Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
SUPER :) Brawo cioteczki :) Balbinka jedzie do dt :) już księżniczka będzie miała swój tron :) -
[quote name='Ulaa']Tutaj niestety mijasz się z prawdą... Przykład: dość aktywnie działająca dogomaniaczka próbowała sprzedać swojego szczeniaka z DT na GIEŁDZIE jako "rasowego" - stała z pieskiem leżącym na kocyku, trzymając tabliczkę z nazwą "rasy" i ceną: 250zł. Dalej działa na dogo. Przepraszam za off topic - ale dogomania to jednak bagienko i trzeba bardzo uważać na kogo się trafi, bo nie każdy pamięta, że najważniejsze są PSY.[/QUOTE] Mogę prosić na pw namiary tej w/w dogomaniaczki? chciałabym wiedzieć,żeby w razie co nie współpracować w tą PANIĄ!
-
Margret, ale to nie jest wina nikogo z dogomani, tylko przytuliska, za które nikt odpowiedzialności z dogomaniaków nie może wziąć na siebie. Ochłoniecie troszkę razem z mamą i same zobaczycie, że to niczyja wina z tutaj obecnych. Jest tyle psiaków, które potrzebują pomocy, nie odmawiajcie im tego. Jeśli tylko byście z mamą chciały, możemy przecież poprzesyłać Wam inne propozycje różnych mikropsiaków, tak dużo na dogo ich tu jest...
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']...a ciotki w pracy na chlebuś zarabiają:user:[/QUOTE] Ale mimo to do Henia i tak zaglądają :) -
[quote name='mru']muszę Was bardzo przeprosić sunia ma dom... od wczoraj! nie ważne, że co chwila przypominałam, że zabieramy sunię po zabiegu jak dojdzie do siebie! "ale sunia tak zauroczyla panią Anie, która wyprowadza psy (nie znam pani Ani...), że ją wydaliśmy" także nie wiem co powiedzieć :( od razu po zabiegu wydali... bo blisko. to jest właśnie urok tego przytuliska :( przychodzisz a psa nie ma bo nie rezerwują psów - kto pierwszy ten lepszy. A akurat ta pani Ania mogła wziąć sunię od razu to jej dali... pewnie gdyby mogła za kilka dni dopiero to nam by dali... super... bardzo przepraszam Margret i jej mamę :( wiem, że mama bardzo na sunię czekała :( nie wiem co mam powiedzieć... :( nie znam tej pani Ani, przytulisko jest 15 km ode mnie i bywam tam raz w tygodniu...[/QUOTE] Brak słów, po prostu brak słów... przecież wiedzieli że na sunię już ktoś czeka, normalnie nie mogę tego pojąć... Biedna mama Margret... i Margret... tak czekały... Ale Margret, skoro domek już sprawdzony, to może mama zdecyduje się na innego pieska,co?? Tak dużo psich bid czeka na nowy domek.
-
Cajus JB napisałeś tam do tej Pani?? Ktoś pytał może o sunieczki??
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Transport z tego co wyczytałam,to już jest zaklepany :) -
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Akrum replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Lutek, czy ktoś cię wypatrzy wśród tylu innych psich ogłoszeń?? musimy mocno trzymać za ciebie kciuki !!!! -
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
Akrum replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina87']Jutro albo w sobotę będę w schronisku to zobaczę co z Mróweczką. Ostatnio miała straszne zacieki na oczkach.[/QUOTE] Kurcze, może złapała jakieś zapalenie spojówek, albo inne świństwo... -
Topiku, trzymaj się dzielnie i nie martw się - bez jajeczek też da się żyć :) będzie ci lżej ;) hihi
-
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
Akrum replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
co tam u ciebie Mróweczko?? nadal nie znalazłaś swojego ludzia ?? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
witam cie Heniu :) dziś znów ładna pogoda - pewnie spacerek ci się fajny szykuje :) -
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Akrum replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='izabellah-aldonda']Akrum wspaniała praca. Dziękuje.[/QUOTE] Nie ma za co :) byle tylko Lutek teraz jakiś domek znalazł. -
Hm... to znaczy że Banan zamiast być na dt u tej sąsiadki Madallena p. Ewy, to był u Madallena?? To ja już się w tym wszystkim pogubiłam... To co miało na celu to wszystko? Nic z tego nie rozumiem... czemu tak? Zresztą, nie będę już nic więcej mówić, bo się w tym temacie nie orientuje. Powiem tylko hop do góry pieseczki :) I spytam jak się miewa Klementynka??
-
Będą nowe fotki Szanty :) hurra :)
-
TOpik, witam cię o poranku :)
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Tola wysłałam do Ciebie PW - jest Pani zainteresowana adopcją Bingo. -
[quote name='taubi']Są też nowe zdjecia Dusi aktualne kilka stron wczesniej :)[/QUOTE] To sobie je poszukam i pościągam i ogłoszenia będą. Jutro wkleję stronki, gdzie zrobiłam, znaczy zaraz zacznę robić ;)
-
Kostek, zaraz wysyłam do ciebie pw.
-
ok. to podwijam rękawy i zaraz porobię ogłoszenia :) tylko tak moge pomóc tej suni :)
-
najlepiej by było,jakby mogła tam do schroniska podejść i go zobaczyć, ale wiem, ze z tym bedzie cięzko, bo po pierwsze pewnie brak czasu u p.Marysi, po drugie - do szpitalika jej nie wpuszczą.
-
[quote name='Kostek']Tresc do ogloszen Dusia około 4 letnia sunia w typie teriera, sięga pod kolano,subtelna, delikatna. Potrzebuje doświadczonego i spokojnego właściciela. Powinna zamieszkać w mieszkaniu w bloku gdzie jest już inny pies. Dusia nie wykazuje agresji do ludzi i innych psów. Sunia jest już wysterylizowana. kontakt w sprawie adopcji: 501-258-303 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] czyli z tym tekstem można ogłaszać, tak??
-
grosik do grosika i się uzbiera :)
-
kurcze, supergoga no chyba dobrze zrozumieli o którego psiaka chodzi, bo chyba nie mają wielu w szpitaliku rudych starszych psów, niewidomych po operacji oka, prawda ?? jedno co dobre, to że kolejne dni bedzie jeszcze pod opieką lek.wet. w szpitaliku.
-
o...no to faktycznie... problem. hm... piesek okazał się suczką - no prosze jaka niespodzianka...