się jako przeciwciała do organizmu,które zabijają daną bakterię w tym przypadku gronkowca,natomiast też przy autoszczepionce wykonuje się antybiogram jeszcze wskazujący ,który antybiotyk jest skuteczny na gronkowca w razie zaatakowania gronkowcem znów organizmu.Antybiotyk zabija i bakterię i przeciwciała natomiast autoszczepionka tylko bakterię.Tak to zrozumiałam.
  24. Dla mnie to jest w typie Schapendoes ale oczywiście nie sprzeciwiam się w nazywaniu Diego kundelkiem.Jest piękny!
  25. [quote name='ageralion']Widzialam, ciekawe co na to powie Palikot ;)[/QUOTE] Ja też jestem ciekawa tylko czy wie co P.Harłacz wyczynia.
×
×
  • Create New...