NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
być może już jest operowany , po 12 zbijali mu jeszcze temp. a operowac moga dopiero jak temp.bedzie ustabilizowana , Grzeskowi powiedziala ze pewnie w przeciagu 2 godz. -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Grzesiek był u dwóch innych wetów i dzwonił do jakiego weta w Polsce , wszyscy mówią ze otwierać .... oby tylko wytrzymał zabieg , on jest taki słabiutki :( -
[quote name='elmira']Udało się:) Bardzo się cieszę. Rozmawiałam z przyszłą Panią Lotki. Wydaje mi się, że Lotka będzie miała cudownie. Pani nie może się doczekać. Jesteśmy umówione na odbiór Lotki na czwartek, ok. godz. 20.[/QUOTE] Pani jest czaderska , jestem przekonana ze Lotka trafia do raju :lol:
-
Kochany Kumpel wrócił do Ani,juz za TM (*)
NiJaSe replied to kaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
prosimy o pomoc http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-!!PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-!!! -
a ja prosze o wsparcie chocby psychiczne u tego młodego haszczaka ,ktory stoi na krawędzi śmierci :(:( [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-!!PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-[/url]!!![/B]
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']dobrze, ze Grzesiek u niego był :([/QUOTE] wziął ze szpitala cała historie i wszystkie wyniki ,jedzie jeszcze z tym to jakiegos lekarza sie skonsultować. -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Przelalam 150.....Jak sie czuje Omen?[/QUOTE] Ellig kochana dziękuje własnie zaksiegowano u mnie na koncie MaDZIk trzymajcie kciuki mocno , innego pomysłu nie ma ,trzeba otwierać bo czekanie nic nie da :-( -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Grzesiek dzwonil ,ze własnie u niego byl ....wygląda bardzo kiepsko , zbijają mu temperature , temp.spada , za jakies dwie godziny będą go otwierać -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Anja walic kase , najwazniejsze zeby mu pomogli , martwic bedziemy sie potem -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
musi ,przeciez to młody pies ...... -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
taką decyzję podjęłam , Omen bedzie otwierany , myślą ze ok.13 bo najpierw muszą zbić mu temperature , zadzwonia do mnie co i jak trzymajcie kciuki , rany zabieg przy tak osłabionym organizmie to ryzyko wielkie ,ale rownie wielkim ryzykiem jest nic nie robic i czekac bo on sie meczy i to bardzo :(:(:(:( bede sie bała ten telefon odebrać ...:( -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
wszelkie trutki zmieniaja obraz morfologii , bylyby zmiany w nerkach , wątrobie i innych organach wewnętrznych wiec nie widza sensu ale jak sie upre to zrobią. Moja wetka uważa ,że warto zaryzykowac , mówi ze jak bedziemy czekac to ryzyko jest takie same , a moze byc tak ze w jakims punkcie jest martwica jelita a tego nie bedzie widac na usg czy rtg -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam do lecznicy ..... w nocy znowu pogorszenie , wrócila temp.pozywej 40 st , wrociły wymioty , jelita nie pracują teraz jest nawadniany , probója zbijać temp. i lekarka mimo ze nie wyszlo to wgłobienie jest za tym ,zeby go otworzyć bo boją się że cos przegapią powiedziala wprost,ze nie wie co to jest bo gdyby to byla wirusowka to objawy powinny ustepować :(:(:( -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Poleciał przelew dla Brutuska :) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
cy mogę prosić loginy do wpłat :) , uzupelniam pierwszy post -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
o 11 bede dzwonila co z chłopakiem , niestety na szpital mozna dzwonic tylko 11-12 i 18-20 , mam nadzieje ze juz lepiej i ze bedziemy mogli zabrac go do domu MaDZIk27 chyba jednak to byla moja wyobraznia bo Jadzia apetyt ma do tego stopnia ,ze poczestowala sie dzisiaj moim sniadaniem prosto z talerza ;p -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
chyba masz racje Elmirko - ide spac Vik dziekujemy , uzupełnie deklaracje w piwerwszym poscie jutro bo dzisiaj juz padam na twarz -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
wiem ,ze moge na was liczyc ....ale i tak az mi skora cierpnie ,ze moje dziewczyny musialby przechodzic to samo co Omen , on jeden juz sie nacierpial wystarczajaco za je wszystkie -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
taka mam nadzieje , ale wyobraznia daje kopa i widze cala swoja trojke pawiującą i juz sobie wyobrazam jak ja z nimi do weta sie doczlapie .... -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
jezaaa ja dostaje paranoi ...Jadzka zwymiotowala.... rany czasem sie jej zdarza ale ja teraz to juz mam wizje .... -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Anja dziękuje :) Ellig senkju kochana , dobrej nocy :) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
kurcze moze mi ktos pomoc te watkowe deklaracje zebrac do kupy ?? mru bedzie potem odnotowywała wpływy rany musze wogole uaktualnic pierwszy post .... :| -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Dora to raptem 4 dni a zmienialo sie jak w kalejdoskopie ...:(