NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
hehe yes pani fotograf :D [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8681/28052010206.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9449/28052010208.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/9193/28052010210.jpg[/IMG] a tu nam jakaś pani w kadr wlazła , z lekka spłoszona pedzącymi na nią haszczętami :D [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/6494/28052010215.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/3682/28052010218.jpg[/IMG] -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='RenW']No własnie; my też chcemy!:diabloti::diabloti: :eviltong:Już pędzę....postaram się na skróty:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] i ja sie dopiero teraz dowiaduje ,ze Ty znasz skrót do Wawy ????:mad: -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
NiJaSe replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
znaczy narazie sytuacja patowa :( -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
NiJaSe replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
polubek przecie ja tez czekam :mad: -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Omen po spacerku :) Powiem tak ....to grzeczny psiak , na smyczy idzie ładnie chociaz czasem trzeba go pokierowac ale jak na haszczaka przystalo uczy sie bardzooo szybko , nie ciągnie ( narazie ;P). Posłuszny jest , biegal sobie po laczce bez smyczy , ma syndrom pilnowania stada ,jak zostawalam z tylu to zaraz sie zatrzymywal i czekał. Do innych psow zero agresji , typ raczej uległy , troszke nawet czasami jakby niesmialy. No i jak to haszczak pieszczoch :):):). Heheh no Mru u mnie to on sie nauczy ....złych nawyków ...np.spania na wyrku :D a tu filmiki ze spacerku :) [video=youtube;v41jkinZa_U]http://www.youtube.com/watch?v=v41jkinZa_U[/video] [video=youtube;vrfn9ILEI88]http://www.youtube.com/watch?v=vrfn9ILEI88[/video] -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
przejzałam wczoraj w necie ogloszenia do polowy zeszlego roku inikt takieg chlopaka nie szuka , na wszelki wypadek wrzucilam na gumtree ogł.o znalezieniu go. Chłopak noc przespal spokojnie , dzisiaj odbębnil pierwszy spokojny spacer aczkowliek z nieznanych mi powodow boi się smyczy. Jak dzisiaj TZ podpiął mu smycz to ten bach na płasko na glebe odrazu , ale jakos udalo sie go nam przeonac ze niczym to nie grozi. Zaraz idziemy na kolejny spacer i troszke mistrza powyczesujemy :) -
w sobote wkleje racunek za sterylke :) bo wczoraj moje wetki miay urwanie i nie chcialam zawracac im juz głowy
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']To poprosze wymiary w takim razie Kosteczki :D NIJASE dzięki za informacje, wprawdzie padłam wczoraj jak zabita, ale rano z dobrym humorem sie szykowałam do roboty :)[/QUOTE] ależ nie ma za co :) do usług :) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
to ja robie wielkie ufffffffffffffffffffffffffffff :):):) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
czy to znaczy ,ze jest juz pelna deklaracja ? :) bom sie pogubiła ;p -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
o matko Lolalola !!!! aj low ju do bólu !!!!!! :multi::loveu: -
[B]Anja to ja niesmialo zaproponuje moze , gdyby faktycznie sie okazlo że psiaki mają domy to moze zechcielibyście prekierować deklaracje tutaj ?? plizzzz ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/186166-Szczeniak-na-%C5%82a%C5%84cuchu-ze-strachu-robi-pod-siebie-brakuje-60-z%C5%82-sta%C5%82ych-dekl-!-!-[/url]![/B]
-
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']nijase ok, a co będzie jezeli on przez tydzien od ciebie nie pojedzie? albo pojedzie w czwartek a w piątek będziesz juz miała kolejną biedę na DT?[/QUOTE] to bede miala 5 psów , zreszta nie pierwszy raz .....dla mnie to nie nowość pozatym chce zrobic jak najwiecej poki jeszcze moge , za jakis czas bede uziemniona i chce wykorzystac czas jak najefektywniej -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
tez mam taka nadzieje mam dla niego potencjalny domek z ogloszen na poprzedniego mojego haszczego tymczasowicza , panstwo sa nadal zainteresowani , jutro ide ich przetrzepac wzdłuz i wszech tak zeby jak psiak ozdrowieje mogl odrazu do nich iść -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']a moze znalazły sie jakis inny DT na już? Nie będzie miał kto przywieżć Lilki za tydzien :( A ten haszczak nie mogl pobyc w lecznicy skoro ma babeszję? :oops: i się przestało układać no :([/QUOTE] Idusiek moje wetki niestety nie maja mozliwości przetrzymywania psiaków , a w innej lecznicy to koszta na ktore mnie nie stac , u nich mam wszystko po kosztach i do tego moge placic im na raty w razie potrzeby. -
link do mojego znalezionego [url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-[/url]!!!!!
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
przegladamy ja i moja mlodziez w necie ogloszenia i zaginionych haszczakach i to nie tylko te z woj,mazowieckiego ale jak moglabys go pooglaszac to bylabym bardzo wdzieczna za pomoc -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Idusiek kontaktowalam sie z koosiek ,zeby poinformowac ją o sytuacji przez tydzien haszcze dojdzie do siebie , bo nie klopotem jest 5 psow tylko w jednej chwili dwa psy z problemem na raz -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Postaram sie jutro lepsze zdjecie , dzisiaj po prostu nie bylo kiedy i jak :( , cale popludnie spedzilam w lecznicy a teraz chlopak odpoczywa wyciagnelismy z niego 32 opite jak smoki kleszcze a to jeszcze nie wszystko podejrzewam ze jest jeszcze na nim drugie tyle -
o a ja mam to [url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-[/url]!!!!!
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-[/url]!!!!!
-
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
haszczak zostanie ile trzeba być może że tylko tydzień bo mam dom chętny na haszczaka jeszcze z czasow Nikona , natomiast chodzi bardziej o to ze nie chce w jednym momencie brac na siebie obowiązku opieki nad psem nie do konca zdrowym i sunia ktora od progu potrzebuje uwagi. Najzwyczajnie w swiecie moze zabraknac jednej mnie. Nie wiem jak Ci opisać co to za znajomy , dla mnie jego referencje i odpowiedzalnośc sa na tyle wiarygodne ,ze jestem w stanie powierzyc mu pod opieke w razie potrzeby swoje psy a w przypadku Lilki spedzilaby u niego tylko jedna noc co masz na mysli pisząc smutne ?? jesli masz jakies ale to je wypowiedz , mialam obawy odzywac sie tutaj widzac Ciebie ale to o nie Twoja osobe tu chodzilo tylko o Lilkę a pies jest dla mnie wazniejszy niz moje anse link do haszczaka [url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-[/url]!!!!! -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
[quote name='kosu32']Witaj w klubie... Na dodatek Dogo chodzi jak żółw. Już trzy razy musiałam się na nowo logować. MASAKRA !!![/QUOTE] ze nie wspomne juz o Fifi :angryy: -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
a ja mam dosyc dzisiejszego dnia ..... [url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-[/url]!!!!!