-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Witaj Renatko :loveu: Dosia jest rzeczywiście cudowną sunią i widzę, że wiesz o czym piszę :) ... ciekawa jestem, czy uda się znaleźć dla niej cudowny ciepły domek, ona bardzo na to zasługuje i tego potrzebuje ... jest cieniem swojego człowieka i nie wdaje się w żadne psie "dyskusje" :)
-
Akrum, masz rację w 100% :) Dosia to typowa towarzyszka życia jednej osoby, będzie wspaniałą przyjaciółką najlepiej samotnej osoby ... innych domownikow zaledwie zauważa i toleruje ;) ... chodzi za mną jak cień, uwielbia się przytulać i być blisko ... reaguje na każdy moj uśmiech, skinienie głową, pierwszy raz widzę aż tak oddaną i inteligentną sunię, tak mocno związaną z człowiekiem.
-
Dosia wita cioteczki o poranku :loveu:
-
Ceny pewnie trochę wyższe, chociaż tam jest dużo większa konkurencja, na każdym większym skrzyżowaniu jest wet ... więc może nie szaleja tak z cenami ;)
-
Nie wiadomo jaki jest stan jej wątroby i trzustki i chyba badania byłyby pod tym kątem ... nie jestem wetem, trudno mi tak strzelać, ale sądzę, że trzeba przyjrzeć się uważniej co jej dolega. Jest u nas od 11 lipca i nadal kupa luźna, a powinna się już unormować, po leczeniu na zapalenie jelit, po diecie, lekach itp.
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Ewanka replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Kupka nieszcześcia, też ten szaro-czarny ... myślałam, że bialy to bidulek, bo taki trzęsący się , wystraszony, a tu następny ... :( -
Trudno mi się wypowiadać nt. lecznicy w Milanówku, nic o niej nie wiem .... w Warszawie mieszkałam całe życie, dopiero od trzech lat jesteśmy na wsi ... tam znam wetów, mam do niektórych zaufanie. Transport z psem, mam zapewniony do Wa-wy i z powrotem, mogę skorzystać, albo nie. Mój wet na wsi, też polecał dla dobrej diagnostyki tylko Wa-wę, może nie skończyć się przecież na jednym badaniu krwi czy kału, a tam jest wszystko "pod ręką", byłabym z nią tyle czasu ile potrzeba, nawet dwa, trzy dni, żeby zrobić konieczne badania.
-
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
Ewanka replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Ja sobie zdałam sprawę, że angażujemy się w pomoc jednemu, choremu psu, czasem bardzo choremu a tutaj dziesiątki młodych, które dopiero życie zaczynają, padają jak muchy :( Załamało mnie to, aż mnie skręca. Kurde, gdybym była milionerką...[/QUOTE] Myślę to samo, gdyby była kasa ... ileż takich psich nieszczesc uszłoby z zyciem, a ile byłoby szczęśliwych u ludzi w prawdziwych domach. -
Jamnisia w nowym wspaniałym domku w Krakowie :)
Ewanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Witaj panienko z charakterkiem :) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Ewanka replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Czy ten biały nowy trzęsący się, pudlopodobny psiak, jest nadal w schronisku, czy udało się może go wyciągnąć? -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
Ewanka replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Niesamowite ... aż nie wiem, co napisać ... najbardziej chyba boli cierpinie takich maleństw :( -
Dosia wita kochane cioteczki :loveu: Dosia jest wyjątkową chudzinką ... jedyna pociecha, że wprawdzie u nas nie przytyła, ale i nie schudła (!!!) , mimo długotrwałego rozwolnienia. Uważam, że to sukces :) Waży nadal ok. 11,5 kg [na starej wadze łazienkowej, bo mega-nowoczesna od razu się popsuła] ;) Na szczęście apetyt i humorek cały czas jej dopisują ... nadal codziennie dostaje węgiel i tabletki witaminowe. Prosiła, żebym przekazała ciociom pozdrowienia i buziaki, to mnie zdziwiło, bo nie jest tak całuśna, jak jej koleżanka L. :p ************************************ Pojawiła się możliwosć wyjazdu jutro z Dosią do Warszawy i zrobienia jej szczegółowych badań :multi::multi::multi: Mam nadzieję, że znajdziemy nareszcie przyczynę niedomagania Dosi ... niestety transport za 160 km plus po Warszawie 'x' km wyniesie ok. 100-120 pln, po baaaaaardzo dużej znajomości :eviltong: Co cioteczki na to???????????
