Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Przyszłam jeszcze do tych psich piękności ... śniły mi się cwałujące po łąkach :loveu: Hmmm, jak pracowały z kłusownikiem, to może być trudno utrzymać je w ryzach ... pójdą za tropem i ... szukaj wiatru w polu :evil_lol: ... a w mieście zamęczą się ograniczoną przestrzenią. ******** edit. Czy sunia jest wysterylizowana, czy będziecie robić jej strylkę przed adopcją???
  2. [B]Lena wita Ciocie o poranku :loveu:[/B] Muszę pochwalić naszą dzielną opiekunkę i higienistkę ... zajmuje się małą krówką Molly jak mama, siostra i koleżanka w jednym :p Teraz Molly leży na podłodze pod Lenką i gryzie ją od spodu w tylną nogę, a Lenusia stoi spokojnie i patrzy z lekkim zdziwieniem co z tego wyniknie ... po sekundzie Molly wskakuje na Lenkę, żeby pokazać jej kto tu rządzi, a nasza sunia nadal ze stoickim spokojem znosi wszystkie pomysły psiego dzieciaka ... kochana Lenusia :) Muszę przyznać, że Lena bardzo wczuwa się w rolę i ostatnio bardzo się wyciszyła ... nie ma już tej szalonej Leny, która chciała wszystkich zacałować w jednej sekundzie :evil_lol:
  3. Dosia wita Cioteczki o poranku :loveu: Gdzież ten domek, dobry, wrażliwy, kochający, rozumiejący hrabiowską naturę ??? ... taki jedyny specjalny wymarzony :roll: Dosieńka nadal omija małą, słodką, szalejącą krówkę Molly, ale już bez takiej odrazy jak na początku ;) Martwi mnie ten guzek cokolwiek to jest, nie powinno go tam być. Muszę Dosię pochwalić, już praaaawie nie widać jej żeber, no jeszcze troszkę widać, ale już nie tak masakrycznie ... aż boję się zapeszyć, ale już nasza słodka Dosieńka nie wygląda jak zagłodzone, chore biedactwo, sierść ma już lśniącą i miłą w dotyku. Silimarol kupiłam i będę jej podawać raz dziennie, tak jak zalecił wet, bo jednak cały czas Mr Qpal ma kolor ... fachowo określając - ugier jasny :cool3: [quote name='piechcia15']Ewo przelałam ci pieniążki razem z tą wizytą. (...) Dziękuję bardzo :)
  4. [B]Witamy Cioteczki o poranku :loveu:[/B] Molly jest tak słodkim dzieciakiem, że domek będzie miał z nią wiele radości :) ... tylko gdzie ten domek ???
  5. Witaj Cassi :) ... mogłabys tyle nie szczekac, w dzisiejszych czasach ludzię są zmęczeni i kochają ciszę ... chyba, że ogród jest duży i tak bardzo nie slychać ;)
  6. [B]Widzę, że widmo schronu oddaliło się od Azuni, oby na zawsze !!!!!!!!!! [/B] Dziewczyny, jesteście wielkie, tyyyyle ogłoszeń, ruch na wątku ... wielkie dzięki :loveu:
  7. Przepiękne psy ... nie do wiary, że właścieciel się ich pozbył (?) ... gdzie one biedaki teraz są ... czy w schronisku, czy u kogoś w domu?
  8. Sładka suczynka :) ... oby DT stał się jej ukochanym DS , kciuki zaciśnięte do odwołania ;)
  9. [quote name='IVV']mizianki moim rankiem[/QUOTE] [quote name='Joodith']A ja się dołączam moim wieczorem ;)[/QUOTE] Miło powitać o różnych porach, jak się okazuje ... czas jest rzeczą względną ........ ;)
  10. [quote name='ewa36']Do schroniska ????????????? Czy nie ma co z nią zrobić ? Nie może zostać tam gdzie jest ? Pytam nie baz powodu - Simba jedzie do Czarodziejki więc[B] jest miejsce u mnie. [/B] Co prawda byli dowcipnisie co twierdzili, że ulica lepsza niż miejsce u mnie ale[B] na pewno do schronu nikt jej nie będzie oddawał[/B] :) Wiec jakby co, to proszę o pw :)[/QUOTE] Dzięki ... przywracasz mi wiarę w ludzi !!! ... żebym miała warunki na przyjęcie dużego psa, wzięłabym ją do siebie.
