Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Nadeszła stała deklaracja od tomcug za VIII.Ślicznie dziękuję.
  2. Wpłacę 50,00zł.Albo jednorazowa albo rozłożona na 5 miesięcy.
  3. Cudne zdjęcia i filmik.Jagusko jeszcze raz uratowałaś życie zwierzakowi.Jesteś cudna.
  4. Jestem pewna,że to z pośpiechu.A oczy są zdrowe i na miejscu.Łykasz ten preparat na wzrok z luteiną?Jakie są efekty?
  5. Eluniu,tytuł w tamtym tygodniu zmieniony.Trzeba doczytać do końca.
  6. Ten psiak to raczej bernardyn.Cudny jest.Trzeba poszukać jakiejś Fundacji od bernardynów,może jest.Kiedyś była i nawet na dogo.
  7. Szczęścia malutka w nowym domku,mam nadzieję,że na zawsze. Koniecznie potrzebna obroża,adresówka i chyba lepsze,konkretne szelki bo te wyglądają na niedopasowane.Sądziłam,że adoptujący przyjadą już ze swoim ekwipunkiem tym bardziej,że widzieli psa wcześniej.
  8. I ja zaglądam do rudaska jest bardzo ładny i taki przyjazny.Zaciekawiło mnie obcięcie uszka.Pierwszy raz się z tym spotkałam.Chyba chodzi o to,że kot jest wykastrowany?
  9. Może Jaaga chce zrobić TM dlatego tak prze do dr.Niedzielskiego.
  10. No cudne ma i oby na takie życie wszystkie psiaki zmieniły bo łańcuch to jest najgorsze co może być dla psa.
  11. Też za bardzo tego nie rozumiem ale co wet to inna praktyka.Na szczęście dzisiaj już malutka dostanie jedzonko. U nas weci preferują dużo picia wody po narkozie.
  12. Dobrze,że już po wszystkim aby się tylko szybciutko goiła rana.Teraz Hopi tylko czeka szczęśliwe życie.Obróżka też cudna z cyrkoniami.Hopi będzie księżniczką w tym domciu ale po tym co przeszła to należy się jej.
  13. Sądzę,że jest a może nawet z pełnym adresem.
  14. Cudne pysio.Jak dla mnie to jamnisia szorstkowłosa.A pyszczek już pięknie zarośnięty.
  15. Takie wiadomości to ja bardzo lubię.Trzymam mocno kciuki za akcję.Tuptuś ma szansę na pomoc.Cudny piesio.
  16. Dziś Hopi ma zabieg sterylizacji.Trzymajmy kciuki za malutką.
  17. Kasiu,bardzo dziękuję za opiekę nad naszymi psiaczkami a także za podliczenie.Dzisiaj zrobię przelew za Hopi.
  18. Najlepiej dla Grzesia by było zrobić operację przy narkozie wziewnej.Czy w tej Lecznicy jest taka możliwość?
  19. Ja też jestem jednak za zabraniem Tuptusia z prostych względów.Psiak jest starszy,kuleje na jedną łapę,nie jest odrobaczany,odpchlany,być może ma kleszcze,nie ma szczepień może podłapać jakieś choróbska.Z jedzeniem wielka niewiadoma(niby jest karmiony przez właściciela terenu) ale nikt tego nie widział.Wałęsa się po ruchliwej ulicy,ulicach,byle gdzie śpi.Teraz jest lato a co będzie jesienią,i ta najgorsza zima co dla dziko żyjących zwierząt jest straszna.Jeszcze jest więcej przeciwności ale tu nie wymieniam.Każdemu psu należy się opieka i raczej nie można tego tak zostawić. Pomyślałam o Jamorze bo on tam łapał psiaki,zna teren,ma siatki,odpowiedni sprzęt, tylko nie wiem czy damy radę uzbierać kasę dla niego. Jamor ma Hotel może by się udało dograć transport do Warki i kilka dni przetrzymać psiaka a później zorganizować transport stamtąd do Moli.
  20. A ja czekam na posumowanie Hopi bo raczej Hopi nie wróci do Hoteliku.
  21. A może ktoś miałby dużą siatkę albo jakąś plandekę aby na niego zarzucić i go dopaść w grubych rękawicach, tylko musi mieć dobre oko.Na zdjęciach było widać,że Borysek był bardzo blisko elficzkowej.
×
×
  • Create New...