Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Oj Gosiu, to chodzi tylko o to, żeby pomogli jakoś zwierzakom, żeby chociaż na swojej stronie internetowej napisali jakiś artykuł i podali konto i żeby ludzie się dowiedzieli, że zbieramy kase. Zresztą mamy nagrania i zdjęcia zarówno Rodi'ego jak i Balbinki, więc można w razie co im to podesłać. Nie chodzi mi,żebyś występowała w TV, spokojnie. :) a nawet jak, to nie chciałabyś? może właśnie w taki sposób więcej ludzi chwyciło by za portfele. Zresztą Owieczka podsunęła mi pomysł, że przecież w TVP2 w pytaniu na śniadanie co środę pokazują kilka psiaków do adopcji, pomagają też w sprawach właśnie zbierania pieniędzy na psiaki, na fundacje itp. Może akurat się uda... A jak Rodi ma jeszcze przez miesiąc siedzieć w klinice i być leczony, no to moim zdaniem sami nie damy rady uzbierać na to kasy, sama zresztą mówiłaś, że kwesta w King Crosie nie była zbyt udana, że ludzie niechętnie dawali, więc może przez telewizję się uda. Czasami przecież się tak udawało, że po takiej telewizyjnej akcji zaczynały spływać pieniądze na konto, zresztą Fundacja NiZ SOS dla Zwierząt z Łodzi też miała swój program w TV, właśnie dzięki temu sporo ludzi dowiedziało się, że taka fundacja istnieje, że można pomagać... No nie wiem, jak chcesz, to mogę już więcej do prasy i TV nie uderzać, ale moim zdaniem warto próbować, choć wiem, że mogę nie odpowiedxieć, że mogą się nie zgodzić, ale zawsze warto próbować...
  2. trzymam kciuki za zabieg Łatko, oby wszystko się udało.
  3. dzień dobry Topik :) Skacz do góry :) Jak tam z deklaracjami dla ciebie?? póki co malo... Poproś ładnie cioteczki,no dalej - uśmiechnij się do nich i wtedy na pewno coś jeszcze dorzucą! :)
  4. [quote name='GoniaP']Dziś jestem umówiona na bardziej szczegółową dyskusję na temat naszych łysolków przebywających w klinice. Efekty leczenia Rodiego już są widoczne, ale z mojej wiedzy wynika, że leczenie gronkowca, jest najbardziej uciążliwe i długotrwałe. Myślę, że doktor nie będzie w stanie odpowiedzieć na pytanie jak długo ono potrwa, na pewno będzie drogie...[/QUOTE] Jak tam Gosiu? Jakie wiadomości przynosisz ze spotkania z lek.wet?? Gosia, kontaktowałam się z TVN, TVP Info, dziś jeszcze będę pisała do gazet w sprawie rozgłośnienia sprawy Balbinki i ROdiego,znaczy zbierania pieniędzy na ich leczenie. W TVN i TVP Info zostawiłam namiary na Ciebie, powiedzili że jak temat by zaakceptowali, to będą się kontaktować z Tobą - no nie wierze, że się uda, ale w razie co, to będziesz wiedziała dlaczego dzwonią. Ściągnęłam sobie twoje namiary ze strony Fundacji - mam nadzieję, że nie będziesz mi miała tego za złe. Aha właśnie siedzę też nad układaniem jakiegoś tekstu na temat Balbinki i Rodi'ego i zbieraniu na nie pieniędzy. Ponieważ skontaktowałam się z jednym chłopakiem - dziennikarzem, który zgodził się na moją propozycję i umieści artykuł na swoim blogu i u siebie na nk. Tylko teraz muszę to jakoś opisać i mu przesłać wraz ze zdjęciami. Może wtedy dotrze to do większej ilości osób??
