-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Ruda, pełna energii, kochająca ludzi sunia - już w super DS :)
Ewanka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Witaj ruda rozrabiaro ;) ... też sądzę, że sika z emocji, jak się zaaklimatyzuje to powinno się to uspokoić. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Też wierzę, że Lena szybko znajdzie swoje "miejsce w stadzie" ;) .... to bardzo inteligentna dziewczynka. Bardzo prosimy Astaroth o możliwie częste relacje z okresu adaptacyjnego Lenki :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę :) Lenka nie jadła dzisiaj śniadania (!!!!) ze wzgl. na podróż, dałam "na wynos" jej porcję karmy, mam nadzieje, że ją zjadła przed spacerkiem. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Powiem w ten sposób - gorzej na pewno byc nie może. Tak więc wszystkie starania Ewanki nie pojda na marne - tego jestem pewna. Uważam i jestem przekonana o tym, że ta zmiana odbije się na Lence jak najbardziej, ale wyłacznie w sposób pozytywny.[/QUOTE] Dzięki :) ... też mam taką nadzieję !!! -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=red]31.01.2011 O GODZ. 11.00 ... LENKA WYJECHAŁA ...........[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=navy]Skończył się pewien etap .... [/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=navy]w życiu Lenki i naszym ...... [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=navy]dobiegła końca 8-miesięczna "epoka Lenki" (od 28.05.2010)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=navy][B]... dużo szczęścia na nowej drodze i cudownego DS !!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=navy]Wprawdzie nie chciała, trochę się opierała, ale po pewnych pertraktacjach dała się namówić .... zresztą zobaczcie sami .....[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=navy][IMG]http://images40.fotosik.pl/564/51795459d3172aadmed.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=navy][IMG]http://images40.fotosik.pl/564/071e85e3580fb203med.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=navy][IMG]http://images50.fotosik.pl/582/7f2d685a93cf3742med.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] -
[quote name='Akrum']jej, widzę że Dosia już ma ładne boczki zaokrąglone :) piękne zdjęcia :)[/QUOTE] Masz bystre oko :) ... Dosi już od dawna nie widać żeber i kręgosłupka ... po steryce znowu na chwilę się pojawiły, ale teraz pięknie się wszystko wygładziło i dziewczyna jak modelka ... tylko brać i kochać ;) :)
-
Ruda, pełna energii, kochająca ludzi sunia - już w super DS :)
Ewanka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
A to śliczna paskuda :mad: ... już sama nie wiem, czy lepsza sunia siurająca gdzie popadnie, czy gryząca wszystko co popadnie, jak "nasza" Lenka :diabloti: -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Cześć Tosieńko, zapraszam na niedzielny spacerek :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Witaj Heniu w niedzielę :) -
KOKSA,sunia uratowana przed wywózką do Mys w cudownym DS.
Ewanka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Koksunia szczęściara ... oby tak dalej i już żadnych życiowych zakrętów ;) -
Ruda, pełna energii, kochająca ludzi sunia - już w super DS :)
Ewanka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Akcja na medal !!!! ... rudzia śliczna, troszkę w typie naszej Lenki, też kulturystka :D -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]ostatnia randka ................... :loveu:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/566/1b38f500e7b5f83bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/574/6a007a31a7a7d34bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/556/60df1a088dc827damed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/566/c3553bdd407c5f6bmed.jpg[/IMG][/URL] [B]ogary poszły w las ............................. :evil_lol:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/567/97fbb6c87eb659a9med.jpg[/IMG][/URL] -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Czyli mam przesłać 310zł?[/QUOTE] ... jeśli pojedzie w poniedziałek to 300 ............. ostatni dzień gratis :) [B][COLOR=darkslategray]*************************************************************[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080][/COLOR][/B] [COLOR=red][B]Lena, jak wiadomo, to najlepsza higienista na świecie ....... [/B][B][B]:evil_lol:[/B][/B][/COLOR] [B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/554/4f104f69442150famed.jpg[/IMG][/URL][/B] [B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/554/383f3b62bea1d6f2med.jpg[/IMG][/URL][/B] [B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/565/21c3882278e2b69amed.jpg[/IMG][/URL][/B] -
