Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. jestem już jestem u ciebie kochana Klementynko :) wczoraj nie miałam czasu do ciebie zawitać, bo po malizne do Poznania jechałam :) chciałam wkleić kilka zdjęć Klementynki, które do ogłoszeń brałam, ale za nich nie chcą mi dzisiaj wejść na konto fotosika... aj Klementynka miała robione ogłoszenia o tutaj, one były robione 13.04.2010 więc są jeszcze w miarę świeże i aktualne. [COLOR=#000080][U][URL]http://www.eoferty.com.pl/klementynka_mala_i_sliczna_sunia_do_adopcji_180632.html[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"][SIZE=3]www.kupsprzedaj.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adopcje.org/"][SIZE=3]www.adopcje.org[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"][SIZE=3]www.kupiepsa.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ofertka.pl/"][SIZE=3]www.ofertka.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.allezoo.pl/"][SIZE=3]www.allezoo.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.drobny.pl/"][SIZE=3]www.drobny.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"][SIZE=3]www.przygarnijzwierzaka.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"][SIZE=3]www.spacerek.net[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.nasipupile.pl/"][SIZE=3]www.nasipupile.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ojej.pl/"][SIZE=3]www.ojej.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pajeczyna.pl/"][SIZE=3]www.pajeczyna.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pineska.pl/"][SIZE=3]www.pineska.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][SIZE=3]www.adopcjapsa.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.rozglos.net/"][SIZE=3]www.rozglos.net[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][SIZE=3]www.anonseogloszenia.pl[/SIZE][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petsy.pl/"][SIZE=3]www.petsy.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][SIZE=3]www.e-zwierzak.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.morusek.pl/"][SIZE=3]www.morusek.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adpedia.pl/"][SIZE=3]www.adpedia.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petworld.pl/"][SIZE=3]www.petworld.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/"][SIZE=3]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.mammisia.pl/"][SIZE=3]www.mammisia.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.wszystkotujest.pl/"][SIZE=3]www.wszystkotujest.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ale.gratka.pl/"][SIZE=3]www.ale.gratka.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przylepa.pl/"][SIZE=3]www.przylepa.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.zgubiono.pl/"][SIZE=3]www.zgubiono.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ogloszenia-24h.pl/"][SIZE=3]www.ogloszenia-24h.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.cafeanimal.pl/"][SIZE=3]www.cafeanimal.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.gumtree.pl/"][SIZE=3]www.gumtree.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/AGNIES%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-39.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/AGNIES%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-40.png[/IMG]
  2. Jejku :) ślicznie wszystkim dziękujemy za deklaracje, Gaspar w zamian zamerda dla was wesoło swoją kitą :) Już tylko 40 zł brakuje, więc dziś ciąg dalszy misji chodzenia po wątkach :) może jeszcze uda się ciągnąć kilka cioteczek, Bjuta, nie wiem jak ty, ale ja uważam, że można już zacząć organizować transport, co by Gasparek już ze schronu wyszedł i żeby psy mogły wrócić z powrotem na swój wybieg :)
  3. o tak, byle było wszystko ok na tej wizycie :) Kropek już pewnie naszykowany :)
  4. a ja już się nie mogę doczekać, aż zobaczę dziś Broka na żywo i zabiorę go do domku :) ciekawe jak zareaguje na nasze ogony :)
  5. Kto dorzuci jeszcze złotóweczkę na naszego gasparka??
  6. hm, nieciekawie... pałeczki ropy błękitnej - bakterie trudne do zwalczania, ponieważ są odporne na wiele antybiotyków, nie są też wrażliwe na standardowe środki odkażające. Mogą się tym zarazić zwierzęta i ludzie, ale tylko jeśli mają obniżoną odporność.
  7. Arwinku, co tam u ciebie? jak ci się żyje w nowym domku??
  8. Promyczku, wiele cioteczek do ciebie zagląda, więc może i ktoś skusi się i zajrzy do Gasparka?? Zostało mało czasu,morbital czeka już na niego... a on jest mega ślicznym,silnym i pełnym życia ONkiem, brakuje już tylko 80 zł deklaracji stałych, miejsce w hoteliku zaklepane... http://www.dogomania.pl/threads/183624
  9. co tam u Tigera słychać?? jak się czuje??
