Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Wszyscy tak bardzo chcemy wierzyć, że Welsh zrozumie starania i intencje Dotki ... ... i postara się nie rozrabiać ... :(
  2. Dota, odezwij się, proszę ......... zaczynam się martwić ...............
  3. Dosiunia zawsze trochę z boku ... dzisiaj wyraźnie słabiej się czuje, nie chciała biegać, za to wygrzewa się słońcu ... ... błekitna prywatna plaża ;)
  4. [B]Kilka chwil z życia towarzyskiego na błękitnym dywanie ....... :D[/B] siostrzana przyjaźń, czy ... higienistka w akcji ??? .................. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/185/12bc58bdcb77c855med.jpg[/IMG][/URL] ................ a tu ............... rewanż ??? :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/344/b523e681170b0f9dmed.jpg[/IMG][/URL]
  5. [B]Kilka chwil z życia towarzyskiego na błękitnym dywanie ....... :D[/B] siostrzana przyjaźń, czy ... higienistka w akcji ??? .................. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/185/12bc58bdcb77c855med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/344/b523e681170b0f9dmed.jpg[/IMG][/URL] ......... a tak słodkie maleństwo usnęło zmęczone zabawą i długim spacerem .... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/350/e4c58644a7300105med.jpg[/IMG][/URL]
  6. Dorotko, jak minęła noc i ... co słychać u naszego bohatera? Właśnie wysłałam 30pln dla Welsha, nie jest to może wiele, ale mam nadzieję że się przyda :)
  7. Wspaniale sunia się otwiera :)
  8. [quote name='obraczus87']Dzisiaj telefon trzymam non-stop przy sobie :) może komuś Lenusia się spodoba :)[/QUOTE] Mam nadzieję, że ktoś ją fajny wypatrzy :) ... trzymam mocno kciuki :)
  9. [quote name='sonia71']oczywiście dołączam się do tego życzenia:loveu: Ewanko-proszę napisz czy do karmy doszły dwie pileczki,ring ,2 kości i ciasteczka- wypisywalam to z allegro i mam zwyczaj kończyć transakcję komentarzem a nie wiem czy przesyłka ok :oops:. -widzialam szelki Mullinki:diabloti: -z kasą krucho:oops: czekam na Jo37 -na już? są potrzbne drugie czy wystarczy obróżka ,którą ma . [SIZE=3]dziewczyny jak myślicie =trzeba już ogłaszać Molly czy czekamy na wszystkie szczepienia ,bo sterylka to przecież za kilka miesięcy ? Ewanko a kontakt w ogłoszeniach jest Twój z racji ze wszystko wiesz ,czy mój?[/SIZE][/QUOTE] Paczka doszła w terminie i wszystko w niej jest ... 2 piłeczki i ring, Molly go uwielbia :) , ciasteczka ... kości też są. Słowem sprzedający na medal :) Szeleczki naprawione i jako tako się trzymają ... a co do ogłoszeń, to chyba lepiej na Ciebie, bo ja nie jestem obiektywna ;) Dla mnie Molly to cudne żywe sreberko bez wad (!!!), radosne, śliczne i kochane słoneczko ze wszystkimi zaletami psiego dzieciaczka :loveu:
  10. [B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Zwierząt [/I][/SIZE][/FONT] :loveu:[/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
  11. [B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Azuniu, wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Zwierząt [/I][/SIZE][/FONT] :loveu:[/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
  12. [B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Zwierząt [/I][/SIZE][/FONT] :loveu:[/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
  13. [B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Zwierząt [/I][/SIZE][/FONT] :loveu:[/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
  14. [B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Zwierząt [/I][/SIZE][/FONT] :loveu:[/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
  15. [B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Zwierząt [/I][/SIZE][/FONT] :loveu:[/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
  16. [B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Zwierząt [/I][/SIZE][/FONT] :loveu:[/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
  17. [B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Zwierząt [/I][/SIZE][/FONT] :loveu:[/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
  18. [B]Lenusia wita cioteczki w Światowym Dniu Zwierząt :loveu:[/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][I]życzy wszystkiego najlepszego psiakom i ich opiekunom ...[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][I]informuje wszystkich, że znalazła się dzisiaj na pierwszej stronie 'onetu' i ma nadzieję na wspaniały kochający domek ..................................[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][I]:loveu: :multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu:[/I][/SIZE][/FONT]
  19. Dosia wita o poranku w Światowym Dniu Zwierząt :loveu: [FONT=Georgia]i życzy wszystkiego najlepszego wszystkim psiakom i ich opiekunom[/FONT] [FONT=Georgia]:loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu:[/FONT]
  20. [B]Molly wita w Światowym Dniu Zwierząt :loveu:[/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][I]i życzy wszystkiego najlepszego wszystkim psiakom i ich opiekunom[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][I]:loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu:[/I][/SIZE][/FONT]
  21. Och, kiedy to bylo.. jak ten czas galopuje ........................ :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Miszka piękna i Tania też :)
  22. [quote name='IVV']oby jej sie taki DS jak ma teraz DT[/QUOTE] :oops: ........................................................................... :loveu: ... mam nadzieję, że szybko znajdzie fajny domek, bo jest słodkim szczeniorkiem i to jest jej wielkim atutem !!!
  23. [quote name='ania z poznania']Ewanko, wykluczył ją ze względu na warunki schroniskowe, w domu mogłaby po operacji trafić do kennelu i tam spokojnie siedzieć.[/QUOTE] Obawiam się, że to niestety złudzenie, u mnie jest Lenka (wczasowiczka ;) ) z wielkim temperamentem i nie było mowy, by choć przez chwilę siedziała w klatce, nawet otwartej, dawałam jej tam jedzenie i zachęcałam na różne sposoby ... a gdy zamknęłam ją raz na 5 min. to drapała, skakała itp. oczywiście zaraz otworzyłam i już wiedziałam, że to nie dla niej, a miała się tam wyciszyć. Z małą Sprężynką może być podobnie ... niestety :(
  24. Jestem na zaproszenie :) ... biedna sunia, rzeczywiście operacja byłaby najlepsza, ale skoro wet wykluczył to bardzo smutne, bo to znacznie ogranicza szanse suczynki na nowy domek..
  25. Dzięki za zaproszenie wtatara, niestety finansowo nie pomogę :/ ... wspieram na odległość, podnoszę chłopaka, może jeszcze inne ciotki go zobaczą i wspomogą :)
×
×
  • Create New...