  11. [quote name='agnieszkal2']Juz patrze...a Ty odwiedz dzielną Biankę ratującą chore psie noworodki [URL="http://www.dogomania.193408-6-szczeniak%C3%B3w-na-smoczku-u-mnie-na-DT-z-2-jest-%C5%BCle-potrzebne-conwalescence-proszek/page24"]http://www.dogomania.pl/threads/193408-6-szczeniak%C3%B3w-na-smoczku-u-mnie-na-DT-z-2-jest-%C5%BCle-potrzebne-conwalescence-proszek/page24[/URL][/QUOTE] Codziennie to czytam, tylko się nie odzywam ;) ... wspaniała Bianka !!! ***************************************** Prawda, że ta ONka cudowna, jest normalnej wilkości onka a waży 16 kg :crazyeye:
  12. ... już jesteś ??? Cudna Tania , jak zwykle :) ...zerknij do tej ślicznoty ... poczytaj - padniesz .......... :/ ... ONka 16 kg :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193589-Zagłodzona-onka-16-kg-brak-DEKLARACJI-prosimy-o-ogłoszenia-marzymy-o-DS!!!/page32[/URL]
  13. [quote name='Energy']Bo to prawdziwe psy są;), potrafią oj, potrafią być charakterne:diabloti:[/QUOTE] Muszę przyznać, że nie sądziłam, że aż taaaaak ;)
  14. [quote name='Shania']No własnie krucho dlatego tez [B]po miesiącu najprawdopodobniej będę rozmawiała,[/B] [B]żeby Aza trafiła do[/B] [B]schroniska[/B]..tam wiele osób przychodzi, myslę, że szybko domek znajdzie..a pieniążki przekażemy po prostu na jakąs bidulę...kolejną[/QUOTE] Jestem w ciężkim szoku ... do schroniska ???? Taką psinę, którą człowiek tak bardzo zawiódł chcesz wsadzić za kraty????? [quote name='Shania']Nie nie...na pewno[B] nie pójdzie nie wysterylizowana[/B]...spokojnie...i na pewno[B] suni krzywda się nie[/B] [B]stanie[/B]..mieszkam nie daleko wszystko będzie dobrze..w razie czego [B]jakby nie było deklaracji i miałoby byc źle [U]to sama ja wezmę[/U][/B], więc bez nerwów...[/QUOTE] Ufff, no trochę odetchnęłam, ale nie do końca, bo nie wiem ... czy oddasz ją za kraty wysterylizowaną, czy weźmiesz ją do siebie do domu i na jak długo?????? czy do czasy, gdy znajdzie DS ??? Jeśli po sterylce, to za 3-4 miesiące, bo powinna chyba co najmniej podwoić masę (!!!!!!!!), a to potrwa miesiące, w ciągu jednego nie da rady. [quote name='Shania']A własnie Pieniążki od ani_to _ja i chyba rodziców-50 zł poszły na zawiezienie suni do hoteliku Dotarły do mnie wpłaty 30 zł chyba od Jaszy i [B]30 od Ewanki[/B]...proszę jak ktoś wpłaca o [B]dopisanie nicku[/B] z dogo Dziękujemy:) Zostało luźnych 60 zł, które przeleję Uli jak będzie psinka szczepiona:) Ula wklej jeszcze kilka fotek....przydadzą się do ogłoszeń:)[/QUOTE] Wysłałam przez internet i dopisałam nick, nie wiem dlaczego go nie było. [quote name='olga7']A na bazarek moze być wszystko co tylko może pojsc -nie tylko odzież ,ale i ksiązki oraz różne przedmioty .Może choć kilka ksiązęk podeslać -kto może ? Ta [B]sunia młoda i słaba ,strasznie wyniszczona -nie może trafic do schronu ,bo prędko może paść ofiarą reszty stada w kojcu[/B] ...:shake: A to taka śliczna ,miła sunia i ufna ...U Uli odżyla już sporo,ale[B] to dopiero początek[/B] ... Czy u Uli może zostac ,jesli uda sie uzbierać kasę na dt ?[/QUOTE] Święta prawda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [quote name='Shania']Dziewczyny słuchajcie....[B]schronisko[/B] to oczywiście ostateczność, i [B]sunia jeżeli tam trafi to wtedy, kiedy będzie[/B] [B]zaszczepiona, wysterylizowana, i juz odkarmiona[/B]...i chodziło tylko o to, że tam przychodzi duzo ludzi i będzie miała szansę szybciej na domek...dziewczyny ze schroniska prężnie tam działają, więc suni nie stałaby się tam krzywda..zapewniam. Ale narazie suńka zostaje u Uli, więc szukamy deklaracji i spokojnie..Aza jest śliczna, więc nawet jak trafiłaby tam w ostateczności to zapewniam byłaby parę chwil..takie psy szybciutko znajduja nowe domki..a znalazłaby zapewne blisko, więc byłaby na celowniku...więc jeszcze raz spokojnie...teraz rozsyłam wątek z błaganiami:):):)[/QUOTE] Czyli kiedy .... za pół roku ???? [quote name='Shania']Ja już chyba wiem:)Skąd pieniążki..prośba raz jeszcze wpisujcie nicki z dogo... Więc tak ania_to_ja-50 zł, ani rodzice 30 i [B]ewanka 30 tak???????[/B] Prosze o potwierdzenia, żebym mogła na pierwszej stronie zapisać Jeszcze raz dziękujemy:)[/QUOTE] TAK. [quote name='ewa36']Ależ to piękna dziewczynka jest :) [B]Widać, że już dużo lepiej się czuje[/B] ......[/QUOTE] Pomyślcie ciotki, czy tak będzie nadal, gdy trafi za kraty???? Nie było mnie kilka dni i jestem w szoku, jak można wogóle rozważać umieszczenie Azy w schronie ????? Tej ufnej cudnej chudziny ?????
