Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Zulu jak tam twoja nózka? jak się czujesz? -
Ciekawe co u Klementynki, czy nadal zostawia pakieciki w domu?!!
-
Oj TOśka, naucz się że swoje potrzeby trzeba załatwiać na dworze, w końcu taka ładna pogoda coraz częściej, więc pewnie cześciej na dworze siedzisz - to może w końcu zrozumiesz o co chodzi?!! :) A tak poza tym, to szkoda, że nie słyszysz... i może dlatego tak głośno szczeka ;)
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
Ciekawe co u Miki słychać, chciałabym zobaczyć jej zdjęcia w nowym domku... I mam nadzieję, że Pani już podjęła decyzję i nie ma zamiaru oddawać już Mikuni :) -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
kochany Bingo :) i ja do ciebie w odwiedziny dizś przychodzę :) -
Mini..Mikro...Mrowka-Ma Domek! Powodzenia Myszko:)
Akrum replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że mRówcia już jest zabrana ze schronu... teraz tylko czekać na transport do DS :) -
Do lepszego hoteliku TOpiczek trafic nie mógł :) na zdjęciach widac, że jest bardzo szczęsliwy :) zmienił się nie do poznania :)
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
chłopaki,jeszcze tylko trochę... niedługo pojedziecie do cudownego hoteliku :) -
Groszek, jak mogłeś...nafukać na Tamarkę, no wiesz... A może ty tez wolisz pieski, zamiast sunie, co ?!!
-
Cudownie, ze Kubuś już jest w hoteliku, ze ma tam inną psią pannicę do zabaw i wspólnych spacerków :) Mam nadzieję, że jednak szybko się tam zaaklimatyzuje i wszystko bedzie w porządeczku :) No i może ktoś tam Kubusia przyuważy jak przyjdzie po drzewko?!! ;)
-
ja widzę zdjęcia :) Welsh jest prześlicznym ONkiem :) jego barwa - śliczna, a te oczyska...ah, można się zakochać :) ząbki nawet ma w niezłym stanie - bynajmniej na zdjęciach:)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
witaj Heniutku :) przepraszam, że dopiero o tej porze dziś do ciebie zaglądam, ale byłam zajęta, musiałam troszkę zadbać też o moje ogony, ale już jestem i miziam cię i za uszkiem tez cię drapkam :) pojdziemy na spacerek, co? -
super, że dorałaś anawa w całości :) gorsza sprawa z tymi stawami, biedny Welsh i le on się musiał wycierpieć, ile bólu zniósł przez te stawy... przez te opuchnięcia i zapalenie... nie wyobrażam sobie tego... Dobrze,że już jest w klinice i podawane są mu środki, dobrze że już jest zabrany z tej... umieralni.... Mam nadzieje, że szybko mu w tej klinice pomoga, zeby choć bólu już nie czuł... i wtedy szybko odzyska wigor :)
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Fotki są prześliczne, widać na nich, że Kosta nie jest w cale taka duża jak poczatkowo myślałam :) Mała jest zadbana, pięknie wygląda :) Cieszę się, że wizyta się udała, więc teraz trzymam mocno kciuki, żeby państwo rozważyli wszystkie za jak również przeciw i podjęli dobrą (oczywiście dla Kosteczkia)decyzję :) -
nadal nic nie wiadomo... wróciłam do domu i pierwsze co zrobiłam, to do kompa usiadłam i na wątek Welsha wskoczyłam, miałam nadzieję, że już coś będzie wiadomo... Welsh - mam nadzieję, że podróż minęła dobrze i że anawa jest w całości :)
-
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
Akrum replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