Czesc Dżumka, pokaż pycholek ... niech ciotki zobaczą jaka jesteś fajna :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Lena rozpakowuje walizkę ;) ... no nie całkiem :D -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87'][B]Jejku to Lenka umie lezec nie ruszajac sie ?? [/B]:) Jutro Lenka pojedzie do Astaroth. A kto wie, moze i domek sie szybko trafi. OBY ! :)[/QUOTE] ... 7 miesięcy ciężkiej pracy dały efekty, naprawdę jestem z niej dumna :) [quote name='Szarotka']Jutro uzpelnie pierwsza strone. Czy to daleka podroz ??[/QUOTE] cała podróż chyba ok. 110-120 km ... od nas do stolicy jest 75 km. -
Tak, Lena postanowiła zrobić sobie odmianę, po 7 miesiącach już najwyższy czas ;) ... hotelik u Astaroth, też domowy, troszkę tańszy i cieszy się dobrą opinią :) ****************************************************************** Dosia cierpliwie poddaje się zabiegom higienicznym :evil_lol:
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
:) ... jestem przekonana, że to dobre wieści :):) .... choć oczywiście najlepszy byłby DS, ale na to Lenusia musi jeszcze troszkę poczekać :) -
Dosia dzisiaj cały dzień spędza z Lenusią, bo jutro się dziewczyny rozstają, Lena przeprowadza się w nowe miejsce ... pewnie będzie tęsknić za dobrą koleżanką - świetną przyjaciółką i higienistką ;)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Widzę, że dla Lenusi zapowiada się jutro ... wielki dzień :)[/B] ... na wszelki wypadek rano nie dostanie śniadania, za to kolację dzisiaj iście królewską ... :p Lenka jest przewidująca i zapakowała już sobie różne swoje skarby :) ******************************************************************* [B]dzisiejsza sjesta .................. Lenusia nabiera sił przed podróżą :evil_lol:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/567/39e2427349708dd0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/568/15d558f280091cfcmed.jpg[/IMG][/URL] -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lena już pakuje walizkę i rozgląda się co by tu, na dowidzenia jeszcze dziamnąć :evil_lol:[/B] ... ale szepnęła mi na ucho, że nie ma dla niej znaczenia , czy pojedzie jutro czy w poniedziałek ... natomiast jest bardzo ciekawa nowych koleżanek, a szczególnie kolegów :eviltong: Tattoi, jeśłi sądzisz, że Lenka gryzie tylko to co ja jej zaproponuję, to jesteś w wielkim błędzie ....... np. nową zabawką na razie omija, musi się do niej przyzwyczaić, a zjadła kawałek gumowej wycieraczki przed domem, czy wiele innych rzeczy, na które ma w danej chwili ochotę i to jest nie do przewidzenia. Poczytaj proszę wątek, miejsca o "kongu", ciotki stwierdziły, że nie stać je na wydatek kikudziesięciu zł, mnie też nie, a zabawki po 5-10zł Lenka załatwia w ciągu 5 min. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Hej witaj Lenko :):) mam nadzieje, ze pozyczysz zabawke Dosi i Zorbie :):)[/QUOTE] ... boję się, że wtedy zabawka miałaby wyjątkowo krótki żywot :p ... piłka o ciekawym kształcie jest fajna, Lenka dopiero ją poznaje i mam nadzieję, że się w niej z czasem rozsmakuje, narazie podchodzi do niej jak do jeża ;) Ostatnio zdecydowanie woli drewniane uchwyty komody, jeden zjadła całkiem, a wczoraj w ramach spaceru wycieraczkę spod drzwi :mad: ... oj, chyba będę za nią tęsknić :diabloti: -
hihihi :p ... chyba rzeczywiście jej tu dobrze ... wyleguje się w fotelu, potem tup tup za mną do kuchni czy łazienki, potem znowu hop na fotel, no i czasem na dwór w wiadomych celach, ale zaraz galopem wraca, zadnych dluższych spacerków, ona chce do domu i już !!! Trzymam kciuki za fajny ciepły domek, ze spokojną osobą, wtedy obie będą wniebowzięte :loveu:
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lena wita o poranku :loveu:[/B] ..... bardzo dziękuje i cieszy się z nowej zabawki :) ... przed chwilą zważyliśmy Lenkę i wg mojej starej wagi, której jednak trochę niedowierzam, wynosi ok. 10,5 kg .............. w sumie można przyjąć , że waży do 10kg ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/545/9b377e83a550e4abmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/545/f4b41d52ec9b8e5amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/537/f5ac06416a6fd1b4med.jpg[/IMG][/URL]