[quote name='GoniaP']Jestem przerażona stosunkiem przewagi ludzi do sprawy bezdomności zwierząt :( Ciężko jest żebrać w dobrej intencji... Isadora, nadal liczę na Twoją pomoc w kwestii zorganizowania cegły dla Rodiego, bo efekty zbiórki są, jak na razie, mierne :([/QUOTE]
Niestety GoniuP ludzie są jacy są, gdyby to chodziło o człowieka, o dziecko to ludzie z chęcią by dawali podczas takiej kwesty, a że to chodzi o "nikomu nie potrzebne" zwierzęta, to jest jak jest.
I TO MNIE TAK WKURZA, ŻE MOGŁA BYM Z TEJ ZŁOŚCI WYBUCHNĄĆ !!!
Ludzie uważają, że to nie jest ich problem, że są takie schorowane zwierzęta gdzieś w schroniskach, a że my dogomaniacy im pomagamy, to już w ogóle w oczach większości ludzi jesteśmy uważani z "świrusów"...