Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Kropka musisz zauroczyć sobą tą Panią...może wspólny spacerek byłby dobrym pomysłem?? może się Pani w niej zakocha??
-
biedaczysko...to ja zabiorę się za ogłoszenia... może akurat ktoś go zauważy...
-
misia ma wspanialy domek na cale swoje psieskie zycie
Akrum replied to greg24's topic in Już w nowym domu
super wiadomości :) oby się Misi udało :) -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Bingo, trzeba by mu było może jakieś nowe allegro zrobić?? -
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Akrum replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Lutek ma ogłoszenia?? ma allegro?? -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Jak mi się uda poukładać wszystko, to postaram się przyjechać, muszę jeszcze pogadać, czy ktoś mi transport da ;) bo ja niezmotoryzowana jestem. a jeśli się nie uda, to choć będę duchowo z Wami i będę mocno kciukasy trzymała... -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
O... Balbinka pojedzie na dt :) uf... jak fajnie :) ale się cieszę... mogłabym skakać do sufitu z radości :) Kwesta w King Crosie?? hm, może bym tam jutro wpadła jak mi się uda wyrobić... muszę mocno pomysleć jakby się wyrobić, nic nie obiecuję ale może...może... majga, nie przejmuj się, moja poprzednia sunia też była, hm... pulpecikiem ;) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
A dla mnie też coś jeszcze zostało?? Może choć ogonek? Albo kawałek uszka, który bym mogła pomiziać ?? wiem, dam całusa w nosek Henia :) -
Weszłam na allegro - sprawdziłam czy w ogóle ktoś wchodził na ogłoszenie Topika - mamy dwóch obserwatorów, ale czy się odezwą, czy się zdecydują??
-
[quote name='Szarotka']Ja mam takie pytanie natury technicznej jak chodzi o tekst ?? gdzie mozna takie dlugie teksty wstawiac ?? bo mnie sie wydawalo, ze wiekszosc stron internetowych to chyba ma tylko miejsce na krotkie teksty.[/QUOTE] Spokojnie, ja już mam że tak powiem wprawę w ogłoszeniach, owszem jest ileś portali, na których jest dopuszczalne 1500, 2500 znaków, ale jest też dużo takich, gdzie można długaśne teksty pisać :) Jak ogłoszę Groszka, to wkleję wykaz na których widnieją jego ogłoszenia :)
-
[quote name='Ania i Kajber']Odezwijcie sie w sprawie Cindy i Jenny do Marioli z Hundehilfe, bo ostatnio nawet przez nas w Lodzi szukała na nie namiaru: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Ktoś się kontaktował w sprawie suniek z tą osobą??
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zmieniłam na: Groszek wzorowo zachowuje się idąc na smyczy :)
-
Jak coś się komuś nie spodoba, to zmieńcie :) [SIZE=4][B]Groszek...spraw by jego historia zakończyła się HAPPY END'em![/B][/SIZE] Jeszcze do niedawna historia Groszka była smutna, zresztą jak każdego psa w schronisku. Był przygaszonym psem, który ze smutkiem patrzył na otaczający go świat,na przechodzących obok jego boksu obojętnie ludzi.. Widać było,że stracił nadzieję na odmianę swojego psiego losu. Mijał rok, mijał drugi i tak przerzucano Groszka z jednego boksu do drugiego... Owszem, czasem ktoś się nad nim zlitował ,pochylił, pogłaskał... Wtedy choć na moment Groszek mógł poczuć się dopieszczony...choć na chwilkę zabłysnęły jego oczka, w których było można wtedy zauważyć tlącą się nutkę nadziei, że może jednak ktoś go zabierze do domu... Los się do Groszka uśmiechnął i znalazły się osoby, które wypatrzyły go w schroniskowym boksie, pozbierały deklaracje na opłacenie hoteliku i od tego momentu życie Groszka się zmieniło, na lepsze... Groszek przebywa aktualnie w hoteliku w Łodzi, gdzie przeszedł dużą metamorfozę i został przygotowany do adopcji. Od teraz historia Groszka w końcu nabiera radosnego charakteru i mamy nadzieję, że dokończysz ja za nas dając nowy, kochający domek Groszkowi. Groszek to ok. 8 letni pies, taki mieszany kudłacz średniej wielkości. Lubi się kąpać - skąd takie przypuszczenia? Bo było widać że sprawia mu to przyjemność, więc teraz ma mięciutką i piękną sierść. Bardzo lubi być też wyczesywany. Jego charakterystyczną cechą jest jedno uszko klapnięte, drugie stojące, co sprawia, że jest jeszcze piękniejszy. Groszek jest bardzo spokojnym i przytulaśnym psiutkiem. Ładnie utrzymuje czystość, w miarę dobrze chodzić na smyczy, wchodzenie po schodach nie jest dla niego problemem. W stosunku do ludzi,dzieci i innych psów jest łagodny i zgodny. [SIZE=3]Jeśli urzekła Cię historia Groszka i możesz zmienić jego życie, dać mu domek, miejsce w swoim sercu, chcesz mieć cudownego członka rodziny, skontaktuj się z nami i zaadoptuj Groszka.[/SIZE] [SIZE=3]Za okazane serce i ciepły domek Groszek z pewnością odwdzięczy się ogromną miłością,będzie wiernym i oddanym przyjacielem.[/SIZE] [SIZE=3][B]Warunkiem adopcji jest otwarte serce, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Agnieszka, kom: 792-061-133 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE] [SIZE=3][B]lub [/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Zuzka, kom: [/SIZE]606 593 506 [/B]
