Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. [quote name='anouk92']Dzwoniła Pani Klementynki, jak tylko na wyświetlaczu zobaczyłam kto dzwoni to myślałam że zawału dostanę że chcą ja oddać. Pani zadzwoniła żeby opowiedzieć o nowym życiu Klementynki. Jest kochana, przytulanka z niej straszna, uwielbia pieszczoty, wystawia brzuch do głaskania. Siku jeszcze w domu ale pracują nad tym. Klementynka teraz nazywa się Sonia bo na Klementynka wogóle nie reagowała. Wołali sunia i wtedy dopiero reagowała więc przechrzcili ją na Sonia. Z Fusem rezydentem różnie bywa. W ogródku ładnie się bawią w przeciąganie zabawką, na spacerkach wspólnie wąchają krzaczki, gorzej jest w domu. Fusowi nie podoba się sposób zabawy Klementynki (gryzienie) - okazuje jej to poprzez warczenie, szczekanie i odganianie. Sonia ma nowego kolegę-sąsiada, psiaka przygarniętego ze schronu na 3 łapkach. Świetnie się dogadali. Bawili się rewelacyjnie, tylko Fusowi nie bardzo to się podobało. Soni chyba nie bardzo spodobało się nowe różowe posłanko bo śpi w łóźku, ha, ha ;) Madallena czy potrafisz wklejać zdjęcia z telefonu, bo ja niestety nie. No i usłyszałam coś co bardzo chciałam usłyszeć "Sonia jest już członkiem naszej rodziny" (mam nadzieję że chodziło o nasza Klementynkę ;)[/QUOTE] nie no, takie wieści to miodzio :) super, na prawdę się cieszę że padły te słowa, że Sonia jest już członkiem rodziny!!! Już jej nie oddadzą :)
  2. Mróweczka ma od wczoraj ogłoszenia, więc pewnie dużo osób będzie pisało do momentu aż ogłoszenia same wygasną, więc pamiętaj cioteczko, żeby przesyłać zainteresowanym domkom inne mikropsiaki :)
  3. dzień dobry Tosiu ;) jak się miewasz? wszystko w porządku u ciebie??
  4. [quote name='salibinka'][quote name='Monika z Katowic'][COLOR=red][B]Salibinko kochana! Wspaniała niespodzianka! Byłaś u Topika? [/B][COLOR=Black]Moniko :), byłam wczoraj wieczorem przy okazji innego psiaka. Było dla mnie ogromną radością poznać Topika i wygłaskać. Wiesz, myślę też, że on się dużo uczy od tych dwóch młodziaków, z którymi mieszka :) - one są szalenie wesołe i otwarte. Kiedy zaczęły się witać wylewnie, Topiczek po chwili wahania zrobił to samo :). Nową współlokatorkę Sarę, też przywitał przyjaźnie. Jest bardzo zabawny :) - lgnął do nas, zaglądał w oczy, wskakiwał i zeskakiwał z łóżka, zaglądał, co ciekawego w torbie, zabrał się za rozpakowywanie przywiezionego dla Sary kocyka, a jak zabrakło pomysłów - nasiusiał na torbę z suszącym się przy kominku chlebkiem :evil_lol:. A jaki był z siebie dumny:lol:. Poza tymi delikatnymi zawahaniami przy gwałtowniejszym geście, nie widać już po nim traumy. Nieznacznie utyka. [/COLOR] [/COLOR][/QUOTE] taka zmiana... cudownie się czyta takie wieści :) a tak się o niego wszystkie martwiłyśmy, że się tak szybko nie otworzy ponownie na człowieka... a tu taka niespodzianka :)
  5. [quote name='anawa']Bardzo dziękuję za wpłaty, bedę je na bieżąco uzupełniać w pierwszym poście... To już jutro............. Boję się, jak cholera, bo muszę jechać sama po Welsha.... Trochę sie obawiam, bo nie znam psa.....jak sie zachowa w aucie, czy mnie nie zje, czy będzie spokojny, czy będzie wariował, rzygał itp........ trochę nerwów jet ale czego sie nie robi dla psiaków.......[/QUOTE] miejmy nadzieję, że będzie wszystko dobrze i zarówno Ty jak i Welsh zajedziecie do Jamora w jednym kawałku ;) no i samochód nie zostanie oświęcony ;)
  6. [quote name='koosiek']Allegro miało chyba nie być, dopóki pies jest u tamtych ludzi, ale teraz jest już u Zeberki?[/QUOTE] właśnie dlatego sobie pomyślałam o allegro, no bo psiak już jest u zeberki, a nie u tamtych ludzi ;) a zeberka, masz zrzeczenie się tych ludzi praw do Bolusia? jeśli nie, to potem mogą kiedyś zrobić niepotrzebną afere
  7. ocelot, skierowałam do ciebie jedną panią, która jest zainteresowana Smutkiem, powinna napisać lub dzwonić.
