-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?
Anula replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Wpłacę 50,00zł.Albo jednorazowa albo rozłożona na 5 miesięcy. -
Ten psiak to raczej bernardyn.Cudny jest.Trzeba poszukać jakiejś Fundacji od bernardynów,może jest.Kiedyś była i nawet na dogo.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
I ja zaglądam do rudaska jest bardzo ładny i taki przyjazny.Zaciekawiło mnie obcięcie uszka.Pierwszy raz się z tym spotkałam.Chyba chodzi o to,że kot jest wykastrowany? -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Anula replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Może Jaaga chce zrobić TM dlatego tak prze do dr.Niedzielskiego. -
Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(
Anula replied to ewu's topic in Psy do adopcji
Najlepiej dla Grzesia by było zrobić operację przy narkozie wziewnej.Czy w tej Lecznicy jest taka możliwość? -
Ja też jestem jednak za zabraniem Tuptusia z prostych względów.Psiak jest starszy,kuleje na jedną łapę,nie jest odrobaczany,odpchlany,być może ma kleszcze,nie ma szczepień może podłapać jakieś choróbska.Z jedzeniem wielka niewiadoma(niby jest karmiony przez właściciela terenu) ale nikt tego nie widział.Wałęsa się po ruchliwej ulicy,ulicach,byle gdzie śpi.Teraz jest lato a co będzie jesienią,i ta najgorsza zima co dla dziko żyjących zwierząt jest straszna.Jeszcze jest więcej przeciwności ale tu nie wymieniam.Każdemu psu należy się opieka i raczej nie można tego tak zostawić. Pomyślałam o Jamorze bo on tam łapał psiaki,zna teren,ma siatki,odpowiedni sprzęt, tylko nie wiem czy damy radę uzbierać kasę dla niego. Jamor ma Hotel może by się udało dograć transport do Warki i kilka dni przetrzymać psiaka a później zorganizować transport stamtąd do Moli.