-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Ewanka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Z tym sikaniemm, to rzeczywiście może być problem dla nowego domku ... zastanawiam się dlaczego on tak robi, skoro wytrzymuje całą noc (!!!) , to powinien i w dzień wytrzymać przynajmniej 3-4 h a nawet 8, przecież ludzie chodzą do pracy. -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Same??? ... dzielne dziewczyny !!! -
Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM
Ewanka replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Ależ on wypiękniał, po wygiętych łapkach już nie ma śladu ... wspaniały szczeniorek :) -
Suczki piękne, z tego co się zdążyłam zorientować ... mają bardzo adopcyjną urodę :) Oby to się sprawdziło i znalazły szybko cudowne domki.
-
Jamnik Bruno odszedl juz za TM :( spij spokojnie kruszynko
Ewanka replied to conceited's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='conceited'](...) A co do wetow - wczoraj Bruno byl u dwoch wetow, jeden orzekl szczekoscisk, drugi zaprzeczyl. I badz tu madry.[/QUOTE] ... hmmm, a jest możliwe, że szczękościsk był np. ze stresu, lub odwodnienia ... a potem mu minął ??? -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Ewanka replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Co u Majeczki, czy nadal tak kocha wszelakie kijki ? ;) -
... a ja ciągle myślę o Wafelku ..... i ludzkiej bezsilności .......... :(
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Ewanka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Mix goldena i jamnika ... świetny pomysl :):):) Relacja z życia Toficzka bardzo podnosi na duchu :) -
[quote name='karolina_g_k']Trzymamy więc kciuki z caych sil za pomyslne zapoznanie z Bulloslawem ;) Paula widze ze Ty niezlą gromadkę tam masz ;) A Lolka śliczna( te meeega uchole powalające). Odrobaczyć, zaszczepić, wyprzytulac przez jakis czas i fruu do nowego wspanialego domu :)[/QUOTE] Dokładnie tak ....... :)
-
Jamnik Bruno odszedl juz za TM :( spij spokojnie kruszynko
Ewanka replied to conceited's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Współczuję ogromnie temu psiakowi, ale też ... ludziom, którzy bezradnie patrzyli na jego cierpienie i jak sądzę, również cierpieli, nie mogąc mu pomóc. Nie wszystko jest takie, na jakie (z zewnątrz) wygląda :( -
Rozczulająca opowieść o kości ... to prawda, że on jeszcze nie wie, że klopoty się skończyły. Ponawiam pytanie o jego brzuszek, na początku wątku był "alarm", że brzunio jest ogromny w stosunku do całości psinki, czy to już minęło i było wynikiem np. zarobaczenia, czy jest nadal i ... pzyczyna nie jest znana ???
-
Śliczna malutka Lola :) ... bardzo się cieszę, że już bezpieczna !!!!! Dzieciaki świetne :) , widać, że lubią psiaki ... rosną przyszli dogomaniacy ;) :):)
-
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Gusię gdzieś wywiało ;)[/QUOTE] Paskudna pogoda, to nic dziwnego, że się dziewczyny schowały ;) -
Jamnik Bruno odszedl juz za TM :( spij spokojnie kruszynko
Ewanka replied to conceited's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Paulinken, po przeczytaniu Twojego postu, przyszło mi na myśl, że może ten biedaczek ma 'coś' , co utkwiło mu w przełyku i nie może przez to 'coś' jeść .. może to jakaś mechaniczna przyczyna jego zagłodzenia ??? -
[quote name='karolina_g_k']Aneczka spadasz tej suni z nieba :) Ja tez sadze, że Twój psiak nie powinien miec problemu z akceptacja szczenięcia tym bardziej, ze to suczka. Jesli mała rzeczywiście ma 3-4 miesiace to mysle, ze znajdziemy jej nowy dom przed pierwsza cieczka ;) Jak tylko beda zdjęcia i troche więcej informacji ruszymy z akcja ogloszeniową.[/QUOTE] Wiem, że w innych krajach, np. w Kanadzie, sterylizuje się suczki po ukończeniu 6 miesięcy ... u nas chyba obowiązuje pogląd , że po pierwszej cieczce, gdyby sunia miała zostać troszkę dłużej na DT, to chyba konieczna by była sterylka przed wyadoptowaniem ... co o tym sądzicie?
-
Aneczko, bardzo się cieszę, że malutka sunia pojedzie do Ciebie :) ... cały czas miałam obawy, że może wylądować na tej działce, a tam nie byłaby chyba bezpieczna.
-
Do góry Duszku Casperku :) ... jak minęła noc?
-
Jamnik Bruno odszedl juz za TM :( spij spokojnie kruszynko
Ewanka replied to conceited's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='anita_happy']Jamnior - trzymaj sie...STRASZNE do czego ten człowieczek jest zdolny :([/QUOTE] :( ... nic dodać ... :(:(:( -
West-ka z PSEUDO. Już szczęśliwa w Nowym Domku u masuimi33!:)
Ewanka replied to Tia's topic in Już w nowym domu
[quote name='TERESA BORCZ']czekamy z niecierpliwościa na jakieś wiadomości. trzymam kciuki za pomyślne.[/QUOTE] ... to tak jak ja ... sekunduję Śnieżynce cały czas, oby wieści były lepsze. -
Muszę przyznac, że z wielkim zainteresowaniem przeczytalam wczorajszą dyskusję ... faktem jest, że to kwestia wyboru, można skorzystać z oferty bądź nie ... no i każdemu wolno mieć swoje zdanie. Ja mam niestety marną sytuację (wszystko jest na wątku mojegoDT) ... o kupnie węgla nawet nie marzę (ok.6tys/sezon) ... a wątpiącym zdradzę, że oczywiście uwzględnię w przyszłorocznym Pit-cie te 300 pln. za Lenkę, oprócz mojej renty 660pln. Mój TZ nie zgadza się na szczeniaka, jak pisałam na początku wątku ... widzocznie faceci w średnim wieku, bardzo źle znoszą siuśki i kupy rozniesione na psich łapkach po całym domu ... ogólnie nie chciał się zgodzić na tę 'próbę' z DT, ale dał mi szansę podjęcia jej ... wnioski mam wyciągnąć po kilku miesiącach i zdecydować, czy zakładać "działalność' czy odpuścić to sobie i szukać innych rozwiązań. Bardzo jestem ciekawa jak sunia zaaklimatyzuje się na działce, myślę, że skoro teraz mieszka w budzie to da radę :) ... choć oczywiście najlepiej by było, gdyby udało się umieścić ją w domu z ludźmi, bo tylko wtedy socjalizacja przebiegała by prawidłowo.
-
West-ka z PSEUDO. Już szczęśliwa w Nowym Domku u masuimi33!:)
Ewanka replied to Tia's topic in Już w nowym domu
Też myślę, że bez natychmiastowego zabiegu się nie obejdzie ... trzymaj się malutka, nie poddawaj się!!!!