Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
[quote name='anouk92']Dzwoniła Pani Klementynki, jak tylko na wyświetlaczu zobaczyłam kto dzwoni to myślałam że zawału dostanę że chcą ja oddać. Pani zadzwoniła żeby opowiedzieć o nowym życiu Klementynki. Jest kochana, przytulanka z niej straszna, uwielbia pieszczoty, wystawia brzuch do głaskania. Siku jeszcze w domu ale pracują nad tym. Klementynka teraz nazywa się Sonia bo na Klementynka wogóle nie reagowała. Wołali sunia i wtedy dopiero reagowała więc przechrzcili ją na Sonia. Z Fusem rezydentem różnie bywa. W ogródku ładnie się bawią w przeciąganie zabawką, na spacerkach wspólnie wąchają krzaczki, gorzej jest w domu. Fusowi nie podoba się sposób zabawy Klementynki (gryzienie) - okazuje jej to poprzez warczenie, szczekanie i odganianie. Sonia ma nowego kolegę-sąsiada, psiaka przygarniętego ze schronu na 3 łapkach. Świetnie się dogadali. Bawili się rewelacyjnie, tylko Fusowi nie bardzo to się podobało. Soni chyba nie bardzo spodobało się nowe różowe posłanko bo śpi w łóźku, ha, ha ;) Madallena czy potrafisz wklejać zdjęcia z telefonu, bo ja niestety nie. No i usłyszałam coś co bardzo chciałam usłyszeć "Sonia jest już członkiem naszej rodziny" (mam nadzieję że chodziło o nasza Klementynkę ;)[/QUOTE] nie no, takie wieści to miodzio :) super, na prawdę się cieszę że padły te słowa, że Sonia jest już członkiem rodziny!!! Już jej nie oddadzą :)
-
Mini..Mikro...Mrowka-Ma Domek! Powodzenia Myszko:)
Akrum replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Mróweczka ma od wczoraj ogłoszenia, więc pewnie dużo osób będzie pisało do momentu aż ogłoszenia same wygasną, więc pamiętaj cioteczko, żeby przesyłać zainteresowanym domkom inne mikropsiaki :) -
dzień dobry Tosiu ;) jak się miewasz? wszystko w porządku u ciebie??
-
[quote name='salibinka'][quote name='Monika z Katowic'][COLOR=red][B]Salibinko kochana! Wspaniała niespodzianka! Byłaś u Topika? [/B][COLOR=Black]Moniko :), byłam wczoraj wieczorem przy okazji innego psiaka. Było dla mnie ogromną radością poznać Topika i wygłaskać. Wiesz, myślę też, że on się dużo uczy od tych dwóch młodziaków, z którymi mieszka :) - one są szalenie wesołe i otwarte. Kiedy zaczęły się witać wylewnie, Topiczek po chwili wahania zrobił to samo :). Nową współlokatorkę Sarę, też przywitał przyjaźnie. Jest bardzo zabawny :) - lgnął do nas, zaglądał w oczy, wskakiwał i zeskakiwał z łóżka, zaglądał, co ciekawego w torbie, zabrał się za rozpakowywanie przywiezionego dla Sary kocyka, a jak zabrakło pomysłów - nasiusiał na torbę z suszącym się przy kominku chlebkiem :evil_lol:. A jaki był z siebie dumny:lol:. Poza tymi delikatnymi zawahaniami przy gwałtowniejszym geście, nie widać już po nim traumy. Nieznacznie utyka. [/COLOR] [/COLOR][/QUOTE] taka zmiana... cudownie się czyta takie wieści :) a tak się o niego wszystkie martwiłyśmy, że się tak szybko nie otworzy ponownie na człowieka... a tu taka niespodzianka :)
-
[quote name='anawa']Bardzo dziękuję za wpłaty, bedę je na bieżąco uzupełniać w pierwszym poście... To już jutro............. Boję się, jak cholera, bo muszę jechać sama po Welsha.... Trochę sie obawiam, bo nie znam psa.....jak sie zachowa w aucie, czy mnie nie zje, czy będzie spokojny, czy będzie wariował, rzygał itp........ trochę nerwów jet ale czego sie nie robi dla psiaków.......[/QUOTE] miejmy nadzieję, że będzie wszystko dobrze i zarówno Ty jak i Welsh zajedziecie do Jamora w jednym kawałku ;) no i samochód nie zostanie oświęcony ;)
-
[quote name='koosiek']Allegro miało chyba nie być, dopóki pies jest u tamtych ludzi, ale teraz jest już u Zeberki?[/QUOTE] właśnie dlatego sobie pomyślałam o allegro, no bo psiak już jest u zeberki, a nie u tamtych ludzi ;) a zeberka, masz zrzeczenie się tych ludzi praw do Bolusia? jeśli nie, to potem mogą kiedyś zrobić niepotrzebną afere
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='amica'][IMG]http://i40.tinypic.com/9r837r.jpg[/IMG] [COLOR=Blue]fot.1 Śpię sobie na kolankach [/COLOR] [IMG]http://i41.tinypic.com/rh6ctl.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/jphk6u.jpg[/IMG] fot. 2 [B][COLOR=Orange]W trakcie ulubionego zajęcia, stopniowe robienie bajzlu w pokoju :) [IMG]http://i41.tinypic.com/nvp0fo.jpg[/IMG] [COLOR=Green]fot.3 na trawce [IMG]http://i44.tinypic.com/n3vhbs.jpg[/IMG] fot. 4 Balbisia goni jamnika :)[/COLOR] [/COLOR][/B][/QUOTE] Balbinko, ale z ciebie piękna psinka, znaczy Talibek ;) -
Kropek już niedługo śmigasz w podróż swojego życia, a raczej w podróż po lepsze jutro... :) teraz jeszcze cekinkowi trzeba taki super fajowski domek znaleźć :)
-
Welsh, jeszcze tylko chwilkę, jeszcze troszkę i do hoteliku będziesz śmigał, a potem może jakieś ładniejsze fotki będą, to znów ci zrobię pakiecik ogłoszeń i może wtedy ktoś się w tobie tak na prawdę zakocha :)
-
co tam Dusiu u ciebie słychać ??
