-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Cześć Lenko :) ... zawsze wiedziałam, że dziewczyny są dzielniejsze od chłopaków :D ... Lenka pięknie się zaaklimatyzowała i nawet, tak jak zresztą przewidziałam i pisałam, zaakceptowała klatkę, bo jest na obcym terenie ..... a w domu, gdzie czuła się bezpiecznie nie było o tym mowy. Dzielna dziewczynka, natomiast Zorba tęskni strasznie, wszędzie chodzi , szuka i stracił apetyt ... mam nadzieję, że mu to szybko przrejdzie, bo schudnie nam za chłopaczyna. -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Czesc Tosienko :) ...... i jak wyszła sesja??? -
Dosieńka wita o poranku :) ... za oknem jesienna szaruga , leje, wieje i ciemno, brrrrrrr, Dosia nawet na siku nie chce wyjść.
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Strasznie dużo ostatnio tych grzywkowych bidaków ... :( ehh, dobry dt by się przydał, tylko gdzie go znaleźć??? -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Ewanka replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Kajusia :) ... odezwę się chyba ... współczuję i zdrowia życzę!!!!!!! ... a może on nie taki znowu leniuch, tylko te chore nerki daja takie "senne" objawy. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
No jasne, że nie ma sensu gdzieś jeździć z nią w tym celu, myślałam, że może waga jest na miejscu. W takim razie poczekam cierpliwie, jestem po prostu ciekawa :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87'](...) Bo Lenka lubi jeść, a nie chcemy Jej zatuczyć... :)[/QUOTE] Czy mogę prosić o zważenie Lenki, [SIZE=1]moja waga nie jest niestety dokładna. [/SIZE] Jak do nas przyszła, ważyła ok. 7,5 kg, a pod koniec pobytu nas ... ważyła ok. 10,5 kg -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Też uważam, że zakup konga to baaaardzo dobry pomysł :) ... Lenka ma wspaniały apetyt i jest absolutnie wszystkożerna, więc myślę, że cokolwiek znajdzie się w środku, to ją to zainteresuje :) -
Ruda, pełna energii, kochająca ludzi sunia - już w super DS :)
Ewanka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście kłopot, ale tak sobie myślę, że psiaki, z którymi Ambra była w kojcu w przytulisku, też by trzeba, na tę okoliczność, odrobaczyć. Zwykłe tabletki p/robalom, chyba na tasiemca nie działają (???) -
Witam i nadal niezmiennie urodę stadka podziwiam :) Dzisiaj natknęłam się na jamnisię potrzebującą, jest też tam jakaś druga podpalana, ale fotki brak. Może udałoby się im jakoś pomóc (???) ..... post 467 [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176617-Sochaczew-Fundacja-quot-NERO-quot-psi-wątek/page19[/URL]
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wieści świetne ;):):) Do smyczy Lenka zawsze czuła respekt, choć nie jest to już ten paniczny strach, jaki miała na początku pobytu u nas. Wierzę, że będzie dobrze! -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']To pewnie Dosia nie chce sie Zorba bawic..........[/QUOTE] ... no właśnie, Dosia nie jest tak rozrywkową dziewczyną, jak Lena ;) ... ale w nocy śpią razem przytuleni Dosia i Zorba , wcześniej Lenka spała z Dosią :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka'](...)Tez sie zastanawialam jak pieski u Ewanki przyjma taka zmiane...........[/QUOTE] Zorba chodzi i szuka, wyraźnie biedak tęskni ... spędzał z Lenką masę czasu ... natomiast Dosia jest psiakiem "ludzkim" ;) ... zawsze wybierze towarzystwo człowieka, a nie drugiego psa, więc ona najmniej odczuła zniknięcie Lenki z naszego domu. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
... u nas też zapanowała radość :):):) ... bardzo przywiązaliśmy się do Lenki, choć przez te miesiące było z nią sporo problemów, był to nasz pierwszy psiak na DT, więc od razu na głęboką wodę , ale .... okazuje się, że jednak się udało wyprowadzić Lenkę "na ludzi" :D Teraz Lence trzeba wyzwań, towarzystwa młodych, usportowionych osób i wszyscy będą zadowoleni :) -
Ruda, pełna energii, kochająca ludzi sunia - już w super DS :)
Ewanka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam zaborczą rudą piękność ;) ... masz rację, że oprócz miłości, sunia potrzebuje czasu, żeby sie oswoić ze swym szczęściem :) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Szykuj się Tosienko ... dobre fotki to podstawa sukcesu :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści, ogromnie się cieszę :):):) ... ja czułam, że Lence potrzebna zmiana :) ... ale nie przypuszczałam, że aż tak szybko to pójdzie .... bardzo, bardzo się cieszę ... uufffffffffffffff ... kamien z serca :) -
Jurand-uratowany najpierw przed widłami, potem przed otruciem! MA DOM
Ewanka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Piękne psiaki :) ... maluszek chwyta za serce :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Po wyjeździe Leny, w domu zapanowała ciiiiiiszaaaaaaaaaa ;) ... ona była motorkiem szalonych zabaw z Zorbą, teraz on chodzi smętny i wszędzie szuka swojej przyjaciółki. Jak minęła kolejna noc? .. co słychać u Lenusi ? -
[B]Dosieńka mówi dzień dobry :Cool!:[/B] Pewnie już o tym pisałam, ale powtórzę ... od kilku tygodni Dosia zachowuje się tak, jakby odzyskała węch :p ... obwąchuje dokładnie różne miejsca w domu, inne psiaki itp. ... robi to baaaaaardzo dokładnie i robi przy tym takie miny, jakby się bardzo dziwiła, że coś czuje :crazyeye: Mam nadzieję, że to kolejny krok w dobrą stronę, mam wrażenie, że Dosia wychodzi z nastrojów depresyjnych i coraz bardziej interesuje się otaczającym ją światem. Kochana, wrażliwa, delikatna dziewczynka :loveu: ... z czystym sumieniem polecam ją do spokojnego kulturalnego domku. Domku, gdzie jesteś ??????????????????
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ja myślę, że Lence trzeba coraz to nowych wyzwań, a także towarzystwa młodych, aktywnych ludzi :) ... przypuszczam, że u nas, po wyjściu z traumy (!!!), zaczęła się po prostu nudzić, ona potrzebuje aktywnego przewodnika, ma masę energii i temperamentu ... to umięśniona kulturystka ;):D Bardzo się cieszę, że dobrze się sprawuje, ona jest bardzo posłuszna, ładnie wykonuje polecenia ... będzie z niej pociecha :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
hihihi ... zawsze pisałam, że Lena jest mega całuśna, zanim przyszłam z łazienki, po kąpieli, do łóżka, już miałam wylizane dokładnie z tyłu całe łydki :D Baaaardzo się cieszę, że Lenka tak dzielnie się spisuje :):):) ... miałam nadzieję, że tak będzie,ale zawsze istniało jakieś ryzyko. Ona naprawdę zrobiła kolosalne postępy przez te 8 miesięcy ... dzielna dziewczynka, bardzo jestem z niej dumna !!! :) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Tosieńko, przytulam i zapraszam na poranny spacerek :) -
Czytam, czytam .............. i rośnie mi gula bezsilności :( Luka, podziwiam Twoją determinację !!!
-
Cześć Dżumka ... wstawaj, zabieramy cię na spacer :)