-
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
jak się miewa Rudzik?? -
zeberka4 ja porobiłam ogłoszenia Johny'emu na tych portalach, wejdź sobie na to pierwsze i ściągnij tekst i możesz jeszcze więcej porobić, każda ilość się liczy. Allegro wyróżnione też ma. [quote name='Akrum']Ja mogę tylko pomóc z ogłoszeniami. Właśnie zrobiłam mu na: [URL]http://www.eoferty.com.pl/johny_psiak_z_padaczka_szuka_troskliwego_domku_172901.html[/URL] [COLOR=#000080][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"][COLOR=#000000]www.kupsprzedaj.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.adopcje.org/"][COLOR=#000000]www.adopcje.org[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.kupiepsa.pl/"][COLOR=#000000]www.kupiepsa.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.ofertka.pl/"][COLOR=#000000]www.ofertka.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.ogloszenia.web-marketing.pl/"][COLOR=#000000]www.ogloszenia.web-marketing.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.allezoo.pl/"][COLOR=#000000]www.allezoo.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.drobny.com.pl/"][COLOR=#000000]www.drobny.com.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"][COLOR=#000000]www.przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.spacerek.net/"][COLOR=#000000]www.spacerek.net[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.nasipupile.pl/"][COLOR=#000000]www.nasipupile.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=#000000]www.ojej.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.pajeczyna.pl/"][COLOR=#000000]www.pajeczyna.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=#000000]www.pineska.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.autogielda.pl/"][COLOR=#000000]www.autogielda.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=#000000]www.adopcjapsa.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.rozglos.net/"][COLOR=#000000]www.rozglos.net[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.anonseogloszenia.pl/"][COLOR=#000000]www.anonseogloszenia.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.petsy.pl/"][COLOR=#000000]www.petsy.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=#000000]www.e-zwierzak.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.morusek.pl/"][COLOR=#000000]www.morusek.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.adpedia.pl/"][COLOR=#000000]www.adpedia.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=#000000]www.gumtree.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.petworld.pl/"][COLOR=#000000]www.petworld.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/"][COLOR=#000000]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.mammisia.pl/"][COLOR=#000000]www.mammisia.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.alegratka.pl/"][COLOR=#000000]www.alegratka.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.wszystkotujest.pl/"][COLOR=#000000]www.wszystkotujest.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.przylepa.pl/"][COLOR=#000000]www.przylepa.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.zgubiono.pl/"][COLOR=#000000]www.zgubiono.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.ogloszenia-24h.pl/"][COLOR=#000000]www.ogloszenia-24h.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#000080][URL="http://www.cafeanimal.pl/"][COLOR=#000000]www.cafeanimal.pl[/COLOR][/URL][/COLOR][/QUOTE]
-
żeby tylko ktoś się odezwał, żeby ktoś się w nim zakochał... tak mi go żal...
-
Kontakt dałam do ciapusia, tak jak jest w pierwszym poście. tylko niech mi ktoś powie, gdzie on teraz jest w hoteliku, znaczy zuzka ty masz ten hotelik w Łodzi,tak?
-
Ciotki, zrobiłam sobie tekścik do ogłoszeń i zrobię Groszkowi parę, nich już się pokazuje światu. Ale jeśli ktoś ma czas i wenę twórczą, to niech coś ładnego skleci.
-
Obiecałam allegro i jest: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=965275869[/url] tylko niestety nie umiem robić jeszcze takich ładnych z szablonami, za nic w świecie nie wiem, jak to inni robią...