Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
oj Grosiu, Grosiu i co tu z Tobą zrobić, co? a może skoro gazety nie chcą wydrukować takiego ogłoszenia, to może by na mieście porozwieszać ogłoszenia? do sklepów zoologicznych dać i lecznic?
-
o tak, ja też już się nie mogę doczekać nowych fotek Szanty :)
-
[quote name='anouk92']Nuka od wczoraj jest w nowym domu. Mamy nadzieję że takim do końca życia. Musimy dać im tydzień czasu i zobaczymy. Nuka jest nadal bardzo lękliwa i trochę boi się obcych zwłaszcza mężczyzn. Trzymajcie kciuki za jej aklimatyację.[/QUOTE] jejciu, jak się cieszę - bardzo mnie dziwiło to, że nikt z ogłoszeń się po nią nie zgłaszał... zero odzewu... ale teraz - mam nadzieję, że będzie szczęśliwa i rozkocha w sobie swoje nowego pańciostwo :)
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
witam cię z rana Kosteczko :) -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Super, powodzenia mały :) To się nazywa szybka i sprawna akcja :) jeszcze niedawno martwiłyśmy się że tam siedzi, widziałyśmy jego zdjęcie - to ze schronu, nie było wiadomo czy się uda go wyciągnąć, potem że może być chory... a tu proszę - po krótkim czasie już w nowym domku siedzi zdrowy i zadowolony ze szczęśliwej odmiany losu :) -
i co tak cicho u chłopaków??
-
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Akrum replied to Angel's topic in Już w nowym domu
to ja też ciiichaczem trzymam kciuki :) -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
hah...te uszyska :) -
spróbuję też u mnie w miejscowości zrobić jakąś zbiórkę karma, koce ,pościele,psie przybory - zobaczymy z jakim efektem. Pytałam wstępnie w szkołach, ale Oni chcę, żeby to było pod szyldem jakiejś Fundacji z Poznania, zaraz się skontaktuje z Emirem - może się coś uda, jeśli oczywiście ludzie będą chcieli w ogóle jakieś dary dawać.
-
plan jest taki, że ogłaszamy i ogłaszamy i szukamy domku i w międzyczasie zeberka zaczyna wołać o deklaracjea my wspólnie szukamy jakiegoś hoteliku kto może niech drukuje ogłoszenia i rozwiesza na mieście
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Akrum replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i wszystko choć tutaj zaczyna się pomyślnie układac :) -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Akrum replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to postrasz, że jak nie wpłacą, to je na ck umieścimy, albo podobnym jakimś takim wątku ;) -
cześć Topik :) ciekawa jestem, jaki będzie odzew z Topikowych ogłoszeń
-
JUNIOREK za TM [*] zasnał na zawsze - nie obudził sie
Akrum replied to anita_happy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak, anita podała mi swój adres i powiedziała że może wystawić bazarek. zobaczymy, czy w ogóle ktoś się na coś skusi... -
bidulek, musiał zostać nieźle skopany... :(
-
to ścigaj kochana, ścigaj... napisz tu na czerwono, które z cioteczek nie zapłaciły za maj i pw do nich kolejny raz wyślij.
-
u nas nasz Bork też przesiaduje na parapecie, a szczególnie jak wychodzę do pracy, to on zaraz leci do pokoju, na fotel, z fotela hopsasa na parapet i już widzi jak odchodzę i mnie żegna :) za to sąsiedzi sobie myślą, że mi chyba odbiło, bo co chwilę latam ze szmatką i szyby w oknach przecieram ;) a to przez to że Bork strasznie oślini i osmarka okno, do tego poprawią koty nosem wymuskają i co...dzień w dzień muszę wycierać ;)
-
i zawsze trzeba podawać namiary kontaktowe do osób, które znają danego psa,któremu robi się ogłoszenie, a nie do siebie. Owszem, czasami niektóre portale wymagają przy zakładaniu konta podania mojego maila i nr kontaktowego i one w razie co służą jak ktoś kliknie na "skontaktuj się z ogłoszeniodawcą", ale w treści ogłoszenia zawsze, ale to zawsze podaje pogrubioną czcionką namiary kontaktowe na osobę, która zna psa bezpośrednio i która jest odpowiedzialna za jego adopcje, a nie tak... Ja wiem, może chciała dobrze, ale trzeba uważać na to, co się robi.
-
dlatego zawsze podkreślam że ważne jest, żeby aktualne ogłoszenia wstawiać na pierwszą stronę i choć jeden link w całości do danego ogłoszenia, wtedy są od razu dostepne namiary kontaktowe i tekst i łatwiej się odnaleźć i nie ma potem takich dziwnych sytuacji jak w tym wypdku. Tamto ogłoszenie o "szczekaczu" tylko zniechęca ludzi, a jak ktoś teraz zobaczy moje ogłoszenie i tej drugiej dogomaniaczki o "szczekaczu" porówna i co? na jednym fajny, miło i cichy piesio, na drugim szczekający, wiek się różni, ale zdjęcia te same i nie zadzwoni, bo będzie myślał że coś kręcimy i chcemy ukryć... Jak już robić ogłoszenia to z wiarygodnymi i prawdziwymi informacjami, a nie tak.
-
zeberka, link nie działa
-
taka odważna Mania - z pozoru ;) a jak dojdzie co do czego - w tej sytuacji hydrant - to wystraszona ;) hahaha, wyobraziłam sobie ją w tej pozie :)