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Ewanka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Takiemu to dobrze ... wyleguje się i ma wszystko w nosie ;) -
Nie, u mnie nie była odrobaczana ... pewnie powinna, wobec tego czekam na decyzję cioteczek decydentek ... o ile pamietam była odrobaczana w schronisku w lutym i wtedy szczepiona na wściekliznę, natomiast o szczepieniu na wirusówki nie ma w książeczce śladu ... nie wiem czy szczepić i ewentualnie kiedy?
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Nasza słodka Lenka. Piekna dziewczynka.Ile te zwierzeta muszą czasem przejść,żeby znalesć prawdziwy dom.Tylu przyjaciół. Dobrze by było ,zeby znalazła ten swój jedyny ale gdzie jej bedzie lepiej ,jak nie u kochanej cioci Ewanki.:) Dziekujemy Lenko za pozdrowienia..[/QUOTE] [quote name='anna10025']Ewanko , to z pewnością jej najpiękniejsze wakacje w życiu...[/QUOTE] Bardzo miło mi to czytać, dzięki za tyle ciepłych słów :oops: ... Lena jest u nas [B]tylko[/B] [B]na[/B] [B]wakacjach[/B] , a gdzieś ma swój wymarzony domek ... tylko jak go znaleźć ??? -
Dosia mówi ciociom dzień dobry :loveu: Dosia pozdrawia cioteczki, czuje się dobrze, biega i bawi się z psami, a także goniąc swój śliczny ogonek ;) ... koopa ciut lepsza, ale do ideału jeszcze trochę brakuje. Dosia vel Frida vel Rita ma zdecydowanie filozoficzne podejście do życia i nie zniża się do obszczekiwania wszystkiego i wszystkich jak jej urocza koleżanka :p
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lena pozdrawia wszystkie kochane ciocie :loveu:[/B] Prosiła mnie, żebym przekazała, że czuje się świetnie, apetyt jej dopisuje, jest absolutnie wszystkożerna, np. ostatnio bardzo lubi morele ... ma fajne towarzystwo, bawi się z Dosią i Zorbą ... baaaaardzo groźnie warczy i szczeka na gości i małego psiaka sąsiadow (za siatką) i codziennie mu przypomina, kto tu rządzi :evil_lol: ... no i naturalnie cały czas rozdaje buziaki , czy ktoś chce czy nie :eviltong: ... naprawdę nie wiem, jak ona się z tym wszystkim wyrabia :p Generalnie jest bardzo zadowolona z wakacji u cioci Ewanki :cool1: -
Dosia pozdrawia wszystkie ciocie :loveu: sunia czuje się dobrze, biega, apetyt świetny, koopa nadal średnia, ale lepsza niż poprzednio ... mam nadzieję, że się unormuje. Rano i wieczorem dostaje węgiel, z pewnością troszkę jej to pomaga ... węgla nie trzeba kupować, drobny prezent od cioci Ewanki ;) Dosia to bardzo delikatna sunia, trochę nieśmiała, gdy inne psy szczakają na małego psa sąsiada (za płotem), ona szybko wycofuje się, staje koło moich nóg i obseruje, nie włącza się do ogólnego psiego przekrzykiwania się. Biegnie z psami, ale gdy czuje że zbytnio się oddala, to wraca do mnie, a Lena i Zorba biegną dalej np. do sadu, oboje uwielbiają morele ;)
-
Przyszłam na zaproszenie Agnezii ... mogę jedynie podnieść, finansowo niestety nie pomogę, pustki na koncie :/ Trzymam kciuki za chłopaka !!!
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Misiu :) ... bardzo fajne filmiki, tylko za krótkie! -
Mysia już w nowym domku. Pięknie dziękujemy za pomoc !!!
Ewanka replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Smutna sprawa ... podnoszę sunię, też nie wiem, jak można jej pomóc :(