  5. dzień dobry Heniu, ciekawe czy u ciebie też dziś taka śliczna pogoda, słoneczko świeci od rana, ptaszki śpiewają - od razu chce się żyć i przychodzą nowe siły do działania :)
  6. [quote name='zulugula']Komentować nie trzeba: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/271/05e9ca3c9c5abb57med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/272/88f6bc9068e0a113med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/271/a4f7c911938284bemed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] WOW... temu chłopakowi to się poszczęściło :) ale mu dobrze. ojojoj... :)
  7. Groszek, nikt nie dzwoni w twojej sprawie??
  8. Witam cię Balbinko o poranku. Cioteczki, właśnie siedzę nad układaniem jakiegoś tekstu na temat Balbinki i Rodi'ego i zbieraniu na nie pieniędzy. Skontaktowałam się z jednym chłopakiem - dziennikarzem, który zgodził się na moją propozycję i umieści artykuł na swoim blogu i u siebie na nk. Tylko teraz muszę to jakoś opisać i mu przesłać wraz ze zdjęciami. Może wtedy dotrze to do większej ilości osób??
  9. [quote name='Emigrantka']Akrum - Twoj 1 banerek niesie do Balbinki a nie do psiaka Onkowatego ze zdjecia......[/QUOTE] już jest chyba dobrze ;)
  10. mi się też wydaje, że lepsze warunki na oswojenie z człowiekiem, na stemperowanie charakteru, na przygotowanie do adopcji ma w hoteliku czy dt niz w schronisku.
  11. Ło... dzięki że mówisz... hm, ciekawe jak to się stało. Zaraz coś z tym spróbuje zrobić. W razie co Emigrantka chodzi o tą stronę:[url]http://www.dogomania.pl/threads/180763-SOS-bezimienny-wychudzony-wyA-ysiaA-y-z-parchami-ON-potrzebne-PLN[/url]
  12. Ja zaraz coś wrzucę na pw do ciebie bela51
  13. A wiadomo już jaki duży jest rachunek za Balbinke a leczenie i pobyt w klinice w Śremie?? Starczy tych zebranych pieniążków??
  14. Balbinka do dt, mały niewidomy z wyciętym okiem też pójdzie do dt, teraz jeszcze tylko ONek Rodi musi w końcu zacząc dochodzić do zdrowia...żeby też mógł iść do domku!!!
  15. Kosta powodzenia, niech się wszystko dobrze ułoży, zabieg poszedł sprawnie, a ty żebyś szybko doszła po nim do siebie :)
  16. [quote name='Ingrid44']Szkoda ze forsa sie nie rozmnozyla :)[/QUOTE] Przydało by się, żeby forsa się rozmnożyła, ale cóź... tak się nie da... No chyba że bedziemy jakieś modły i tańce indiańskie odprawiać, to może...kto wie...
  17. Mizianko późnym popołudniem :) Jurand nadstaw uszko :)
  18. Groszek, pomerdaj ładnie swoim krótkim ogonkiem dla cioteczki Magdaleny za pieniążki z bazarku.
  19. No to super wieści :) zresztą tak się domyślałam, że taki będzie efekt tej wizyty :) Łatka, domek czeka :)
  20. U funi Topik by miał dobrze, tam psy mają troskliwa opiekę :)
  21. Skontaktowałam się z TVP Info, poprosili o przesłanie krótkiej informacji o Rodim i kilku zdjęć. Wysłałam mailem... zobaczymy co i jak. Skierowałam ich GoniuP do Ciebie jeśli by mieli jeszcze jakieś pytania i jeśli podjęli by się pomocy w akcji zbierania pieniędzy. Zobaczymy jak się ustosunkują do mojej prośby.
  22. Margret a jak tam po wizycie u Twojej mamy? Odbyła się w końcu? Coś już wiesz??
  23. [quote name='mru']Big to teraz najbiedniejszy pies na świecie :([/QUOTE] ?? biedak... taki ładny...
  24. [quote name='AgusiaP']Noo... Akrum a wiesz coś więcej czy u kikou to jest dom czy mieszkanie w bloku?[/QUOTE] Nie mam pojęcia... wiem tylko że ma u siebie jakieś ślepaczki starowinki na dt, tylko tyle. dlatego pisałam o Juranda, no bo pasował by tam.
  25. AgusiaP widzę że w tej samej chwili napisałyśmy :)
×
×
  • Create New...