Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Dosia bardzo dziękuje za odwiedziny i życzy dobrego dnia ... a sobie, cudownego domku :)
  2. [quote name='LILUtosi']Wpłaty 12.01. Awit 10zł 14.01. Maruda 20zł 18.01. minus 20,60zł Allegro Ewa czy przelew do Ciebie na Lenkę może iść na koniec miesiąca bo nie wiadomo czy Lenka pojedzie wcześniej czy dwa dni później. A tak pójdzie cała kwota za konkretne dni.[/QUOTE] Oczywiście, przelew może być na koniec miesiąca. [quote name='Szarotka']Lence musi sie udac znalezc dobry domek wlasny :):)[/QUOTE] Też trzymam za to bardzo mocno kciuki !!!!!!!!!!!!!! :) [quote name='_Goldenek2'] [INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/200255-Oblany-wrzątkiem-przez-właściciela-Dziadzio-Śpiewak-szuka-swojego-domu./page2"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2002...go-domu./page2[/COLOR][/URL] Nie chodzi o kasę, ale o pomoc w szukaniu domu... Pomóżcie proszę temu skrzywdzonemu psiakowi. [/INDENT][/QUOTE] Tak bym chciała, żeby Lena znalazła domek z prawdziwego zdarzenia, kochający, rozumiejący, cierpliwy, tylko czy taki istanieje ???? Lenka jest u nas prawie 8 miesięcy (od 29 maja 2010) i przez ten cały czas zero zainteresowania ze strony domków ... jakichkolwiek (!!!!) :(
  3. ... ale tu u Was ruch, jak na Marszałkowskiej ;-)))) ... bardzo się cieszę, że dzięki Wam (!!!!) te śliczne psiaki mają szansę na lepsze życie.
  4. coś te piękne dziewczynki szczęscia nie mają ....... Tosia i moja Dosia ........ ... może za mało dramatyzmu w ich losach ??? :/
  5. Znalazłam taki wątek ... może tu jest nowe miejsce dla Lenusi ................. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/20791-Spis-Domów-Tymczasowych[/URL]-! edit: eee, teraz widzę, że tam wpisują się gównie potrzebujący DT, a ofert mało :/ ... może warto się tam dopisać (?) ... tam są chyba tylko BDT.
  6. [quote name='Akrum']dane do wpłat masz w 1 poście :) Dosieńko kochana, pewnie sobie jeszcze słodko chrrrrapiesz :) A ja już od wczesnego rana na nogach, tylko 3 godziny snu dziś miałam, więc przydałyby mi się zapałki, żeby podtrzymać powieki... Dosia rano odsypia i za siebie i za Ciebie ;) pozdrawiamy wszystkich odwiedzających naszą hrabiankę :)
  7. [quote name='magdola']a ona na pewno 8 kg wazy??????[/QUOTE] Oczywiście, że teraz waży więcej ... [B]wielekrotnie pisałam, że Lenusia przytyła,[/B] apetyt ma za dwóch, sierść lśniąca, sunia umięśniona jak sportowiec ... jest w rewelacyjnej formie. Wagę elektroniczną mam zepsutą, a na starej (sprzed 30 lat) [B]waży 10,5 kg[/B] , ale nie wiem z jaką dokładnością ;)
  8. Dosia pozdrawia o poranku :loveu: ... hrabianka czeka na słonko, deszczu i błota nie lubi, w przeciwieństwie do swojej koleżanki Lenki :p
  9. Dosia dostała dzisiaj worek karmy (15 kg) .... baaaardzo dziękujemy :loveu:
  10. Trzymam się dawek, choć zimą Dosia ma większy apetyt, więc dostaje ciut więcej, bo podjadała z innych misek :p ... ostatnio je dopiero koło południa, ale karma czeka na nią w misce od rana. Śpi najdłużej ze wszystkich psiakow , wszystko robi z lekim opóźnieniem ;) ... pogoda chyba wszędzie jest marna, a Dosiulka jest na to bardzo wrażiwa.
  11. [quote name='tripti']no to rzeczywiście dobra cena. Ewanko a mogłabyś dla mnie sprawdzić na opakowaniu ile to ma procent tej baraniny i w jakiej formie? tzn czy mięsa czy mączki, bo prawdę to tylko na opakowaniu podają :) dziękuje. niestety nie da się tego sprawdzić, worek oklejony szczelnie folią i słabo cokowiek widać. w necie powinny być szczegółowe dane ... może na innej stronie. Dosia bardzo ładnie zjada tę jagnięcinę, mojemu psu też kupiłam tę samą karmę i jestem zadowoona. tu jest trochę info ... http://www.bayzone.pl/karma-nutra-nuggets-lamb-meal-rice-dog-15kg-p-19920.html
  12. [B][SIZE=3]Plina :loveu: ... jesteś wielka !!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B]
  13. [quote name='piechcia15']niestety nie wiemy czy Dosia by tolerowała Hillsa, a szkoda ryzykować jak już w miarę jej się unormowało. Nutra kosztuje 145zł za 15kg Teraz jest promocja w Krakvet .... karma dla Dosi NUTRA NUGGETS Lamb Meal & Rice Dog : 18 kg za 145 zł http://www.krakvet.pl/nutra-nuggets-lamb-meal-rice-15kg-gratis-p-385.html
  14. [quote name='obraczus87']Niestety dotarł okropny deszcz :( ... a ja w międzyczasie miałam wizytę w szpitalu z bliska osobą, dlatego teraz będzie mnie mniej, niestety.[/QUOTE] ojej, bardzo współczuję, życzę, by ta Osoba jak najszybciej wrociła do zdrowia!!! a deszcz, jak przyszedł to i sobie pójdzie ... takie prawo natury ....
