Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. koszt sterylki razem z wycieciem przepukliny to 218 zł , wiatminy i obciecie pazurków dostala od moich wetek w gratisie mam KP , tylko musze jakis skaner dorwać albo Obraczusia bo ona wiem ,ze ma skaner w pracy robilam zdjecie rachunku komórka ale nie bede sie wyrazac co na nim widać Dejzi jest jak młoda bogini , ma sie bardzo dobrze juz odchorowala sterylke :) nadrobie Dejzi tylko niech najpierw ogarnę to haszcze ktore do mnie trafilo bo jego chorowanie zajelo mi caly czas i sily :( i jeszcze przy okazji sa trzy kociaki do adopcji 2 kotki i jeden kocurek , 2 miesiace , odrobaczone , dziewczyna dowiezie na terenie wawy i w bliskich okolicach oraz do kazdego dorzuca sucha karme rany heh lekarz wyslal mnie na zwolnienie i kazal odoczywac ... o ironio ;p;p;p
  2. to ja tylko tez , sory ale skupiona jestem na jego koledze :(
  3. SBD a jako trzeci śliczny nosek zabierzemy Ciebie :)
  4. rany przepraszam opuściłam sie , ale mam co robic :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-!!POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-LECZENIE-[/url]!!!
  5. Viola wszytsko jest tu [url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-!!POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-LECZENIE-[/url]!!! na chyba trzech ostatnich stronach jest opisane co sie z nim dzialo , przepraszam ze nie skroce ale nie chce zasmiecac watku Lilce
  6. ech Elmirko teraz po swojemu to ja mu nie mam sumienia tłumaczyć , nie bede na chorego wymachiwać pałą on taki biedniusi jest , tak patrzył dzisiaj tymi oczetami ,ze az mi łzy same do oczu sie pchaly
  7. MaDZIk27 dziekujemy bardzo , każde kciuki są na wagę złota Dzieki za wsparcie :) Mru juz mi nie potrzeba , chcialam o cos zapytac ale sobie w miedzyczasie przypomnialam
  8. wujek Nikus to niech skrzynke odkopie ;p
  9. to czekamy na Lotke , sory ze sie troche opuscialam ale Ty Elmirko wiesz jakie mam urwanie głowy
  10. [COLOR=Red][B]MRU ODKOP SKRZYNKE [/B][/COLOR] dzisiejsze usg Omena [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/666/usgomen.jpg[/IMG] [B]Póki co koszty leczenia wyglądają mniej więcej tak: 27.05 - leczenie babeszji - rozmaz , kroplówki , imizol i cos czego nazyw nie umie odczytać + kontynuacja leczenia babeszji w kolejne dni - 200 zl ( rachunek juz jest u Mru) 30.05 w nocy pierwsze objawy czyli wymioty od rana biegunka , zostala pobrana krew - badanie rozszerzone razem z biochemią + antybiotyk + kroplówki - 120 zł ( jeszcze nie odebralam rachunku 30.05 - klinika na powstanców pierwsze szacunkowo podane koszty 55 zł - za dobę pobytu ( czyli juz x 2 =110zł) 150 zł - cos co nazwano leczenie dzienne 160 zł - to nawet nie pamietam jak sie nazywalo to za wczoraj , za dzisiaj nie wiem jak oni to licza , wiem tylko ze mial tez robione rtg 4 przeswietlenia z czego jedno 60 zł no i dzisiaj usg - 105 zł [/B]
  11. [quote name='idusiek']co to jest zglowienie w jelitach ? nie znalazlam tego w necie :/ co to? kurde to az niemozliwe, ze on sie tak zepsul w 2 dni.[/QUOTE] Idusiek i masz racje bo ja przygłucha jestem , na wyniku usg doczytalam ze to sie nazywa [B]wgłobienie [/B]a nie zgłobienie. tez myslalam ze to jakies nieporozumienie ,ale wetki mi wytlumaczyly ze moze sie tak zadziac jak pies jest oslabiony to rotawirusy niegrozne dla zdrowych , dobrze odzywionych psow sa niegrozne ale dla niego niestety prawie jak sie okazuje zabojcze
