NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
lekarze z nowoursynowskiej poszli wlasnie dzwonic na powstanców .... -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Grzegorz rozmawia tam z jakimiś docentami , narazie jeden zasugerował ze jak sie za dwa dni nie poprawi to zeby przewieżć go na nowoursynowską , i zdanie ktore mi sie niespodobalo "a jak niepoprawi sie za kolejne dwa dni , to znaczy ze juz sie wogole nie poprawi. Nie wiem co robić , czekam na wiesci od grzeska bo tam sie prawie cale konsylium zebrało , jeszcze czeka na konsultacje z jakims jednym gościem -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
jezaaaa musi być dobrze nooo :( , on nas wczoraj słyszał jak u niego byliśmy mimo że był po narkozie , to wiedział że u niego jesteśmy , dzisiaj też do niego pojedziemy -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
nie wiem nie mam pojęcia co mu jest , weci stawiają ze albo beztlenowce albo koronowirusy temperatura cały czas wraca ,ale na logike to raczej dobrze bo skoro jest temp.to znaczy ze organizm sie nie poddaje tylko chce walczyć. Dopóki on walczy , ja tez będe choćbym miała oddać za to ręke. Grzesiek pojechał z papierami na konsultacje do jakiegoś weta ja juz nawet nie wiem ktorego bo wykonaliśmy chyba setke telefonów .... on jest jak kawałek mnie , to jest moje kolejne dziecko i nie oddam go kostusze bez walki , najpierw bedzie musiala sie zmierzyc ze mna on zasłuzyl na to zeby życ , zeby reszta jego zycia byla godna za to co przeszedł i przechodzi -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
aja znowu dzisiaj nie dotarlam na poznanie przyszlej Pani Boryska Asinek przepraszam ,ale byłam w klinice u Omena , cały czas walczymy o jego życie -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
amico bedziemy bardzo wdzięczni , dziekuje ze zechciałaś zajrzeć do Omena -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
NiJaSe replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-!!PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-[/url]!!! mam nadzieje ,ze teraz zadziała -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']Teraz dopiero przeczytałam wszystko:-( Maleńki domeczek na Ciebie gdzieś tam czeka, cioteczki myślą i myślą o Tobie, wyzdrowiej, prosimy.... NiJa a co z jelitami? Zrozumiałam, że po operacji jelita nie zaczęły pracować, czyli przed zabiegem pracowały... A teraz ich praca znowu wróciła...[/QUOTE] od 29.05 jelita nie pracowały az do po operacji tylko jeszcze nie wiemy ,czy było to jednorazowe poruszenie ,czy zaczną pracować normalnie tak jak powinny -
wybaczcie OT prosze o rozsyłanie wątku moj tymczasowicz walczy o życie a ja proszę o wsparcie i psychiczne i finansowe [B][URL="http://www.dogomania.186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-%21%21PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-"]http://www.dogomania.pl/threads/1865...E-NA-LECZENIE-[/URL]!!![/B]
-
Rufi wygrał swoje życie-znalazł swój własny, właściwy dom
NiJaSe replied to Kasia77's topic in Już w nowym domu
wybaczcie OT prosze o rozsyłanie wątku moj tymczasowicz walczy o życie a ja proszę o wsparcie i psychiczne i finansowe [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-%21%21PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-"]http://www.dogomania.pl/threads/1865...E-NA-LECZENIE-[/URL]!!![/B] -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
NiJaSe replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
przepraszam za OT prosze o rozsyłanie wątku moj tymczasowicz walczy o życie a ja proszę o wsparcie i psychiczne i finansowe [B][URL="http://www.dogomania.186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-%21%21PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-"]http://www.dogomania.pl/threads/1865...E-NA-LECZENIE-[/URL]!!![/B] -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