  15. Wspaniała wiadomość, Szczylek szczęściarz !!! :) też bym chętnie zerknęła na nowe fotki bohatera ......
  16. [quote name='obraczus87']DObrze, że obyło się bez qpali ;) EWANKO, pytałam już wcześniej, ale pewnie nie zauważyłaś. Czy możemy się umówić, iż od następnego miesiąca będziemy płacić za DT w połowie miesiąca?? Wtedy nie będziemy zostawać bez kasy ani na minusie. Ponadto ciężko jest uzbierać deklaracje na dany miesiąc już pierwszego dnia miesiąca. A kociaczki są super.... takie słodziutkie :loveu:[/QUOTE] Oczywiście, termin zapłaty może być taki, jak proponujesz :) Lenka była naprawdę bardzo dzielna, weszła sama do gabinetu, co u naszego poprzedniego weta było nie do pomyślenia ... już zaczynam myśleć, że to nie w niej był problem :p ... teraz atmosfera był luźna i bardzo sympatyczna, więc Lenusia też była rozluźniona. Zdecydowanie Lena jest jak mała antenka, odbierającą sygnały z otaczającego ją świata ... czyli dla niej odpowiedni NIEznerwicowany domek :)
  17. Lunusia przesyła buziaczki :loveu: Wczoraj, nie było nas w domu przez całe popołudnie i ... Lenusia niczego nie pożarła :multi: ... może tamte jej wyskoki, były incydentalne ... wtedyb padał deszcz, miała dziewczyna chandrę i wyżyła się na wrednych przedmiotach :eviltong: Teraz opiekuje się małą Molly, szaleją razem i osobno ... jest jak w prawdziwej rodzinie :) Dla Lenusi zdecydowanie najlepszy domek z drugim psiakiem! Ona musi coś robić i czuć się potrzebna.
  18. [B]Molly rozdaje czwartkowe buziaczki o poranku :loveu:[/B] Mała rozrabiara przeniosła swój kocyk do drugiego pokoju , chyba się przeprowadza ??? :eviltong: Gdy otwierają się są drzwi do sypialani, już od samego progu bierze rozbieg, wskakuje na łóżko i od razu kładzie się na plecki i układa się do miziania, jest prześmieszna :) [quote name='IVV']jak tak pol ogrodu Ewuniu wykopiesz to ciekawe co Tz powie na to ;) Mollinek na pierwsza[/QUOTE] Ogród to moje królestwo, On tylko pomaga :eviltong: ... głos decydujący zawsze należy do mnie :p
  19. Dosieńka wita i poranku :loveu: Wczoraj była bardzo dzielna, chociaż przez całą drogę do weta wyśpiewywała serenady ;) ... a ja jestem wrazliwa na wysokie tony , ale jakoś przetrwałam :evil_lol: [quote name='tripti']mam nadzieję, że ten guzek wchłonie się...a on jest twardy czy miękki? na fotce wygląda bardzo podobnie jak gruczolaki i szybko rośnie, a innych mniejszych takich malutkich nie ma Dosia na klatce piersiowej czy na brzuszku? Guzek jest twardy, ma nieregularny kasztalt, nie jest przyrośnięty do żadnego narządu wewnętrznego, jest jakby w skórze przy samej brodawce i niestety rośnie ... ma kilka (ok. 3-4) cm długości. Biedna Dosiula, nie dość, że ma kłopoty z jelitami to jeszcze to :shake:
  20. Jak dobrze, że już po wszystkim :) Piękna jest !!!
  21. [quote name='funia'](...)Młoda wetka jest chetna na adopcje Cassi ( pomagała przy jej sterylce )i jesli zgodzi sie mama to kto wie .... (...)[/QUOTE] To wspaniały pomysł, oby mama wetki się zgodziła ... trzymam kciuki :)
  22. A kuku ... :) ... jesteśmy, podnosimy małego Casanovę ... na wieczorny spacerek zapraszamy ;)
  23. dokładnie tak !!!
  24. [B][quote name='anawa']Dota, Ty rzeczywiście nie zdejmuj mu tego kołnierza przez jakiś czas. Może zapomni o demolkach....... (...).[/QUOTE][/B] O , to, to ... jeszcze raz podpisuję się pod tym czterema łapkami ;) Tak sobie pomyślałm, że może ten kołnierz daje Welshowi jakiś rodzaj poczucia bezpieczeństwa, może to , że nie widzi dookoła wielkiego przerażającego świata, tylko jakiś mniejszy jego wycinek ... może to o to chodzi.
×
×
  • Create New...