  15. [quote name='obraczus87']Ja w takim razie źle zrozumiałam, przepraszam. U Was pada deszcz????? To pewnie i u mnie zaraz zacznie ;/ W deszcz najlepsza zabawa. A Twojemu Zorbie deszcz nie przeszkadza?:)[/QUOTE] ok, najważniejsze, że sobie to (karma) wyjaśniłyśmy :) Deszcz psiaki bardzo lubią, Zorba namaka i wygląda jak ponton :D, a w całym domu roznosi się zapach ... mokrego barana lub ulubionego psa, do wyboru :p Teraz jest właściwie mżawka, więc może się u nas wypada i do Was nie dotrze ;)
  16. Witaj Patysiu :) ... trzymam mocno kciuki za dobre wyniki ... też wierzę, że będzie dobrze :)
  17. Piechciu, no niestety karma znika jak kamfora :( ... tydzień może jeszcze pociągniemy. eh, kasa i domki to towar wyjątkowo deficytowy ... jednak cały czas wierzę, że Dosi się uda ... jest piękna, delikatna , kulturalna, umie się zachować w towarzystwie :) może promować ją na FB
  18. [B]Lena wita o poranku :)[/B] ... ma cały czas dobry humor, nawet padający deszcz jej nie przeszkadza :p ... ja nie wycofuję się ze sponsorowania Lenie karmy przez dwa tygodnie, tylko poinformowałam, że będzie zmiana karmy, bo nie mam takiej samej, jaką Lenusia teraz je.
  19. Ogromnie się cieszę ... wspaniałe wieści, Malik Pudliś ma swój własny wspaniały dom !!!!! ... bądź szczęśliwy i rozdawaj szczęście :loveu:
  20. [quote name='obraczus87']Ewa, pisalas wczesniej, ze na te 2 tyg ostatnie Ty zapewnisz Lenie karmę. Dlatego tez nikt nie zajał sie zakupem karmy....[/QUOTE] Tak, pamiętam, ale napisałam to w dniu,[B] gdy nie było pieniędzy ani na DT ani na karmę[/B] ... napisałam , że DT jest do końca stycznia i ostatnie dwa tygodnie pobytu Lenki u nas , karmę mogę wziąc na siebie, czyli Lenka jadłaby karmę Zorby (Nutra, taka jaką je Dosia). Jeśli chcecie tak może być, ale jeśli Lenka ma jeść swoją karmę, to trzeba ją zamówić, bo za kilka dni się skończy ... tak jak pisałam w listopadzie, że karmy starczy do połowy stycznia. W tej chwili Lenka jest zamożniejsza ode mnie !!! ;)
  21. Przypominam, że Lence kończy się karma ........ w podbramkowej sytuacji mogę jej dać trochę od Zorby, ale to jest inny rodzaj ... myślę, że trzeba pilnie (!) zamówić, bo gdy Lenka pójdzie do innego DT lepiej , żeby poszła ze swoją karmą.
  22. Uprzejmie donoszę, że niestety kończy się karma ... Dosia zjada ok. 20 dkg dziennie, więc łatwo policzyć, że za chwilę dno w worku zobaczymy :( Dosia pozdrawia i z powodu barowej pogody wyleguje się na fotelu, zerkając na pańcię, która wyleguje się na kanapie :p
  23. [quote name='obraczus87']Ewanko, jak się Lenka czuje?? Szaleje jak zwykle??[/QUOTE] Lenka czuje się świetnie, jest "nie do zdarcia" ;) ... galopuje, obszczekuje przechodniów, rowerzystów ... ma piękne lśniące futro, lekko falujące, ma świetny apetyt, znowu troszkę przytyła ... gdyby tylko ktoś opanował jej zakusy na meble i inne przedmioty ... byłaby idealnym psiakiem, czujnym strożem posesji i wiernym przyjacielem. [quote name='beataczl']czy Lenka jest wysterylizowana - nie doczytalam w opisie ?[/QUOTE] Była sterylizowana w poprzednim DT u AlinyS, ale książeczki zdrowia z wpisem nie dostałam.
  24. Iwonko, dziękuję :loveu: ... jak miło to czytać, wiadomo, każdy ma wady, ale staramy się bardzo, by psiaki były u nas szczęśliwe ! :) To możliwe, zaraz sprawdzę, nie wiedziałam, że to tak działa :roll:
  25. Dosia pozdrawia w niedzielę :loveu: Piechciu, odpowiem na pw .............. nie udało się, masz pełną skrzynkę !!! Te sprawy nie dotyczą Dosi. Dosia jest dla mnie szczególną sunią, trzymam mocno kciuki za wspaniały DS.
×
×
  • Create New...