  12. chcialam odrazu z góry podziekowac panstwu u których bylam z Niya na wizycie wlasnie ewentualnie dla Omena , kilka chwil temu państwo dzwonili pytali i Omena i przesla na jego konto pare groszy. Bardzo dziekuje i mam nadziej ,ze uda sie panstwu zalogowac na dogo bo wiem ,ze sa z tym jakies problemy
  13. o to to wlasnie pisalam z telefonu a tam nie ma przewijania okienka i koncowke pisalam na macanego :p. Dzwoniłam do lecznicy , chyba stan sie wyrównuje temperatura nie rośnie mam nadzieje ,ze to dobry symptom. Caly czas go nawadniają , lekarka skłania sie raczej w strone silnej wirusówki , a nwet moze nie tyle co silnej tylko prawdopodobnie zadzialo sie to wszystko tak dlatego , ze on osłabiony ta babeszja i warunkami w jakich bytował. Wirus ktory dla zdrowego dobrze odzywionego psa nie jest rzadnym zagrozeniem u niego wywołał własnie taki efekt. W klinice ma zostac napewno do jutra , mam nadzieje ze bedzie juz z górki bo serca pęka jak sie na niego patrzy :-(. biedniutki taki i zbolały a ja czulam i czuje sie taka bezsilna .... Tak zmeczona troche jestem ,ale jesli ceną mialo by byc jego wyzdrowienie to moge teraz leciec na pieszo na powstancow w pragi
  14. Omen narazie jeszcze zostaje w klinice ,ma dostawać antybiotyk i plyny. Udalo się zbić tą koszmarną temp.,dalej wygląda kiepsko ale jest jakby ąardziej pqzytńmnxw
  15. za 10 minut mamy taxi w razie co bede pisac smsa co i jak
  16. Lluniu wybacz psinko ze Cie nie odwiedzam ,ale Twój kolega ciezko choruje
  17. postanowilismy ze nie czekamy na usg ,ktore tam mogą zrobic dopiero kolo 18 , bierzemy taxi i jedziemy po niego , zabieramy ze szpitala i jedziemy zrobic usg do Marcinskiego ,on teraz jest na gagarina ...trudno najwyzej nie bede jesc do konca miesiaca , ale nie bede czekac do wieczora skoro jego stan sie pogarsza :(:(
  18. poki co Omen zostaje w klinice na powstańców. Jutro napisze więcej ,sory ale jestem wykończona.
  19. rety wlasnie przezylam szok :| stal chwile i nagle z pupy jak z sikawki strazackiej wylecialo z niego litr wody koloru czerwonego i smród padliny ale to taki ,ze masakra :( musze jechac go nawodnic i wetka na wszelki wypadek sugeruje zrobienie usg zeby wykluczyc czy nie ma zgłowienia czy niedroznosci
  20. są wyniki badań , są podwyższone enzymy wątrobowe i limfcyty cala reszta w normie wetka podejrzewa .ze to jakieś wirusowe zapalenie jelit , narazie bedzie jechal na siemieniu lnianym a jutro nawadnianie kroplówkami. Wszystko to tak dramatycznie wygląda bo organizm osłabiony babeszja jeszcze sie nie zregenerowal a tu jeszcze wirsówka tak czy siak troche powietrza ze mnie zeszlo bo juz mialam jakies czarne mysli [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/1077/wynikilabwet0052omen.jpg[/IMG]
  21. cały czas mu to tłumaczymy na zmiane z Tz-em , najgorsze ze nie wiadomo narazie jaka jest przyczyny cholera czekam na wyniki badan i chyba zjem cale paznokcie z nerw zaraz :(
  22. Anja niech to będą prorocze słowa bo mi serce pęka jak na niego patrze :(:( , widać ze mu żle , moj TZ na zmiane ze mna lezy przy nim na podlodze i zwilzamy mu jęcyk i nos wodą ...
  23. [quote name='Anja2201']Witaj Omenku, zdrowiej szybciutko , dostałam od mojej mamy 30 zł na jakiegoś psiaka w potrzebie , ja mam zdecydować na jakiego , więc decyduje Omenku ,że ty je dostaniesz , niewiele ale zawsze coś .[/QUOTE] Anja to bardzo dużo ,dziękujemy i mam nadzieje że nie bedzie potrzeba wiele więcej
  24. Idusiek możliwe , wetka powiedziala że rzadko bo rzadko ale czasem jest taka odmiana bebeszji ktora jest odporna na leczenie imizolem :|
×
×
  • Create New...