-
[quote name='monika083']hmm nawet ze zlota ten lanuch moglby byc a i tak uwazam ,ze trzymanie psa na uwiezi to bezdusznosc, dobrze ,ze juz sobie luzem biega ,.mam nadzieje ,ze ktos z ogloszen go wypatrzy.[/QUOTE] ja też mam taką nadzieję, że komuś się spodoba. a może ktoś by małemu zafundował jakieś ładne allegro?? bo ja nie umiem takich ładnych robić jeszcze... :(
-
Kropko, czekamy na informacje o tym, jak się czujesz...
-
Sunia Husky wygrała Parwo- rozpoczęła nowe, lepsze ŻYCIE!
Akrum replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']Tak, Dżojka jest już zdrowa.Od wczoraj w cudnym DS![/QUOTE] ojej :) bardzo się cieszę :) Dżojka - gratulujemy nowego domku i odtąd lepszego życia :) -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gratuluje :) Super akcja i dwóch psich przyjaciół razem wyjdzie ze schronu... dotąd razem w niewoli, odtąd razem w szczęściu i radości :) i może nawet super domek im się znajdzie :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Henio witam cię z rana :) Pewnie jesteś smutny i zadajesz sobie pytanie, dlaczego biegasz sam po wybiegu, ale pamiętaj że to dla dobra twoich kumpli i że niedługo wszystko wróci do normy. a jak ci idzie jedzenie leków na tą twoją paskudną chorobę? i już byłeś spryskany na grzyba?? -
[quote name='APSA']Wczoraj zadzwonił telefon :cool3: [COLOR=Gray]Molibo, jaki adres ja Ci podałam? Na żadnym nic nie znalazłam.[/COLOR][/QUOTE] w sprawie Szanty??
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
już się nie mogę doczekać sobotniego spotkania tej Pani i Kostki, ciekawe co z tego wyniknie... -
dzień dobry Groszku zazdrośniku :) ciekawe, czy już się zaprzyjaźniłeś z Tamarką ?!!
-
[quote name='salibinka']Ode mnie mała niespodzianka na dobranoc ;) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-4Mmn7oWYI8/S9C9_pxBqbI/AAAAAAAABFs/mov76ao0Xe4/NEMO%20181.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_-4Mmn7oWYI8/S9C_JRlBWfI/AAAAAAAABFw/qMCvX7yzz_k/NEMO%20177.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-4Mmn7oWYI8/S9C_jXiyyaI/AAAAAAAABGM/K-DlQEA0Qec/NEMO%20178.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_-4Mmn7oWYI8/S9DAEf9HILI/AAAAAAAABGo/dQ-dgc-5T9E/NEMO%20184.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_-4Mmn7oWYI8/S9DAZfvm-2I/AAAAAAAABHE/QOKO0o4REv4/NEMO%20180.jpg[/IMG][/QUOTE] Filmiki super - widać na nich, jak Topik się zmienił, jak radośnie merda ogonkiem :) A te zdjęcia - nie no pychol uśmiechnięty, w oczach już nie ma strachu...piękna metamorfoza i fizyczna i psychiczna :)
-
dzień dobry kochany Gasparku :) ciekawe jak ci minęła pierwsza noc w nowym otoczeniu ;) mam nadzieję, że nie sprawiasz tam żadnych problemów :) Trzymam kicuki, żeby ta Pani co odpowiedziała na ogłoszenie Gasparka była konkretna, żeby miała fajną propozycję domku dla Gasparka i żeby w ogóle się wszystko fajnie ułożyło z tym domkiem :)
-
i ja przychodzę do ciebie kochana Mandarynko z rana :)