... nic chyba więcej nie było, albo nie pamiętam ... nie bardzo nadaję się do cyferek ;)
założyłam za sterylkę 250+20kaftanik+10dzisiaj ... karma przyszła i jest pyszna, Mr Qpajda baaaardzo zadowolony :D
fakturę jutro wyślę pod wskazany adres ;) :)
Dosia waży 11,5kg, czyli ta sterylka kosztowała ją pół kg :placz::placz::placz:
.... a ja tak się napracowałam, żeby kosteczki zniknęły z powierzchni ... a teraz kręgi znowu widać buuuuuuuuuu