Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. [quote name='Journey']Mylisz się :)[/QUOTE] Właśnie tak czuję, że jest jakieś drugie dno ;-))))) ... ale mam taką wiedzę, jak wszyscy ... więc trudno mi się chyba dziwić ;)
  2. Agnieszkal2 właśnie do mnie dzwoniła, jest już w drodze ... ale czeka na Ulv, pod jej domem, bo ma cos jeszcze od niej wziąć dla maluchów. Nie ma z Ulv kontaktu ... bo nie odbiera tel, a domofon nieczynny :/ ************************** Edit. Agnieszka dojeżdża już do Poker. [SIZE=1]Ulv , masz zapchaną skrzynkę.[/SIZE]
  3. Mogą być prawie wszystkie kolory, ale nie łaciate ... srebrna wygląda na rasową , a łaciatki są słodkie, ale roznażane tylko w pseudo ... chyba, że coś się ostatnio zmieniło.
  4. [quote name='giselle4']mam bo ja blondi i uzywam...:)[/QUOTE] ... hihihi, ja też blondi i też stosuję co się da ;) szkoda, że jesteście tak daleko :/ ... transport byłby chyba kosztowny, dowiem się, tak na wszelki wypadek, ile by to kosztowało, od Ciebie do nas.
  5. Journey, proponujesz dwa DT dla obu suczek, u Ciebie i Twoich znajomych (jak pisałaś na zbiorczym wątku pudelkow) ... napisz proszę, coś o sobie, bo jesteś nowa na DGM i nic o Tobie nie wiemy. Suczki są po wielkiej traumie i oddać je tak "w ciemno" do zupełnie nieznanych DT ... troszkę chyba trudno.
  6. [quote name='Energy']Ewanko ale potem pisałaś, że TZ się nie zgadza, teraz się zgadza? Zapraszam na wątek pudelków, który założyła Journey.[/QUOTE] Dzisiaj powstała nowa sytuaja, jak rozumiem megaawaryjna, bo psiaki mają transport na poniedziałek. Jeśli tak jest w istocie, to srebrna sunia może do nas przyjechać, a jeśli nie, to nie ma sprawy. Ciekawi mnie tylko trochę, że darzy się bezgranicznym zaufaniem i oddaje dwie suczki po traumie, osobie, która dopiero tu debiutuje i nic o niej nie wiemy ... czy może się mylę? :roll:
  7. [quote name='tripti']a tak swoją drogą to srebrna pudelka wzbudziła spore zainteresowanie, jakby co najmniej miała być psem na zawsze w tamtej rodzinie, chociaż gdyby był wybór w tymczasach to też wybrałabym rudego :) piękne są te kotki, które wkleiłaś i rude :)[/QUOTE] hihihi ... no właśnie ;) a kociaki, jak podrosną będą szukać domków ... pomyśl ;) ... tam są też takie troszkę większe i też jest jeden rudy a drugi biało rudy - oba przecudnej urody. Wzięłabym je, ale Zorba toleruje tylko koty w domu, a na zewnątrz niestety poturbował strasznie kota sąsiadki, który nieopatrznie nas odwiedził. U nas nie da się dopilnować kota, żeby nie wyszedł. Miałam perską koteczkę, ona nigdy nie wychodziła za próg, mimo otwartego balkonu i bardzo się z Zorba kochali :)
  8. [quote name='Energy']A do Ewanki przecież też nie na stałe:roll:[/QUOTE] Kto wie, kto wie ;) ................................ tego nigdy nie można być pewnym na 100%
  9. Wczoraj koło 15-tej pisałam o tej srebrnej, że rozważam wzięcie jej na dt ... tak czy siak, w razie awarii mogę ją wziąć , bo Ona najbardziej potrzebuje pomocy, a tu są warunki domowe i ogrodowe, z czasem musi poznawać świat, można co pół godziny wychodzić z nią na 3 minutki ... itp. itd. ... a łaciata Molly nie chce miec łaciatej konkurencji ;)
  10. [quote name='ulvhedinn']...........nie kusić!!!!!!!!!!!!!, ona jest no... taka [I]ładna inaczej[/I], że wg mojego gustu stanowi psa idealnego :) Pasowałaby nam do Piesiulki- Łyseczki. Aha, ja u naszej łysolki stosuję Dermosan, bo i natłuszcza i chroni od zbyt mocnego słońca, myślę że i tej małej by sie przydało?[/QUOTE] Też dobry, ale polecają dla grzywek kremy z wysokim filtrem.
