Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Jancio przystojny ... ale mała znajda przecudna !!! :)
  2. Cudna rodzinko ... pokazuj się światu :)
  3. ... bidulka, chyba się przestraszyła obiektywu , tak się wyrywa .........
  4. Bidulka ... to może jednak zbierać deklaracje na domowe dt .............. [SIZE=1]od razu napiszę, że u mnie nie ma miejsca, żebym nie była posądzona o prywatę ;)[/SIZE]
  5. Mam nadzieję, że to co złe, jest już za nią ... a teraz ma szansę na dobre spokojne życie :)
  6. Czesc siostrzyczki :) ... widzę, że pierwsze lody przełamane ... brawo !!! :)
  7. Witaj malutka ... gdzie twoj domek? ... oby jak najszybciej sie znalazł !!!
  8. Witaj Dziunia ;):):) ... jednak [I][U]Dżuma[/U][/I] jakoś nie przechodzi mi przez gardło :D
  9. Witaj Malutka, co dzisiaj słychać ? ... daj jakiś znak życia ;)
  10. Odwiedzam i podnoszę piękną suczynkę :) ... dla niej miękka kanapa a nie buda !!!
  11. ..... i dalej nic nie wiadomo ????????
  12. [quote name='obraczus87']:) Czarus jest zadowolony, czaruje kobiety na prawo i lewo :D[/QUOTE] ... wiadomo, wszyscy Czarusie to mega czarodzieje :cool1:
  13. Dosiunia wita o poranku :loveu: ... a u nas deszczyk na zmianę z deszczem .................. :mad: oj, Dosia wyjątkowo tego nie lubi, nie chce wychodzić nawet na siku .. albo ciągnę ją na smyczy, żeby przekroczyła próg domu, albo ją dyskretnie wypycham kolanem za drzwi :evil_lol: ... potem sunia robi w locie siku i galopem do ciepłego domku na mięciutkie ukochane posłanko.
  14. [B]Lenusia wita cioteczki w deszczowy poranek :loveu:[/B] Lena szepnęła mi na ucho, że tęskni troszkę do Czarusia, choć uwielbia Zorbę ... a Czarusiowi życzy wspaniałego domku i radzi, żeby pilnie uczył się niemieckiego :eviltong:
  15. Witaj malutka Babinko :) ... też załuję, że nie możesz być moja ............................ :roll:
  16. Odwiedzam piękną sunię i trzymam mocno za nią kciuki !!!
  17. hihihi ... Lilek, całe szczęście, że masz swoją gromadkę, bo ja bym całkiem bez psow została ... Zorba, to Twoja pierwsza miłość, a Dosieńka druga ... no może Lenka jeszcze by troszkę u mnie pomieszkała..... :D
  18. Widzę, że są chętni dać domek ... czyli psiak na szczęście uratowany, czy ja dobrze czytam???
  19. Też czekam na wieści o malutkiej ............. mam nadzieje, że jest szczęśliwa :)c
  20. To zajrzę i ja ... może się cos odczaruje ;)
  21. [quote name='zadra']W najblizszym czasie wybieramy sie z Tola do schronu porobić zdjęcia.[/QUOTE] o, to super ... czekamy :)
  22. Odwiedzam :) ... ja wstawiam fotki przez [URL="http://www.fotosik.pl"]www.fotosik.pl[/URL] ... za free i bez żadnych problemów - polecam
  23. Dotka, dzięki za wspaniałe wieści .................. :loveu: toż to miód na nasze skołatane serducha ........ :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...