prosze o rozsyłanie wątku moj tymczasowicz walczy o życie a ja proszę o wsparcie i psychiczne i finansowe [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-!!PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-[/url]!!![/B] -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Plicha o niczym innym nie marze , mam nadzieje ze jutro o 11 usłysze ,ze jest lepiej ,że Omen zaczyna wracac do zdrowia nawet nie wiecie jak wiele bym za to dała -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
musimy pomalutku doprecyzować dzin i pore przyjazdu Liluni do nas na DT :) , mam nadzieje ze Omen tez do tego czasu mimo wszystko odzyska chociaz troche sil i wróci do zdrowia -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
kochani dziękuje wszystkim za wsparcie i za podpowiedzi Cyranko Omen dostaje lek na pobudzenie pracy jelit , przy operacji rowniez masowano mu jelita i jest światełko bo po operacji miał biegunkę i mam nadzieje ze nie był to jednorazowy wybryk tylko one wreszcie zaczną pracować. Wdrożono także lek na bakterie beztlenowe , dostaje mocny antybiotyk i jest cały czas nawadniany. Wygłaskalam go od was wszystkich i powiedzialam ze tyle ludzi o nim myśli , jutro bede dzwonic i mam nadzieje że usłysze dobre wieśći. Generalnie operacja nic na nie rozjasniła ale to nie znaczy ,że nie była zupełnie niepotrzebna bo tak przynajmniej wiadomo w jakim stanie są jelita , dodatkowo wymasowano mu je i zapracowały. Czekam na jutrzejszy dzien i na wieści ze szpitala [U]Rozsyłajcie proszę wątek potrzebne są dalej pieniążki ,koszty niestety z dnia na dzień rosną , potrzebne są choćby drobne wpłaty[/U] -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Jedziemy do Omena przesłałam Mru wszystko co mamy czyli wynii , usg i wypisy z kartoteki ktore Grzesiek wziął dzisiaj z powstancow , Mru pjechala z tym wszystkim do ich weta , spotkamy sie z nimi na powstańcow -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
chyba zaraz zwariuje :shake: , on się biedny cały czas męczy a ja nie mam mu jak pomóc , coś mu jest a niewiadomo co , to jakaś paranoja -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
zadzwonili ze szpitala Omen sie wybudza ,ale jego stan dalej jest ciężki i co najgorsze dalej nie wiadomo co jest przyczyną pani mówila ze jak go otworzyli to byla przekonana że znajdą jakieś ciało obce bo jelita byly przeorane tak jakby przepychalo się przez nie coś dużego ale nic nie znalezli , nie ma też rzadnego stanu martwiczego watroba nie ruszona , sledziona cała , nerki pracuja bez zatrzezeń tym samym wykluczają działanie środka toksycznego być może bylo tak ,że połknął coś co mu te jelita tak zoralo i zostalo wydalone albo sie rozłożyło a do tego doczepiła się wirusówka ,ale to tylko domysły jelita nie chcą zacząć pracować a to niestety nie rokuje dobrze , masowali mu je i podają cały czas metoclopramid ,lek ktory ma pobudzić jelita do pracy jezaaaa mialam nadzieje ,ze cos się dowiemy a wiemy dalej tyle co przed operacją :( -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Piekny psiak z Brutuska rośnie :) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
czekam na telefon .........:-( -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Portosiku ja tez o Tobie pamiętam mimo ,ze rzadko sie odzywam -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Poszło ze Skarbonki 200zł i ode mnie skromna dyszka. Omen trzymaj sie chlopie!!![/QUOTE] Dziekuje i Tobie i skarbonce -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vlk']trzymamy kciuki, moje psice też... oby było lepiej! Teraz ślijmy małemu dobre fluidy, przyda mu się. Co za cholerstwo. Póki siedział pod ciężarówką to ok, jeden dzień w DT ok... a potem takie coś? A może zeżarł jakieś coś dziwnego, niekoniecznie trutkę. No tak czy siak musi być dobrze![/QUOTE] nie mam pojęcia , będąc u nas na spacerze nie mial okazji nic zjeść , trzymał sie cały czas kolo nas , jadł tylko trawe ale z tej samej kępy co Jadzi i Niya a w domu nie jadł nic poza suchą karmą -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
czekam na telefon z kliniki .... będe się bała odebrać ten telefon najgorsze ze nie mogę nic zrobić , moge tylko czekać i prosić wszystkie siły żeby się udało