Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Trzeba jej podrzucać mnóstwo zabawek psich,kostek do gryzienia bo to zastąpi niszczenie.
  2. Koniecznie się spytaj bo sonda też może uszkadzać ścianki i tam może powstać stan zapalny. Tak sobie myślę głośno,że malutki je aby usunąć sondę aby złagodzić podrażnienie. Jeżeli je to jest super tylko potrzebne jest zmiksowane jedzonko i koniecznie lekkostrawne.Chciał jeść trawę,być może było to spowodowane właśnie sondą albo niestrawnością.Mój psiak jak tylko coś cięższego zje to idzie sobie pojeść trawy.
  3. Może ta sonda jest źle założona albo organizm nie przyswoił jej?
  4. Nadeszła deklaracja od b-b za VIII.Ślicznie dziękuję.
  5. Ja też trzymam kciuki za maluszki aby szczęśliwie dotarły do Poznania.Ogromnie cieszę się,że znalazł się transport na taką długą trasę.
  6. 11.08.20 nadeszła wpłata od helli za VIII.Ślicznie dziękuję.
  7. Jest w tym racja bo nawet gdyby był zaszczepiony p/wściekliźnie(podstawowe szczepienie) to powinien najpierw być odrobaczony,pozbawiony robali.
  8. Ja też się cieszę,że Muki zaakceptował kotki i kotki raczej też Mukiego.
  9. Fajnie,że Hopi została obcięta,teraz są potworne upały,do zimy sierść odrośnie i będzie super.Cudne są te nasze kochane psiaczki i mają cudną opiekę.
  10. No,proszę nawet zawieszone firaneczki aby słoneczko nie padało na kropka.Chłopczyk ma jak w raju.
  11. 07.08.20 nadeszły deklaracje od jaguska;MikAga i uxmal.Ślicznie dziękuję.Rozliczenie finansów Czestera, przypominam jest na str.70.
  12. I ja melduję się u Fibi z doskoku.Bardzo przyjemne,ładne sunia ma imię,jednym słowem fajne,no i jest w moim typie,sierść w większości czarna(w moim życiu niespełnione marzenie). Bardzo cieszę się,że udało się malutkiej pomóc i to tak szybko.Nadeszła wpłata - 07.08.20 od naszej Nesiowatej 20,00zł na moje konto dla Fibi.Tolu co mam z tymi pieniążkami zrobić?Gdzie przelać? Nasza Nesia się pomyliła,sadziła chyba,że ja jestem skarbnikiem malutkiej.
  13. Też myślę,że powinni zalecić bo to utykanie jest niepokojące.Na pewno dzisiaj na wizycie będą rutynowe podstawy,książeczka,czip,szczepienie p/wściekliźnie,odrobaczenie,odpchlenie a może jeszcze badanie krwi. No ale czekamy chyba wszyscy na wiadomości z niecierpliwością. Pisałam wcześniej,że Borysek nie jest agresywnym psiakiem i to się potwierdza.Dobrego mam nosa.On będzie wspaniałym,wiernym towarzyszem ludzi,zresztą już jest.
  14. Ja też bardzo czekam jakie wiadomości przyniesie wizyta.Martwi mnie ta łapka może będzie zalecone RTG łapki,układu kostnego?
  15. Nadeszły deklaracje dla Czesterka od Bogusik i Anula za VIII.Bardzo dziękuję.
  16. Super wiadomość.Gratulacje! I jeszcze została wnusia moją imienniczką.To bardzo miłe.
  17. Ja bym proponowała raczej bułkę pszenną z masłem a nie chleb.Chleb ma w sobie bardzo dużo kwasów i może go po chlebie palić zgaga.Taka ciekawostka,w Niemczech przed sklepami są wystawiane bułki i woda dla psiaków.Byłam świadkiem jak psiak sobie zajadał bułeczkę przed sklepem.Coś w tym jest. Dla człowieka też jest bardzo dobra bułka jeżeli ma nadkwasotę żołądka.
  18. Zawsze kiedyś nadejdzie ten dzień,w którym trzeba pożegnać się z przyjacielem jest to bardzo ciężki czas dla wszystkich. Żegnaj cudny Dolarku.
  19. Nio,to już rok minął.Ogromnie się cieszę,że mogłyśmy pomóc Kessi,ma cudny domek.I ogromnie się cieszę,że p.Basia pamięta o Bogusik.To jest bardzo miłe i wzruszające.
  20. Cudnie opisujesz Tuptusia.Czy próbujesz Tuptusiowi podawać smaczki z ręki?Sądzę,że by szybciej się zbliżył do Ciebie,dał się pogłaskać,dotknąć i wtedy by można było mu założyć obrożę z adresówką.Za bardzo sobie nie wyobrażam oddania Tuptusia do DS bez niczego bo nawet nie ma czipa.Gdyby uciekł z DS to by była tragedia bo nawet nie da się złapać. Tak szczerze mówiąc bardzo się boję oddawać go do DS tak z marszu.Jeżeli Ty nie dasz radę założyć obroży to DS da radę?
  21. Najlepiej aby Tuptuś/Borys trafił do [email protected] niego by było to idealne miejsce pod każdym względem.Opiekę by miał super.Tym bardziej,że jest transport(tak zrozumiałam) A w międzyczasie szukać mu innego hoteliku.Może zarezerwować miejsce u Murki?Tam by też miał dobre warunki.Być może okaże się,że Tuptuś wcale nie jest taki jak się go opisuje i Moli@ go nie odda.Kto wie? A może znajdzie domek bo jest śliczny,taki puchatek?
  22. Najlepiej Tysiu zadzwonić do Marty bo na dogo teraz jest rzadko Marta.Bogusik wszystkie sprawy z Martą uzgadnia telefonicznie.
×
×
  • Create New...