  8. [quote name='amica'][IMG]http://i40.tinypic.com/9r837r.jpg[/IMG] [COLOR=Blue]fot.1 Śpię sobie na kolankach [/COLOR] [IMG]http://i41.tinypic.com/rh6ctl.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/jphk6u.jpg[/IMG] fot. 2 [B][COLOR=Orange]W trakcie ulubionego zajęcia, stopniowe robienie bajzlu w pokoju :) [IMG]http://i41.tinypic.com/nvp0fo.jpg[/IMG] [COLOR=Green]fot.3 na trawce [IMG]http://i44.tinypic.com/n3vhbs.jpg[/IMG] fot. 4 Balbisia goni jamnika :)[/COLOR] [/COLOR][/B][/QUOTE] Balbinko, ale z ciebie piękna psinka, znaczy Talibek ;)
  9. [quote name='Syla']Witaj.Ma jechać do hoteliku, do Kikou i oby jak najszybciej.Dziewczyny wiedzą więcej.Pozdrawiam.[/QUOTE] a, faktycznie, dopiero teraz zauważyłam w tytule ;)
  10. Kropek już niedługo śmigasz w podróż swojego życia, a raczej w podróż po lepsze jutro... :) teraz jeszcze cekinkowi trzeba taki super fajowski domek znaleźć :)
  11. Welsh, jeszcze tylko chwilkę, jeszcze troszkę i do hoteliku będziesz śmigał, a potem może jakieś ładniejsze fotki będą, to znów ci zrobię pakiecik ogłoszeń i może wtedy ktoś się w tobie tak na prawdę zakocha :)
  12. co tam Dusiu u ciebie słychać ??
  13. [quote name='monika083']hmm nawet ze zlota ten lanuch moglby byc a i tak uwazam ,ze trzymanie psa na uwiezi to bezdusznosc, dobrze ,ze juz sobie luzem biega ,.mam nadzieje ,ze ktos z ogloszen go wypatrzy.[/QUOTE] ja też mam taką nadzieję, że komuś się spodoba. a może ktoś by małemu zafundował jakieś ładne allegro?? bo ja nie umiem takich ładnych robić jeszcze... :(
  14. Kropko, czekamy na informacje o tym, jak się czujesz...
  15. O, widzę że kolejne psie życie uratowane :) to kiedy Kapslik będzie wyciągany z schronu?? i do jakiego hoteliku pojedzie??
  16. [quote name='Helga&Ares']Tak, Dżojka jest już zdrowa.Od wczoraj w cudnym DS![/QUOTE] ojej :) bardzo się cieszę :) Dżojka - gratulujemy nowego domku i odtąd lepszego życia :)
  17. Gratuluje :) Super akcja i dwóch psich przyjaciół razem wyjdzie ze schronu... dotąd razem w niewoli, odtąd razem w szczęściu i radości :) i może nawet super domek im się znajdzie :)
  18. Henio witam cię z rana :) Pewnie jesteś smutny i zadajesz sobie pytanie, dlaczego biegasz sam po wybiegu, ale pamiętaj że to dla dobra twoich kumpli i że niedługo wszystko wróci do normy. a jak ci idzie jedzenie leków na tą twoją paskudną chorobę? i już byłeś spryskany na grzyba??
  19. [quote name='APSA']Wczoraj zadzwonił telefon :cool3: [COLOR=Gray]Molibo, jaki adres ja Ci podałam? Na żadnym nic nie znalazłam.[/COLOR][/QUOTE] w sprawie Szanty??
  20. już się nie mogę doczekać sobotniego spotkania tej Pani i Kostki, ciekawe co z tego wyniknie...
  21. dzień dobry Groszku zazdrośniku :) ciekawe, czy już się zaprzyjaźniłeś z Tamarką ?!!
  22. [quote name='salibinka']Ode mnie mała niespodzianka na dobranoc ;) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-4Mmn7oWYI8/S9C9_pxBqbI/AAAAAAAABFs/mov76ao0Xe4/NEMO%20181.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-4Mmn7oWYI8/S9C_JRlBWfI/AAAAAAAABFw/qMCvX7yzz_k/NEMO%20177.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-4Mmn7oWYI8/S9C_jXiyyaI/AAAAAAAABGM/K-DlQEA0Qec/NEMO%20178.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-4Mmn7oWYI8/S9DAEf9HILI/AAAAAAAABGo/dQ-dgc-5T9E/NEMO%20184.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-4Mmn7oWYI8/S9DAZfvm-2I/AAAAAAAABHE/QOKO0o4REv4/NEMO%20180.jpg[/IMG][/QUOTE] Filmiki super - widać na nich, jak Topik się zmienił, jak radośnie merda ogonkiem :) A te zdjęcia - nie no pychol uśmiechnięty, w oczach już nie ma strachu...piękna metamorfoza i fizyczna i psychiczna :)
  23. dzień dobry kochany Gasparku :) ciekawe jak ci minęła pierwsza noc w nowym otoczeniu ;) mam nadzieję, że nie sprawiasz tam żadnych problemów :) Trzymam kicuki, żeby ta Pani co odpowiedziała na ogłoszenie Gasparka była konkretna, żeby miała fajną propozycję domku dla Gasparka i żeby w ogóle się wszystko fajnie ułożyło z tym domkiem :)
  24. i ja przychodzę do ciebie kochana Mandarynko z rana :)
  25. Widziałam, że na wątku (nie pisać) Mrówka jest wymieniona w liście już w DS, ale nie jest usunięta jej pozycja 32!!! A i jeszcze jedno, monia03 chyba miała kiedyś chętny domek na Figę poz. 86, czy coś się z tym domkiem udało?
×
×
  • Create New...