Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Weszłam na wątek i przeczytałam go.Jestem w szoku.Sako w nie ocieplanym pomieszczeniu, z ranami na ciele,odparzeniami - to się w głowie nie mieści.Wiedząc o tym jak można jeszcze było przeszkadzać Winter w zabraniu go z tych warunków nie przystosowanych dla psa chorego. Czekam też na wiadomości o Sako.Trzymam mocno kciuki za Sako.
  2. [quote name='docha']no nie należy do małych, ale może tobie Anulo któryś przyjdzie do głowy, u Poker nie ma jakiegoś maleństwa? ja mam super starszą parówę już odchudzoną, ale jest gładka.[/QUOTE] Podesłałam taką fajną maliznę ze Szczytna ale wtatara napisała,że nie otwierają jej się fotki,podałam też link do wątku Szczytnickiego.
  3. [quote name='farmerka63']Bastuś jest tu : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218381-Bastek-smutny-zagubiony-kud%C5%82atek-.Ju%C5%BC-bezpieczny-u-Michelle4-"]http://www.dogomania.pl/threads/218381-Bastek-smutny-zagubiony-kud%C5%82atek-.Ju%C5%BC-bezpieczny-u-Michelle4-[/URL].[/QUOTE] No nie wiem ale nasz Bastuś chyba nie należy do małych piesków.
  4. [quote name='docha']..aha, planowaliśmy na poprzednią sobotę spotkanie u behawiorystki z Orlenem i w związku z mrozami przełożyliśmy na po.[/QUOTE] No i słusznie,teraz spacer jest koszmarny.
  5. Wg.schroniska w Pile Isi przypisano wiek 5 lat a przebywa w BDT w Polkowicach w woj.dolnośląskim.
  6. Gameta to nie jest tak jak piszesz.Jeżeli Nazwabez pisze,że osoba obserwuje wątek i jest na fb to czemu nie wejdzie na wątek,dlaczego nie zaproponuje wprost swojego DT.Dla mnie to trochę dziwne.Ja też mam domowe DT ale normalnie wchodzę na wątek potrzebującego psa i proponuję swoje warunki i czego oczekuję od osób wspierających psa.Dogomaniacy chętnie pomagają i proszą gdzie indziej jeszcze o pomoc aby wesprzeć psa,ale powinni wiedzieć do jakiego DT trafia pies i jakie ma potrzeby.Piszesz tu o sensownej pomocy Delmie ale jakiej sensownej jeżeli o niej nic nie wiemy.Nikt nie będzie w ciemno przelewał swoich ciężko zarobionych pieniędzy,natomiast hotel - kto wie gdyby był opisany i wiadomo jakie by były w tym hotelu warunki to kto wie może by się uzbierały deklaracje,chociaż ja osobiście przeciwna jestem hotelom.
  7. I ja też zaglądam tylko nie piszę i nie zadaję pytań bo o co pytać jak to jest taka fajna sunia!
  8. Ale fajne wieści! Tak się ogromnie cieszę,że sunia ma domek i spodobała się Pani,zresztą nie dziwię się bo jest przepiękna i charakter też ma fajny.
  9. Ciocie nie zaglądają do Isi. A nasza Isia już trochę uspokoiła się.Mniej szaleje,staje się zrównoważonym psem,więcej posypia,poleguje sobie w legowisku.Sądzę,że ta żywiołowość jej była spowodowana nowymi warunkami,swobodą,którą nie mogła się nacieszyć.Na dwa klaśnięcia przybiega pędem,zaczyna być posłuszna i coraz rozumniejsza.Dalej kocha wszystkich i wszystko.Jest przesympatyczna jak napisała Marta w pierwszym poście.
  10. [quote name='Lobaria']Gacuś nadal w lecznicy, tyle się dowiedziałam, czekam na dokładniejsze info.[/QUOTE] To Gacuś trzy miesiące przebywa w Lecznicy? Komitet Pomocy dla Zwierząt opłaca tą Lecznicę? Na pierwszej stronie nie ma żadnych faktur? Jak wygląda sytuacja finansowa Gacusia?
  11. [quote name='coronaaj']Dobrze , ze juz doszlo, skarpeta pusta. Anula bardziej na kudlacza. Umiesc go na kudlaczach. Chyba ciotki sie zgadzaja.[/QUOTE] Fazi jest też na kudłaczach w potrzebie.Gdzie się da reklamuję Fazi bo to bardzo fajny piesek, jest kontaktowy,zero agresji,przytulak.Nieraz fotki nie oddają tego jak wygląda pies w rzeczywistości.
