-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Pudle to są wspaniałe psiaki,szalenie kontaktowe,miłe,bardzo wierne człowiekowi a więc nic dziwnego,że tak się zachowały. Ja się też cieszę razem z Tobą.Jak pooglądałam zdjęcia to mi łezki poleciały.Dziękuję Haniu za wszystko. A Maja i Sara całkiem teraz inaczej wyglądają,zadbane,przytyły,sierść przepiękna i już odrosła.Jednym słowem cudne.
-
Pusia w DS, Teri w DS po pobycie w Hoteliku już mają wspaniałe domy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
No proszę,Pusia odwiedza nawet minione miejsce,w którym czekała na domek.Ciekawe czy poznała szafirków.Cudna jest,taka zadbana,kochana,uśmiechnięta. -
Tak jak napisałam wcześniej w naszym wypadku wystarczy tylko KRS,natomiast jeżeli jakaś Fundacja zbiera pieniądze np.na kilka nazwisk,czy inne cele to wtedy się pisze dla kogo to jest przeznaczone.Można też np.podzielić 1% na różne cele.
-
Tak trzeba zgłosić.Podać KRS 0000380616. Jest to KRS Fundacji ZEA.
-
Cudownie,bardzo się cieszę.Teraz trzeba troszeczkę poczekać aby leki zadziałały i się sprawdziły Zdrówka życzę Magdzie a Wam dziewczyny składam wielkie podziękowanie za pomoc Magdzie i jej pieskom.
-
Wiadomo już,że z reguły nie zgadza się wiek.Tylko jak wytłumaczyć adoptującym skoro zaświadczenie jest wystawione przez weta.Nie wiem czy wet nowosolski wystawiając książeczkę wpisze wiek 2 lata bo by to się nie zgadzało z zaświadczeniem.Raczej wpisze 3 lata. No nic będziemy go ogłaszać,że ma 2 lata aby miał większą szansę na adopcję.
-
Izuniu,nie przekreślamy dlatego będzie wizyta jeżeli uda nam się kogoś znaleźć na nią.Wydaje się,że to jest rzeczowy, fajny,ciepły dom,który będzie miał czas dla psiaka.Wszystko by było dobrze tylko ta kawalerka mnie przeraża,nie bardzo widzę dwa psiaki tam.Każdy pies potrzebuje przestrzeni ruchu,swobody poruszania się po mieszkaniu.Nie chcę aby psy z miejsca na miejsce były tam przeganiane bo np.przeszkadzają.Oczywiście nie znam powierzchni mieszkania ale raczej to nie może być duża skoro to jest kawalerka i blok.Osobiście widzę tam bardziej jednego spokojnego psiaka niż Maję i Sarę.Maja jest żywiołowym psiakiem młodym,jedynie Sara jest spokojna,podejrzewam,że ze względu na swoje lata taka jest.Pudle z natury są bardzo ruchliwe.Natomiast Czesterek jest młodym pieskiem ale jak wynika z opisu,spokojnym,lubiącym sobie poleżeć przy człowieku.Zobaczymy.
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ślicznotka,już najgorsze jest za nim.Dzisiaj ósmy dzień po zabiegu,sądzę,że chłopczyk już zapomniał o abażuru.