[quote name='GoniaP'][FONT=Arial][SIZE=2]Dziękuję Wam za to, że jesteście z nami i Rodim.
Wpłaty podam w najbliższym czasie.
A teraz wieści medyczne:
U Rodiego nie stwierdzono ani nużycy, ani niedoczynności tarczycy.
Cholesterol całkowity 3,4 mmol ( litr norma 3,3 - 9,3 mmol ) litr FT4 9,13 pmol (litr norma 9 - 30 pmol/l ). Współczynnik K = 2,9 (każdy wynik powyżej 1 wyklucza niedoczynność tarczycy).[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]
Biochemia w normie.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]
Dziś jednak przyszły wyniki z ZHW i wyszło szydło z wora:[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]obfity wzrost beta hemolizujących gronkowców koagulazo dodatnich i nikły wzrost drożdżaków.[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
Antybiogram potwierdził wrażliwość na zastosowany antybiotyk.[/SIZE][/FONT][/QUOTE]
dobrze, że już chociaż wiadomo co mu jest i można podjąć leczenie, tylko za co... skoro tak mało wpłat dopiero mamy...
cioteczki, trzeba by może jakiś bazarek albo allegro cegiełkowe??