  10. Bardzo proszę wszystkich chociażby o obecność na wątku, Gaspar, piękny, silny i kochany ONek pomożemy mu uniknąć morbitalu?? brakuje tylko 80 zł deklaracji stałych... [url]http://www.dogomania.pl/threads/183624[/url]
  11. Lutek, fajny jesteś :) i fajnie mają twoi nowi właściciele ;)
  12. poprawiony link, tamten nie wchodzi:[url]http://www.dogomania.pl/threads/183624[/url]
  13. Która z cioteczek zechce zawitać u Gasparka?? [COLOR=DarkRed]BRAKUJE JESZCZE 80 ZŁ BY UNIKNĄĆ MORBITALU, GASPAR PROSI O WSPARCIE:[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.183624"]http://www.dogomania.pl/threads/183624[/URL]
  14. ja bym tą kotkę podrzuciła państwu, którzy pisali z ogłoszeń w sprawie Tinki. Tinka w domku,a skoro byli nią inni zainteresowani, a ona była słodka,więc może na taką się skuszą :) to działa często w przypadku mikropsiaków :)
  15. Topikowe cioteczki, tak ładnie zbierały się deklaracje na Topika, proszę wspomóżcie choć jednorazowo Gasparka, on będzie mógł jechać chyba też do hoteliku gdzie jest Topik z tego co kojarzę, brakuje tylko 80 zł do tego,żeby uniknąć Morbitalu, proszę, pomóżcie:[url]http://www.dogomania.pl/threads/183624-GASPAR-pies-pod-ig%C5%82%C4%85-pom%C3%B3%C5%BCcie-nam[/url]!
  16. Jeszcze tylko 80 zł potrzeba aby gaspar mógł żyć!!!
  17. Grosiu uśmiechnij się do nas :)
  18. [quote name='Lolalola']hmmmmm musze sie zastanowic nad finansami i postaram sie dorzucic choc 15 zl,wiecej nie moge:(([/QUOTE] Lolalola bardzo dziękujemy, każdy grosz się tutaj liczy... i liczy się też czas.
  19. biedna Klementynka, tak się cieszyłam... tak trzymałam za nią kciuki... dziwny ten pan, co innego gdyby Klementynka wykazywała agresję wobec kota, ale... że chciała się bawić... przecież zaakceptowały by się w końcu...
  20. dlaczego ludzie są tak mało cierpliwi? co innego gdyby Klementynka chciała zjeść kota, ale chciała się bawić, przecież kot by zrozumiał, że to tylko zabawa, że nie musi sie bać...
  21. faktycznie, kilka malizn szczęśliwe do domków poszło, a tu na ich miejsce kolejne wskoczyły... :(
  22. a kto zawita na wątku Gasparka? chociaż obecność jest ważna, brakuje mu tylko 90 zł, aby uniknąć zastrzyku z morbitalem, pomóżcie, proszę,miejsce whotelu już na niego czeka: http://www.dogomania.pl/threads/183624-GASPAR-pies-pod-ig%C5%82%C4%85-pom%C3%B3%C5%BCcie-nam!
  23. Mandarynkowe cioteczki, wejdźcie proszę na wątek Gasparka, brakuje 90 zł do uniknięcia morbitalu, hotelik też już zaklepany... obecność na wątku też potrzebna:[url]http://www.dogomania.pl/threads/183624-GASPAR-pies-pod-ig%C5%82%C4%85-pom%C3%B3%C5%BCcie-nam[/url]!
  24. ale Jamor drogi... 450 zł za miesiąc... ostatnio panie z hoteliku, w którym dochodzi do siebie zmasakrowany TOpik, proponowały że mają miejsce dla jednego ONka, bo one też mają podejście do onków, ale Welsh pójdzie do Jamora właśnie dlatego,żeby się z domownikami z dt zapoznać i potem do dt pójdzie. więc można by napisać do Pań z tamtego hoteliku, czy jeszcze mają miejsce i czy by nie chciały Rodim się zając, co?? koszt:350 zł na miesiąc.
×
×
  • Create New...