-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ludzie lubią dramatyczne historie ... może bardziej uwypuklić w ogłoszeniu, jak trudną drogę przeszła w swoim krótkim życiu. -
... teraz malutka śpi obok mnie na łóżku ... ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/344/c57dbb84059606efmed.jpg[/IMG][/URL] co jakiś czas zmienia pozycję, przeciąga się jak mały dzieciaczek i widać jej śmieszny łaciaty brzuszek ... ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/184/b422621b6ae9af18med.jpg[/IMG][/URL]
-
Masz rację, chyba pojedziemy na konsultację ... ciotki, co sądzicie ??? ... bo jednak szybko rosnący guzek nie jest bezpieczny dla Dosiuni, ale na temat wycinania też są różne opinie.
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Ewanka replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='migdalena'] Owszem właściciel się zgłosił, sunie odebrał, ale raczej to jest pseudohodowca:-((...).[/QUOTE] Bidulki, strasznie mi żal tych psinek, siedziały takie wystraszone, skulone .... :( -
Dzisiaj było piękne słońce i psiaki szalały w ogrodzie ... chodziły też na spacer do naszego świerkowego lasku, do którego idzie się przez sad ... a tam uśmiechają się czerwone jabłuszka ;)
-
Cudna sunia, a jak troszkę przytyje to mam nadzieję, podbije serce wspanialego domku :)
-
.... ufff ... wspaniała akcja ... brawo dziewczyny !!! :multi::multi::multi:
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Ewanka replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Te fotki ze schronu są bardzo słabe, ale widać, że to piękne srebrzyste sunie ... malutkie, zagubione ... strasznie mi ich żal. Też mam nadzieję, że ktoś je weźmie do domu, bo na właścicieli chyba nie można liczyć :/ -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Ewanka replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy już ktoś zgłaszal te sunie ... siedzą biedaki na 'paluchu' ......... są bardzo podobne,może jakaś pseudo się likwiduje ??? :-( Sądząc po dacie, jeszcze są na kwarantannie, ale potem może by się jakoś udało je wyciągnąć ? :roll: [URL]http://www.paluch.org.pl/index.php?do=animals&what=2&posted2=1&kategoria2=PIES&podkategoria2=PUDEL+&plec2=1&waga2=-----&data2_dzien=--&data2_miesiac=--&data2_rok=--&datak2_dzien=--&datak2_miesiac=--&datak2_rok=--&od_lat=&do_lat=&idz=[/URL] -
Witaj Awciu, już się przytulasz ??? ... zuch dziewczyna :)
-
Też czekam na wieści ... piękny psiak :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia rozdaje niedzielne buziaki :loveu:[/B] Lena jest teraz w siódmym niebie ........ :D ...szczeniorek Molly jest jej nieodłączną towarzyszką ... starsza koleżanka pokazuje maluchowi świat, uczy zabaw, razem galopują, skaczą, rozrabiają i ... są bardzo szczęsliwe :lol: -
Niedzielne buziaki dla cioteczek od kochanej Dosi :loveu: Dosia nadal trochę izoluje się od szalonego szczeniorka Molly, ale już nie patrzą na siebie z niesmakiem ;) Martwi mnie już dość spory guzek Dosi na listwie mlecznej, wspominałam kiedyś o nim Piechci, miałam obserwować .. guzek jednak rośnie i to dość szybko :( ... plan był taki, że usuniemy go w czasie sterylki, ale nie wiem, czy można tak długo czekać, bo do sterylki chyba jeszcze miesiąc, albo dłużej, bo Dosiulka jeszcze chudziutka. Oj, martwi mnie nasza kochana słodyczka.
-
[B]Słodka Molly rozdaje niedzielne buziaki :loveu:[/B] ... oj, rano znowu niespodzianka :shake: ... otworzyłam drzwi i rozmazałam ''coś'' ... TZ musiał zdjąć drzwi, bo od spodu nie dało się tego nijak wyczyścić ... no i trochę się nasłuchałam :cool3: ... ale to wszystko nic, w porównaniu z radością, jaką mam patrząc na galopującą Molly w towarzystwie Leny i Zorby i pomyśleć, że ten słodki szczeniorek mógł marnie skończyć na ulicy, nie pilnowany przez nikogo.
-
[B]Witaj Dotko niezłomna :)[/B] ... też trzymam mocno kciuki, niewiele więcej mogę na odległość zrobić, ale wspieram Cię bardzo mocno we wszelkich Twoich odważnych działaniach !!!!
-
Piękny pies ... super , że już nie będzie się błąkal :)
-
[quote name='IVV']"mojas ci mojas ":evil_lol: musi dziewczyna poustawiac to cale towarzystwo by zrozumialo ,ze Ty tylko jej jestes :eviltong:[/QUOTE] ... hehehe ... to samo powiedział mi TZ ... ona tu teraz karty rozdaje , a reszta musi się podporządkować, a jak nie to po nosie oberwie ;) ... szczenior mały, a taki hardy i rezolutny ... martwię się tylko o Dosię, ona najbiedniejsza, bo Lenka radzi sobie świetnie, umie sie "ułożyć" cwana higienistka :eviltong:
-
Też tak sądzę ... bez sterylki ani kroku ;) ... piękna sunia, a jak troszkę przytyje będzie prawdziwą pięknością :)