Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. być może już jest operowany , po 12 zbijali mu jeszcze temp. a operowac moga dopiero jak temp.bedzie ustabilizowana , Grzeskowi powiedziala ze pewnie w przeciagu 2 godz.
  2. Grzesiek był u dwóch innych wetów i dzwonił do jakiego weta w Polsce , wszyscy mówią ze otwierać .... oby tylko wytrzymał zabieg , on jest taki słabiutki :(
  3. [quote name='elmira']Udało się:) Bardzo się cieszę. Rozmawiałam z przyszłą Panią Lotki. Wydaje mi się, że Lotka będzie miała cudownie. Pani nie może się doczekać. Jesteśmy umówione na odbiór Lotki na czwartek, ok. godz. 20.[/QUOTE] Pani jest czaderska , jestem przekonana ze Lotka trafia do raju :lol:
  4. prosimy o pomoc http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-!!PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-!!!
  5. a ja prosze o wsparcie chocby psychiczne u tego młodego haszczaka ,ktory stoi na krawędzi śmierci :(:( [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-!!PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-[/url]!!![/B]
  6. [quote name='mru']dobrze, ze Grzesiek u niego był :([/QUOTE] wziął ze szpitala cała historie i wszystkie wyniki ,jedzie jeszcze z tym to jakiegos lekarza sie skonsultować.
  7. [quote name='Ellig']Przelalam 150.....Jak sie czuje Omen?[/QUOTE] Ellig kochana dziękuje własnie zaksiegowano u mnie na koncie MaDZIk trzymajcie kciuki mocno , innego pomysłu nie ma ,trzeba otwierać bo czekanie nic nie da :-(
  8. Grzesiek dzwonil ,ze własnie u niego byl ....wygląda bardzo kiepsko , zbijają mu temperature , temp.spada , za jakies dwie godziny będą go otwierać
  9. Anja walic kase , najwazniejsze zeby mu pomogli , martwic bedziemy sie potem
  10. musi ,przeciez to młody pies ......
  11. taką decyzję podjęłam , Omen bedzie otwierany , myślą ze ok.13 bo najpierw muszą zbić mu temperature , zadzwonia do mnie co i jak trzymajcie kciuki , rany zabieg przy tak osłabionym organizmie to ryzyko wielkie ,ale rownie wielkim ryzykiem jest nic nie robic i czekac bo on sie meczy i to bardzo :(:(:(:( bede sie bała ten telefon odebrać ...:(
  12. wszelkie trutki zmieniaja obraz morfologii , bylyby zmiany w nerkach , wątrobie i innych organach wewnętrznych wiec nie widza sensu ale jak sie upre to zrobią. Moja wetka uważa ,że warto zaryzykowac , mówi ze jak bedziemy czekac to ryzyko jest takie same , a moze byc tak ze w jakims punkcie jest martwica jelita a tego nie bedzie widac na usg czy rtg
  13. Dzwoniłam do lecznicy ..... w nocy znowu pogorszenie , wrócila temp.pozywej 40 st , wrociły wymioty , jelita nie pracują teraz jest nawadniany , probója zbijać temp. i lekarka mimo ze nie wyszlo to wgłobienie jest za tym ,zeby go otworzyć bo boją się że cos przegapią powiedziala wprost,ze nie wie co to jest bo gdyby to byla wirusowka to objawy powinny ustepować :(:(:(
  14. heheh no i bedzie po kochanku jak mu jajka wytna :D
  15. cy mogę prosić loginy do wpłat :) , uzupelniam pierwszy post
  16. o 11 bede dzwonila co z chłopakiem , niestety na szpital mozna dzwonic tylko 11-12 i 18-20 , mam nadzieje ze juz lepiej i ze bedziemy mogli zabrac go do domu MaDZIk27 chyba jednak to byla moja wyobraznia bo Jadzia apetyt ma do tego stopnia ,ze poczestowala sie dzisiaj moim sniadaniem prosto z talerza ;p
  17. chyba masz racje Elmirko - ide spac Vik dziekujemy , uzupełnie deklaracje w piwerwszym poscie jutro bo dzisiaj juz padam na twarz
  18. wiem ,ze moge na was liczyc ....ale i tak az mi skora cierpnie ,ze moje dziewczyny musialby przechodzic to samo co Omen , on jeden juz sie nacierpial wystarczajaco za je wszystkie
  19. taka mam nadzieje , ale wyobraznia daje kopa i widze cala swoja trojke pawiującą i juz sobie wyobrazam jak ja z nimi do weta sie doczlapie ....
  20. jezaaa ja dostaje paranoi ...Jadzka zwymiotowala.... rany czasem sie jej zdarza ale ja teraz to juz mam wizje ....
  21. Anja dziękuje :) Ellig senkju kochana , dobrej nocy :)
  22. kurcze moze mi ktos pomoc te watkowe deklaracje zebrac do kupy ?? mru bedzie potem odnotowywała wpływy rany musze wogole uaktualnic pierwszy post .... :|
  23. Dora to raptem 4 dni a zmienialo sie jak w kalejdoskopie ...:(
×
×
  • Create New...