  11. [quote name='tripti']myślicie, że kubrak to dobry pomysł dla psa? to pies on nie mieszka na podwórku, tylko wychodzi na spacery... moja mama miała pińczerkę, piesek miał ubranka na podwórko, ale nie chciał w nim chodzić. To nie jest łysy piesek, a psy mają wrodzoną odporność na warunki atmosferyczne. Ubierając psa w kubrak trzeba to już robić do końca zimnych dni, tak samo jak zacznie się podawać rutinoscorbin to trzeba podawać przez cały okres zimy. Też mam wszystkie psy z krótkim włosem, jednego podobnej budowy jak Dosia i nie chorował nigdy z braku ubrania, a na spacerach spędza sporo czasu, do tego pod takim ubranikiem pies może zapocić się i wtedy może go przewiać i pokręcić.[/QUOTE] Hmmm, może racja, nie mam takiego doświadczenia, zawsze moje psy miały porządną sierść i nigdy nie były takie chudziutkie jak Dosinek. Mam wrażenie, że jej jest cały czas zimno, wygrzewa się non stop w słonecznej plamie na dywanie i galopem wraca do domu, gdy pozostałe psy jeszcze sie bawią, węszą i wyraźnie chcą zostać na dworze. Ciekawa jestem rad innych ciotek :)
  12. Ode mnie to jednak strasznie daleko ................ Ulv ma bliżej, a może mnie potem razem odwiedzą ;) :D
  13. [quote name='tripti']jak Ewanka - to tylko suczka, Jej własny pies Zorba zdecydowanie nie akceptuje samców.[/QUOTE] Ty już nas znasz ;) ... masz rację,[B] jeśli do mnie to tylko ta srebrna sunia[/B], od początku o niej pisałam i ją brałam pod uwagę ... mam już łaciatą Molly i wystarczy ;) :D
  14. [quote name='ulvhedinn']Bogowie, zakochałam się................. :)[/QUOTE] Nie tylko Ty .......................... :D
  15. [quote name='Journey']Na to wygląda... Założyłam wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/194227-Pudelki-z-pseudohodowli-POTRZEBNY-DOM-TYMCZASOWY[/url]!!! Jeśli coś poprawić, piszcie.[/QUOTE] Hmm, ja myślałam, że to jest Wątek Twojego DT, że napiszesz coś o sobie , powklejasz fotki i ... wtedy troszkę Cię poznamy ;)
  16. [quote name='tripti']Ewanko co Ty na to?[/QUOTE] sama nie wiem ................. :roll::roll::roll: ale chyba mogę wziąć malutką srebrną sunieczkę, tę najbardziej wycofaną .... ale na serio nie mam kasy ... :/ więc musiałabym na 100% mieć Wasze wsparcie w jej utrzymaniu i wszelkich kosztach weta, karmy, szeleczek, podkładów (bo wiemy, że załatwia się po siebie!!!) i czego tam jeszcze ona potrzebuje ..................................... no i pytanie czy dogada się z moimi wczasowiczkami ???? a może na jakiś okres próbny ze wzgl. na suczki ??? . tak czy siak ... TZ mnie zabije
  17. [quote name='migdalena']Rozmawiałam z Mshume i nie jest tak, jak napisła Journey. Po pierwsze,Mshume ze względu na swojego psiaka, bierze na tymczas tylko sunie. Po drugie, oferowała miejsce dla pudelki, ale po wyadoptowaniu Sisi, która przyjeżdża w najbliższy poniedziałek. I jeszcze tylko kwestia formalna odnośnie domu tymczasowego. Czy i kto będzie podpisywał umowę o zabraniu psiaków na tymczas? Kontakt internetowy z Mshume będzie dopiero po weekendzie, ale o wszystkim napisałam za Jej wiedzą.[/QUOTE] O, zmienia zasadniczo obraz całości ... też byłam pewna , że jedna psinka idzie do Mshume, widocznie nie doczytałam dokładnie, było wczoraj trochę emocji .. ;) Szkoda, że Journey nie odpowiedział/ła na moje pytania (była obecna wtedy na DGM) ... pewnie odpowie, jak przyjdzie później.
