Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Ten piesek potwornie się męczy.Schronisko powinno go uśpić a nie narażać go na potworny ból.Leczenie oparzeń jest bolesne i bardzo długotrwałe.
  2. Nie zachęcał do adopcji bo u ludzi jest kompletny brak wyobraźni,z brzydkiego kaczątka można zrobić cudo.Chociaż dla mnie w tych dredach,brudny,śmierdzący jest piękny.
  3. Ze zdjęć jak i z filmiku można wnioskować,że Ferri nie starał się dominować, raczej był na uboczu i być może to go uratowało przez 3 lata,że jeszcze żyje. Zastanawiam się nad tym,dlaczego tak długo przebywał w schronie,przecież to jest piękny pies i nie jest wielkopsem,że w bloku na spokojnie może przebywać.
  4. To są pierwsze chwile w nowym miejscu.Obrona została po poprzednim miejscu.Myślę,jeżeli Bafi znalazł się w nowych innych warunkach,nie będzie zamykany w odosobnieniu,będzie czesany miękką szczotką pomimo obcięcia to wróci do stanu sprzed adopcji.U psów z dłuższą sierścią jeżeli coś pójdzie nie tak to psy nie będą lubić się czesać.Trzeba to robić umiejętnie,delikatnie,na raty tak aby nie zadawać bólu.W poprzednim domu prawdopodobnie musiał być czesany na siłę i stąd jego takie zachowanie.Jeżeli to się nie zmieni to pozostaje tylko fryzjer aby nie dochodziło do skołtunienia.
  5. Fajnie,to teraz będziemy czekać na informacje od Murki odnośnie dredzika.Też będzie trzeba przymierzyć się niebawem do ogłoszeń dziewczynek.
  6. Zrobiłam Bafikowi jeszcze ogłoszenie na Szczecin wyróżnione do 02.11.20. https://www.olx.pl/oferta/4-letni-bafik-o-nietuzinkowej-urodzie-CID103-IDH6VVE.html
  7. Baffi pojechał do DS obcięty,był po fryzjerze.Wystarczyło tylko co drugi dzień przejechać sierść szczotką i by była w porządku.Teraz prawdopodobnie kołtuny są przy skórze.W czasie rozmowy było mówione,że psiak należy do długowłosych i trzeba dbać o sierść.
  8. Dziś wielki dzień dla sunieczek bo zostaną uwolnione od szwów a dredzik otrzyma nowe życie i wreszcie powącha trawkę.Jestem bardzo ciekawa jego zachowania i reakcji na nowe warunki.
  9. Całe szczęście,że mamy Hanię i Piotra bo nie wiem co byśmy zrobiły.Też wielkie ukłony pod adresem wrocławskiego schroniska,że tak poważnie potraktowano sprawę.
  10. Na samą myśł.że był trzymany w komórce niedobrze mi się robi.Jestem bardzo uczulona na budy,kojce a tym bardziej na jakąś komórkę.Masakra.
  11. Poker,nie obwiniaj się.Nie jesteśmy w stanie prześwietlić domu na wskroś.Nie tylko ty oceniałaś dom ale i Bogusia,Hania i ja.
  12. Nigdy bym nie spodziewała się tego,że Baffi będzie trzymany w komórce.Przecież wszystko było w porządku,nawet były zdjęcia i wiadomości.Mieli umowę,dlaczego chcieli oddać do Schroniska we Wrocławiu,przecież umowa jest szeroko opisana i zabezpieczona.Szkoda mi Baffi.Teraz trzeba poczekać na Hanię,musi go poobserwować. Haniu,bardzo dziękuję za przyjęcie Baffi.
  13. Kochani przepraszam,ja przez telefon źle zrozumiałam imię,chodzi o Bafi a nie o Luki.Dwa psiaki są z Wrocławia.U Luki wszystko w porządku jest. Wątek Baffi. https://www.dogomania.com/forum/topic/351622-malika-zamojski-szczeniaczek-z-raną-w-pachwinie-i-baffi-piesekod-010420-w-hotelikumalika-od-100420-w-dsbaffi-od-170420-w-ds/
  14. Dziękuję Murko za wiadomości.Zdjęcie szwów w poniedziałek,aby było ładnie wygojone i będziemy szukać intensywnie domków aby zwolnić miejsce na następne bidy. Czy po dredzika pojedziesz do schronu,czy ktoś inny?Zapewne trafi na dobę do weta?
  15. To dzisiaj wielki dzień a zarazem trudny dla Miłki.Tyle godzin podróży przed sunią i transportującymi.Będę myślami.
  16. Rzeczywiście cuda.Dają nam nadzieję,że trzeba nie rezygnować z ogłoszeń i ogłaszać.Klara była ogłaszana przez 4 lata.
  17. Jest wyróżnione do 21.11.20.Przypomnij mi to wyróżnię dalej gdyby Fabio nie znalazł domu do tego czasu.
  18. Dora1020 czy Fabio ma ogłoszenia niewyróżnione?Bym mogła jedno wyróżnić na miesiąc.
  19. I ja też serdecznie witam.Cudnie,że jeszcze mamy o jednego dogomaniaka więcej w naszych szeregach i o jednego więcej ze wspaniałym sercem do zwierząt.Klarunia wygrała los na loterii bo tak to trzeba przyjąć.Będzie miała wreszcie swój dom,swojego człowieka na wyłączność,któremu będzie mogła przekazać swoją dozgonną miłość. Ogromnie się cieszę.
×
×
  • Create New...