-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Ewanka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry M&P , pokazujecie słodki pycholki, może więcej ciotek tu zajrzy :) -
świetny pomysł ... godny patentu :cool1:
-
Dosieńka wita kochane Cioteczki :loveu: u nas sypie od wczoraj, śniegu po pachy :p jest cudnie, wszedzie biało, nie widać gdzie trawnik a gdzie alejki ... a jeszcze wczoraj było tak pięknie odśnieżone :evil_lol: Dosia biega tylko po alejkach, omija kopny śnieg szerokim łukiem ;)
-
Dzień dobry Misiu Kajusiu :)
-
KOKSA,sunia uratowana przed wywózką do Mys w cudownym DS.
Ewanka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Zunia jest tylko jedna !!!!!!!!!!!!!!!! Koksa - fajny pomysł ;) ... u nas ta odmiana niestety zniknęła z rynku. -
KOKSA,sunia uratowana przed wywózką do Mys w cudownym DS.
Ewanka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']dlatego ma jutro na CITO sterylkę[/QUOTE] tak, to jedyne słuszne rozwiązanie ... trzymaj się Malutka !!! :) -
Odwiedzam w niedzielę :)
-
KOKSA,sunia uratowana przed wywózką do Mys w cudownym DS.
Ewanka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Śliczna mała, już nie taka wystraszona, a nawet zupełnie wyluzowana ;) ... ale brzusio spory i sutki też jakieś większe :( -
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Ewanka replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
[quote name='sacred PIRANHA']juz tam napisałam...ale to chyba ten transport co Elmira ogarnia tak?[/QUOTE] możliwe ............. ja z Elmirą rozmawiałam kilkakrotnie, ale nie padło imię psiaka, którego wiezie .. mówiła o kilku potrzebujących na tej trasie, więc koszt mógłby nawet spaść do ok.150zł, oczywiście przy większej liczbie psiaków.- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Żory - znaleziona sunia długowłosego jamnika odnalazła właściciela
Ewanka replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za suczynkę !!!! :) -
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Ewanka replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
[quote name='sacred PIRANHA']a kto to już do nich dzownił? Ty Ewanko? może już nie mieszajmy i niech dzwoni ta sama osoba hihihi ziuzia a Ty z tego wałbrzycha to pozniej gdzie bedziesz jechac?:-)[/QUOTE] ja dzwoniłam i przedstawiłam na wątku uzyskane informacje ...... ale w rozmowie nie przedstawialam się, dzwonilam jako jedna z wielu osób z ogłoszenia ... a rachunek za tel. przyszedł mi ostatnio 260zł, naprawdę już nie mogę dzwonić.- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Ewanka replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
Może połączmy siły ... tu szukają transportu na tej samej trasie .... może napiszcie też o naszych planach, koszt byłby mniejszy. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197662-Potrzebny-TRANSPORT-WARSZAWA-WROCŁAW(Zielona-Góra-Legnica-Bolesławiec-Leszno)!!Pilnie/page7[/URL]- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Ewanka replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
ok, jestem w kontakcie z Elmira, choć moj rachunek telefoniczny juz śni mi się po nocach :mad: zadzwońcie może do właścicieli i umówcie żeby psiaka nikomu innemu nie wydawał, że my go bierzemy, bo jak nam Mały zniknie, to po co ta cała akcja transportowa? może rzeczywiście, tak jak mówiła IVV, zaproponować im jakiś zadatek (???)- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='li1']Gdzie jest hotel Ewanki ? (...)[URL]http://mapa.szukacz.pl/[/URL][/QUOTE] my mieszkamy ok.75 km na zachód od centrum Warszawy, szczegóły na PW. Jak zrozumiałam, to narazie są wstępne ustalenia ;) Jeśli Misia jest łagodną sunią, zgodną z innymi psiakami i jesli zaakceptują się z naszymi tymczaskami to zapraszamy, mieszkamy wszyscy razem, u nas nie ma kojców ... wszystkie psiaki traktujemy jak swoje własne :) Zastanawiam się, czy w związku z inklinacją suni do ucieczek "w świat", może ona biegać z psami po ogrodzie, czy powinna chodzić wyłącznie na smyczy (na ogrodzonym terenie), jak uważacie?
