-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Weszłam na wątek i przeczytałam go.Jestem w szoku.Sako w nie ocieplanym pomieszczeniu, z ranami na ciele,odparzeniami - to się w głowie nie mieści.Wiedząc o tym jak można jeszcze było przeszkadzać Winter w zabraniu go z tych warunków nie przystosowanych dla psa chorego. Czekam też na wiadomości o Sako.Trzymam mocno kciuki za Sako.
-
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']no nie należy do małych, ale może tobie Anulo któryś przyjdzie do głowy, u Poker nie ma jakiegoś maleństwa? ja mam super starszą parówę już odchudzoną, ale jest gładka.[/QUOTE] Podesłałam taką fajną maliznę ze Szczytna ale wtatara napisała,że nie otwierają jej się fotki,podałam też link do wątku Szczytnickiego. -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='farmerka63']Bastuś jest tu : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218381-Bastek-smutny-zagubiony-kud%C5%82atek-.Ju%C5%BC-bezpieczny-u-Michelle4-"]http://www.dogomania.pl/threads/218381-Bastek-smutny-zagubiony-kud%C5%82atek-.Ju%C5%BC-bezpieczny-u-Michelle4-[/URL].[/QUOTE] No nie wiem ale nasz Bastuś chyba nie należy do małych piesków. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']..aha, planowaliśmy na poprzednią sobotę spotkanie u behawiorystki z Orlenem i w związku z mrozami przełożyliśmy na po.[/QUOTE] No i słusznie,teraz spacer jest koszmarny. -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Wg.schroniska w Pile Isi przypisano wiek 5 lat a przebywa w BDT w Polkowicach w woj.dolnośląskim. -
Ma 10 lat,nie zaglądaj,jeżeli nie masz czystej intencji pomocy, MA DOM.
Anula replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Gameta to nie jest tak jak piszesz.Jeżeli Nazwabez pisze,że osoba obserwuje wątek i jest na fb to czemu nie wejdzie na wątek,dlaczego nie zaproponuje wprost swojego DT.Dla mnie to trochę dziwne.Ja też mam domowe DT ale normalnie wchodzę na wątek potrzebującego psa i proponuję swoje warunki i czego oczekuję od osób wspierających psa.Dogomaniacy chętnie pomagają i proszą gdzie indziej jeszcze o pomoc aby wesprzeć psa,ale powinni wiedzieć do jakiego DT trafia pies i jakie ma potrzeby.Piszesz tu o sensownej pomocy Delmie ale jakiej sensownej jeżeli o niej nic nie wiemy.Nikt nie będzie w ciemno przelewał swoich ciężko zarobionych pieniędzy,natomiast hotel - kto wie gdyby był opisany i wiadomo jakie by były w tym hotelu warunki to kto wie może by się uzbierały deklaracje,chociaż ja osobiście przeciwna jestem hotelom. -
Perełka już błyszczy u kochanej pańci w cudownym ds !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
I ja też zaglądam tylko nie piszę i nie zadaję pytań bo o co pytać jak to jest taka fajna sunia! -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Ciocie nie zaglądają do Isi. A nasza Isia już trochę uspokoiła się.Mniej szaleje,staje się zrównoważonym psem,więcej posypia,poleguje sobie w legowisku.Sądzę,że ta żywiołowość jej była spowodowana nowymi warunkami,swobodą,którą nie mogła się nacieszyć.Na dwa klaśnięcia przybiega pędem,zaczyna być posłuszna i coraz rozumniejsza.Dalej kocha wszystkich i wszystko.Jest przesympatyczna jak napisała Marta w pierwszym poście. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Anula replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']Dobrze , ze juz doszlo, skarpeta pusta. Anula bardziej na kudlacza. Umiesc go na kudlaczach. Chyba ciotki sie zgadzaja.[/QUOTE] Fazi jest też na kudłaczach w potrzebie.Gdzie się da reklamuję Fazi bo to bardzo fajny piesek, jest kontaktowy,zero agresji,przytulak.Nieraz fotki nie oddają tego jak wygląda pies w rzeczywistości. -
Kurcze Malik wymaga praktycznie natychmiastowego zabrania,jemu na cito by się przydał kubrak i to porządny gruby tylko fakt jak go przyjmą psy jak wyląduje w boksach ogólnych.Fotki straszne tj.nie fotki tylko Malik wygląda strasznie,wychudzony,powycinany i myślę,że na bank ma robale,które trzeba szybko zlikwidować bo całkowicie zniszczą jego organizm.Kajak to wygląda na to,że go za 1,5 tygodnia zabierzesz do DT jak będzie co zabierać? Już tak myślę może go przewieść do tego hoteliku na te 1,5 tygodnia. W Lipce Wielkiej w Wielkopolsce jest fajny hotelik. Boksy ogrzewane. 15 zł doba + 60 zł karma. Są wolne miejsca Jeżeli to by był dobry pomysł to dorzucę się do hoteliku tylko oczywiście na te 1,5 tygodnia.O kubraku też można pomyśleć.
-
Gucio i Maniuś : mają już domki, POZOSTAŁ DŁUG za operacje!
Anula replied to mshume's topic in Już w nowym domu
To ja powstawiam! [IMG]http://images35.fotosik.pl/1164/d28a64bc7071345agen.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1354/d83540947d39ad6egen.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/1164/b12611e7faa0e586gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1298/c9b8363c855848efgen.jpg[/IMG] -
SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)
Anula replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Chyba nie ma przeciw wskazań do kostki,przecież ona coś musi robić,mieć zajęcie.Tak myślę aby ona się nie odparzyła leżąc wciąż na jednym boku bez przepływu powietrza.Zuzia się trochę rusza? -
Michelle bardzo dziękuję za fotkę Bastusia,ma ciepło,fajnie,gruby kocyk i jednym słowem jest śliczny. A Bastuś tak całymi dniami leży na fotelu czy jeszcze się inaczej zachowuje? Michelle - nie wyobrażasz sobie jaka jestem wdzięczna za danie Bastusiowi DT.Dziękuję.Teraz takie mrozy! Zdaję sobie sprawę,że nie pomożemy wszystkim psom tylko jednostkom - no ale jednak!
-
To bardzo dobre wiadomości odnośnie Belli.Czekamy na jeszcze!A Pani życzymy powrotu do zdrówka!
-
SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)
Anula replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Aniu a Zuzia ma nałożony gips na te łapki? Na jakimś wątku przeczytałam,że opiekunka wynosiła psa na dwór ale na opasanym ręczniku albo szaliku i go podtrzymywała tak aby nie stawał na łapkach całkowicie.I jeszcze coś było na tamtym wątku,że pies miał źle założony gips za ciasny i zrobiły się rany i musiał mieć na nowo nakładany a więc sprawdzaj Aniu.Jeszcze ściągnę Ciotkę jedną na wątek może coś doradzi,tylko Aniu odnośnie rad to tak traktuj z przymróżeniem oka,ponieważ nikt nie jest na miejscu obok Zuzi i tylko Ty możesz ocenić dokładnie sytuację. -
Ma 10 lat,nie zaglądaj,jeżeli nie masz czystej intencji pomocy, MA DOM.
Anula replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='KOSKA']jeśli tak, to chyba nie jest anonimowa?[/QUOTE] Też tak myślę,skoro osoba śledzi los suni na dogo i na fb.Dobrze by było aby weszła na dogo i zaoferowała swoje warunki a my wtedy byśmy podjęli decyzję pomocy.Trudno podjąć taką decyzję po nikłym wpisie Nazwabez praktycznie osoby postronnej.