  18. Wiem, że grzywacze "gołe" często mają problemy z zębami i widzę, że Liza, pomimo młodego wieku ma już spore ubytki i języczek wystaje jej z boku pycholka. Może ma kłopoty z gryzieni i dlatego aż tak schudła, pewnie musi jeść gotowane, albo dobre puszki.
  19. [quote name='IVV']kubraczek konieczny nawet juz teraz jak sa w Pl poranne przymrozki moze powinnas ja Ewanko wymierzyc[/QUOTE] Dobrze, wymierzę ją, bo rzeczywiście marznie nam dziewczyna ... w ciągu dnia było cudne słońce i prawie upał, ale rano ... przymrozek :/
  20. [quote name='Journey']Ewanka, nie martw się ;) Jeden pudelek trafi do mnie, drugi do rodziny. Informacje i zdjęcia będą na bieżąco. Anita ma mój numer. Czekam na informację, kiedy będzie transport.[/QUOTE] Z jakiego jesteś miasta/regionu (?) ... nic o Tobie nie wiemy, a te wszystki psiaki są jakby po części nasze ;) ... trudno tak je rozdawać całkiem w ciemno. Może jakaś wizyta przedadopcyjna ... ups, tzn. przed DT ... co Ty na to? Napisz, proszę coś o sobie. ************** Ta srebrna sunia jest przed strylką, a czarno białe są dwa .. piesek i sunia po sterylce (!!!)
  21. [quote name='giselle4']uwierz ze dbamy o nia i ma ubranko i dobrą karme...nie moge dac jej tylko człowieka na cały dzien... jest w Dzierzoniowie to za Wroclawiem ... nie mialam co z nia zrobic...ludzie dali mi tydzien na zabranie a bałam sie ze jak nie wezme...to zle skonczy Kierownictwo schronu pozwoliło ja zostawic na izolatce pare dni i dbaja o nią i ja jestem codziennie...ale ona musi miec ludzia na cito[/QUOTE] Rzeczywiście trudna sytuacja, malutka nie może za długo być w tej izolatce, mam nadzieje, że jest tam chociaż ogrzewanie ... Pomyślę .............. ... szkoda, że nie wiemy jak ona zachowuje się w domu, czy Ty nie mogłabyś wziąć jej do siebie, chociaż na trochę?
  22. [quote name='Energy']To już nie wiem, bo GPooLCLD pisała mi, że jednym z dt zgodziła się być Mshume... Dowiedz się proszę:p I jeszcze mamy[B] 2 dt od Journey,[/B] ale ja z Journey nie pisałam tylko GPooLCLD. To nowe dt...[/QUOTE] Czy to jest ta nowa osoba na DGM ? Czy ktoś ją za? [COLOR=silver]wiem, że wkłądam kij w mrowisko, ale żeby psiaki nie trafiły z deszczu pod rynnę :shake:[/COLOR]
  23. [quote name='giselle4']jest w schronisku...goscinnie z łapkiami wszystko ok.... jest zdrowa tylko chudzinka[/QUOTE] Jest [B]straaaaaasznie chuda!!!!!!!![/B] ... potrzebuje odpowiedniej karmy i odpowiedniej opieki , serio !!!!!! ... a w jakiej miejscowości jest malutka Lizi ?
  24. [quote name='lika1771']Ciocia Ewanka biez Ja:lol:[/QUOTE] Dawajcie mi ją ;) ... żartowałam ;) Mogę ewentualnie wziąć ja na BDT i szulać dla niej kasy na weta i karmę. ... ona tam biedna się wykończy ... :( taka psinka musi mieć luksusy i przede wszystkim ciepełko i ludzia do stałego przytulania !!!!!!!!!! U nas już dzisiaj rano był przymrozek !!!
  25. Boszzz jaka chudzinka... ona jest w schronieeee ???? czy ma coś z łapkąprawąprzednią, czy tak ja trzyma podkurczoną? Psiakom bardzo szkodzi ludzka wędlina (!!!!) a szczególnie takim delikatnym jak grzywacze.
×
×
  • Create New...