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Ewanka replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
Ja oczywiście nie musze go brać na BDT ... jeśli uważacie, że u Borówki będzie bezpieczniejszy, to nie ma sprawy. Nie wiem, jak Zorba go potraktuje, bo u mnie są tylko suczki, dla których jest wyjątokwo delikatny, ale wiadomo - to gentelman ;) Wobec tego kontaktujcie się z włascicielami co do terminu i szczegółów odbioru psiaka ... Elmira dzisiaj jest w trasie do Biełegostoku, a w tym tygodniu ma w planie Wrocław i jeszcze "coś" tam w okolicy, ale można też skorzystać z innego transportu, jak wolicie :)- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Jagna78']Ewanka czy nadal jesteś w kontakcie z tym gościem od grzywek?? kiedy będzie coś wiadomo? kiedy koniec aukcji na all?[/QUOTE] all grzywek konczy się za 3 dni, 21 grudnia ... zobaczymy, czy facet je ponowi, bo taka ewentualność zawsze istneje :/ [URL="http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11743664"][/URL] on mówił, że ma sporo telefonów w spr. psiaków, nie mam pojęcia jak to się skonczy ... chyba dowiemy się po Świętach lub nawet później. a tu inne grzywki ................ [URL="http://allegro.pl/listing.php/search?string=grzywacz&category=5344&country=1"] [/URL] -
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Ewanka replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
[quote name='sacred PIRANHA']ale ona do wrocławia tak? bedzie musiała dużo nadłożyć lub ktos jej wywieźć sporo psiaka...nie wiem czy koszt nam wtedy nie wzrosnie bardzo znacie kogos z zielonej gory? co by sie mogł przejechac z psem, wywiezc go albo do tego Gaju albo do Wrocka?[/QUOTE] Emira jedzie do Wrocławia czy też gdzieś w okolicy ... jest chyba słaba nadzieja, że nadrobi te 120 km do Zieonej Góry, albo chętniej, żeby ktos dostarczył psiaka do Wrocławia. W przyszłym tygodniu się to wyklaruje, jakie psiaki i gdzie konkretnie jadą.- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Ewanka replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
to też trzeba wziąć pod uwagę, ale w tym tygodniu będzie tam jechała Elmira ... o niej pisałam wyżej.- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Byłam pewna, że już tu dzisiaj pisałam ;) ... chyba wpisałam niedzielne powitanie Dosienki na jakims innym wątku :D:D:D tak czy siak witamy się z Ciociami o poranku :D faktycznie, Dosinka vet Rita odkarmiona, zeber ani kręgosłupka już nie widać, wysterylizowana, odsapnęła sobie po pobycie w schronisku, zaczyna nawet interesować się światem, co obserwuję z radością od kilku dni ... biega po zaspach i wyraźnie ją to cieszy :) ... dziewczyna gotowa do drogi ... tyko gdzie ten domek???
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Ewanka replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
[quote name='ladySwallow']Zaraz zaraz. Ci państwo chcą go oddać w dobre ręce czy nie? Bo wykup jest wykluczony.[/QUOTE] tak, jak pisałam wczoraj, właściciel chce zwrotu kasy za szczepienia, ktore zrobił psu w grudniu br. - ok. 100 zł ... a IVV zaoferowała, że pokryje ten koszt ... pozostał jeszcze koszt transportu, rozmawiałam przed chwila z osobą która będzie, z jakimś psiakiem, w tym tygodniu we Wrocku, więc koszt byłby podzielony na 2 lub nawet 4 psy, zależnie od zgrania terminów.- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Ewanka replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
no właśnie i tego się obawiam, że prawdziwe powody są jednak utajnione :/ ... może to być np. leczenie i spore koszty, które się z tym wiążą ... lub coś całkiem innego ......- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Ewanka replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
Wg właściecieli : psiak jest zywiony Royalem, jest zdrowy i spokojny, zaczepia go inny psiak i się o niego martwią, no i jest małe dziecko nie kompatybilne z yorkiem :/ prawda czy fałsz ????????????????????- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Witaj Laluniu :)