-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
Anula replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Koniecznie się spytaj bo sonda też może uszkadzać ścianki i tam może powstać stan zapalny. Tak sobie myślę głośno,że malutki je aby usunąć sondę aby złagodzić podrażnienie. Jeżeli je to jest super tylko potrzebne jest zmiksowane jedzonko i koniecznie lekkostrawne.Chciał jeść trawę,być może było to spowodowane właśnie sondą albo niestrawnością.Mój psiak jak tylko coś cięższego zje to idzie sobie pojeść trawy. -
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
Anula replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Może ta sonda jest źle założona albo organizm nie przyswoił jej? -
Ja też trzymam kciuki za maluszki aby szczęśliwie dotarły do Poznania.Ogromnie cieszę się,że znalazł się transport na taką długą trasę.
-
I ja melduję się u Fibi z doskoku.Bardzo przyjemne,ładne sunia ma imię,jednym słowem fajne,no i jest w moim typie,sierść w większości czarna(w moim życiu niespełnione marzenie). Bardzo cieszę się,że udało się malutkiej pomóc i to tak szybko.Nadeszła wpłata - 07.08.20 od naszej Nesiowatej 20,00zł na moje konto dla Fibi.Tolu co mam z tymi pieniążkami zrobić?Gdzie przelać? Nasza Nesia się pomyliła,sadziła chyba,że ja jestem skarbnikiem malutkiej.
-
Też myślę,że powinni zalecić bo to utykanie jest niepokojące.Na pewno dzisiaj na wizycie będą rutynowe podstawy,książeczka,czip,szczepienie p/wściekliźnie,odrobaczenie,odpchlenie a może jeszcze badanie krwi. No ale czekamy chyba wszyscy na wiadomości z niecierpliwością. Pisałam wcześniej,że Borysek nie jest agresywnym psiakiem i to się potwierdza.Dobrego mam nosa.On będzie wspaniałym,wiernym towarzyszem ludzi,zresztą już jest.
-
Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(
Anula replied to ewu's topic in Psy do adopcji
Ja bym proponowała raczej bułkę pszenną z masłem a nie chleb.Chleb ma w sobie bardzo dużo kwasów i może go po chlebie palić zgaga.Taka ciekawostka,w Niemczech przed sklepami są wystawiane bułki i woda dla psiaków.Byłam świadkiem jak psiak sobie zajadał bułeczkę przed sklepem.Coś w tym jest. Dla człowieka też jest bardzo dobra bułka jeżeli ma nadkwasotę żołądka. -
Cudnie opisujesz Tuptusia.Czy próbujesz Tuptusiowi podawać smaczki z ręki?Sądzę,że by szybciej się zbliżył do Ciebie,dał się pogłaskać,dotknąć i wtedy by można było mu założyć obrożę z adresówką.Za bardzo sobie nie wyobrażam oddania Tuptusia do DS bez niczego bo nawet nie ma czipa.Gdyby uciekł z DS to by była tragedia bo nawet nie da się złapać. Tak szczerze mówiąc bardzo się boję oddawać go do DS tak z marszu.Jeżeli Ty nie dasz radę założyć obroży to DS da radę?
-
Najlepiej aby Tuptuś/Borys trafił do [email protected] niego by było to idealne miejsce pod każdym względem.Opiekę by miał super.Tym bardziej,że jest transport(tak zrozumiałam) A w międzyczasie szukać mu innego hoteliku.Może zarezerwować miejsce u Murki?Tam by też miał dobre warunki.Być może okaże się,że Tuptuś wcale nie jest taki jak się go opisuje i Moli@ go nie odda.Kto wie? A może znajdzie domek bo jest śliczny,taki puchatek?
-
Najlepiej Tysiu zadzwonić do Marty bo na dogo teraz jest rzadko Marta.Bogusik wszystkie sprawy z Martą uzgadnia telefonicznie.