A jeśli chodzi o Borka... To jest bardzo kochany piesek, pierwsze dni chodził cały czas albo za moim TZtem, albo za mną... Pestka za to nie daje mu spokoju :) Non stop go zaczepia do zabawy, a na dworze...tam się dopiero dzieje, biegają, gonią się, bawią się piłką - cudownie się na to patrzy :) czasamo owszem na niego warknie jak jest zbyt nachalny, albo podkuli ogon i ucieknie, wtedy Bork rozumie,że trzeba troszkę przystopować. Z kocurrami też już jest w porządku. Dają sobie ładnie noski na przywitanie :) Jeśli chodzi o kastrację, to wszystko jest w porządeczku :) Bork wcale nie musi mieć kołnierza ani kaftaniku założonego, ma tak szwy zrobione,że w ogóle nie zwraca na nie uwagi, ani razu tam nie próbował się tym interesować :) za kilka dni szwy będą wyciągnięta :) Póki co jeszcze je osobno, ponieważ robi to na razie bardzo łapczywie i nie chce ryzykować, żeby się pokryzły... ale już jest w tej kwestii coraz lepiej, już nawet dziś rano zostawił trochę suchej karmy w miseczce, więc już chyba zaczyna rozumieć, że nie musi się spieszyć z jedzeniem, że ma go pod dostatkiem :) W dzień Bork sypia na fotelu, sofie, w nocy zasypie z nami w łózku, ale po ok. 15 min. idzie do swojego posłanka, a Pestka do swojego :) Bork nauczył się bardzo szybko podawać łapkę, już rozumie co to siad, reaguje coraz ładniej na swoje imie i na komende chodź do mnie :) Jest na prawdę bardzo inteligentnym pieskiem. Od dwóch dni nie zrobił siu ani k... w domu, tylko ładnie na podwórku bądź na spacerkach :multi: Na smyczy chodzenie wychodzi mu coraz lepiej, ale jeszcze boi się samochodów, ale to z czasem się oswoi z nimi :) A dziś byliśmy w lesie, Bork bardzo ładnie jeździ samochodem, połozył się koło Pestki i tak jechał do celu :) A w lesie nauczył się biegać za kijkami i szyszkami a jakie tempo rozwija jak gonił mojego TZta - on jesst taki pocieszny i slodki :loveu: Czasami śmiesznie wyglądał, jak biegł i się z tej szybkości przewracał, albo nie zauważył że Pestka się zatrzymała w wpadał na nią - taki mały głuptasek z niego :evil_lol: -
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
Akrum replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='missy87']Rozmawiałam wczoraj telefonicznie z nowym właścicielem Mrówki. Ma się dobrze, średnio przepada za takimi gotowymi karmami dla psów ze sklepu, woli takie rzeczy typowo gotowane ( pewnie przyzwyczajenie ze schroniska ). Dobrze dogaduje się z Państwa drugim psem, zaakceptowała całą rodzinę, a sąsiadów jeszcze obszczekuje. [URL="http://img265.imageshack.us/i/dsci6807.jpg/"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/9974/dsci6807.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img341.imageshack.us/i/dsci6850.jpg/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/749/dsci6850.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img156.imageshack.us/i/dsci6851.jpg/"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1939/dsci6851.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL][/QUOTE] Mrówcia długo czekała na swoją szansę, na nowy domek, ale widać że długie czekanie nie poszło na marne i domek okazał się cudowny :) Bardzo się cieszę :) -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
ja mam nadzieję, że brak wieści to dobrze wróży :) -
ciapuś, a czy Tamarce można już ogłoszenia robić ?? jeśli tak, to napisałabyś jakiś tekścik, a ja zrobię jej kilka ogłoszeń?!!
-
Mini..Mikro...Mrowka-Ma Domek! Powodzenia Myszko:)
Akrum replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/183569-Oferuję-transport-za-zwrot-kosztów-okolice-Wrocławia-cały-kraj[/URL] Tarzanka oferuje transport za zwrotem kosztow[/QUOTE] może warto by do niej napisać?? i spytać kiedy najwcześniej by mogła pojechać? -
Mini..Mikro...Mrowka-Ma Domek! Powodzenia Myszko:)
Akrum replied to monika083's topic in Już w nowym domu
napisałam do koleżanki, bo ona często jeździ z Wrocławia na śląsk, ale nie wiem konkretnie gdzie, tylko że ona jak już to jeździ pociągiem...