  12. No to czekamy do 15 godz.i trzymamy mocno kciuki za domek!
  13. Kurcze Malik wymaga praktycznie natychmiastowego zabrania,jemu na cito by się przydał kubrak i to porządny gruby tylko fakt jak go przyjmą psy jak wyląduje w boksach ogólnych.Fotki straszne tj.nie fotki tylko Malik wygląda strasznie,wychudzony,powycinany i myślę,że na bank ma robale,które trzeba szybko zlikwidować bo całkowicie zniszczą jego organizm.Kajak to wygląda na to,że go za 1,5 tygodnia zabierzesz do DT jak będzie co zabierać? Już tak myślę może go przewieść do tego hoteliku na te 1,5 tygodnia. W Lipce Wielkiej w Wielkopolsce jest fajny hotelik. Boksy ogrzewane. 15 zł doba + 60 zł karma. Są wolne miejsca Jeżeli to by był dobry pomysł to dorzucę się do hoteliku tylko oczywiście na te 1,5 tygodnia.O kubraku też można pomyśleć.
  14. Niech Prezydent ostro weźmie się za pracę i doczyta dokładnie nową ustawę,która obowiązuje od 2012r.
  15. Pewnie,że śliczna a jak odrośnie sierść to będzie cudo!
  16. To ja powstawiam! [IMG]http://images35.fotosik.pl/1164/d28a64bc7071345agen.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1354/d83540947d39ad6egen.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/1164/b12611e7faa0e586gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1298/c9b8363c855848efgen.jpg[/IMG]
  17. Chyba nie ma przeciw wskazań do kostki,przecież ona coś musi robić,mieć zajęcie.Tak myślę aby ona się nie odparzyła leżąc wciąż na jednym boku bez przepływu powietrza.Zuzia się trochę rusza?
  18. No i ja przypędziłam.Zorka jest średnim pieskiem czy małym?
  19. Michelle bardzo dziękuję za fotkę Bastusia,ma ciepło,fajnie,gruby kocyk i jednym słowem jest śliczny. A Bastuś tak całymi dniami leży na fotelu czy jeszcze się inaczej zachowuje? Michelle - nie wyobrażasz sobie jaka jestem wdzięczna za danie Bastusiowi DT.Dziękuję.Teraz takie mrozy! Zdaję sobie sprawę,że nie pomożemy wszystkim psom tylko jednostkom - no ale jednak!
  20. Ale ta Bunia to śliczności taki okruszek i chyba przerażona na maksa.Widać,że przebywa w budzie a takie mrozy.
  21. To bardzo dobre wiadomości odnośnie Belli.Czekamy na jeszcze!A Pani życzymy powrotu do zdrówka!
  22. Ale fajnie by było aby trafia do mieszkania jest śliczna i fakt,że w typie border collie.Trzymam mocno za domek kciuki.
  23. Michelle dzięki za wieści o Bastusiu.A Bastek na fotelu ma jakiś kocyk,szmatkę bo wiem,że psy lubią wtulić się w takie coś nawet sobie ułożyć,podeptać do spania.Tam gdzie jest fotel masz ogrzewane pomieszczenie?
  24. Aniu a Zuzia ma nałożony gips na te łapki? Na jakimś wątku przeczytałam,że opiekunka wynosiła psa na dwór ale na opasanym ręczniku albo szaliku i go podtrzymywała tak aby nie stawał na łapkach całkowicie.I jeszcze coś było na tamtym wątku,że pies miał źle założony gips za ciasny i zrobiły się rany i musiał mieć na nowo nakładany a więc sprawdzaj Aniu.Jeszcze ściągnę Ciotkę jedną na wątek może coś doradzi,tylko Aniu odnośnie rad to tak traktuj z przymróżeniem oka,ponieważ nikt nie jest na miejscu obok Zuzi i tylko Ty możesz ocenić dokładnie sytuację.
  25. [quote name='KOSKA']jeśli tak, to chyba nie jest anonimowa?[/QUOTE] Też tak myślę,skoro osoba śledzi los suni na dogo i na fb.Dobrze by było aby weszła na dogo i zaoferowała swoje warunki a my wtedy byśmy podjęli decyzję pomocy.Trudno podjąć taką decyzję po nikłym wpisie Nazwabez praktycznie osoby postronnej.
×
×
  • Create New...