Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
jejku, jak fajnie :) a tak się Jaaga martwiłaś, że on jeszcze domku nie ma i nikt nie dzwoni, a tu proszę domek, jest i to sprawdzony przez Twoją mame - wszystko się dobrze układa :) żeby tylko się dogadał dobrze z Szymusiem - synkiem państwa i żeby się do niech szybko przyzwyczaił i rozkochał ich w sobie :) Powodzenia kochany Szymku :)
-
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Akrum replied to Angel's topic in Już w nowym domu
jejku, to żeby tylko wizyta wypadła pomyślnie, w końcu Bolerko musi już do domku zmykać :) -
BOlek, trzymam kciuki za te gazetowe ogłoszenia, może teraz będziesz miał szczęście?\w końcu taki fajny chłopak z ciebie :)
-
hihi, taki Cekinek :) szkoda,że już nie ma swojego przyjaciela króliczka [*], ale przynajmniej może się teraz zaprzyjaźni z kotkiem ??
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
czołem Bingo... idę dalej pytać, kto mógłby się na facebooku wystawić... -
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Akrum replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
jejciu, jaka słodziutka ta Sisi... i szczerze powiem, że cieszę sę, że Sisi nie jest u mnie na dt, bo chyba by mi serduszko pękło jak miałabym takie cudo oddać do innego domku... -
tak, tak koosiek, wytarmoś od nas Duśkę i szepnij jej na uszko, że my tu wszystkie o niej myślimy i trzymamy kciuki za jej wymarzony domek ;)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Szarotka, musisz do jakiegoś moda napisać z prośbą o przydział Twojego drugiego postu na zuzkę i chyba sprawa będzie załatwiona. widziałam na innych wątkach, że tak robią :) -
to na pewno, bo ja już kilku osobom wspomniałam, że mają do Donki pisać w sprawie hoteliku, tym bardziej że teraz dużo osób będzie zabierać psiaki od AlinyS z "hoteliku"
-
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Akrum replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Co do transportu, może Malwi z Ostrowa Wlkp. by mogła pomóc? Ona jeździ do Wrocka na uczelnie - o ile się nie mylę? -
przychodzę w odwiedziny mała kruszynko :) jak się miewasz? wszystko się ładnie goi?
-
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
jej, to czekamy z niecierpliwością na nowe fotencje Pesteczki :) -
A może by mu tą suchą karmę wymieszać z jeszcze inną suchą? inny smak, ale też taką z witaminami?
-
pokazujemy się Mała :)
-
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Akrum replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Widzisz Madalleno, może tym razem zamiast przynieść szczęście ogłoszeniami, to przyniosłam Sisi pecha? może karta się odwróciła?? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
ja się nie znam na takich zawiłych sprawach :lol:, ale to chyba Szarotka do moda musiałaby napisać, tak? -
tak, jak przychodzi komunikat na maila, że się kończy, to tam gdzie to możliwe, to wznawiam, jednak niektóre strony automatycznie się kończą bez powiadamiania mnie o tym, więc nad tym już kontroli nie mam, bo mam mega dużo ogłoszonych psiaków i nie jestem w stanie wszystkiego kontrolować.
-
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
Akrum replied to Awit's topic in Już w nowym domu
i o to chodzi :) w końcu musi się uśmiechnąć szczęście dla tak pięknej i mega przestraszonej kruszynki... -
JUNIOREK za TM [*] zasnał na zawsze - nie obudził sie
Akrum replied to anita_happy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
do innego hoteliku go trzeba szybko przenieść... Owieczka ma chyba 1 kojec wolny? -
[quote name='TERESA BORCZ']cioteczki, kto ma znajomości w szpitalach na oddziałach chirurgicznych.??? BARDZO PILNE. NASZ PODOPIECZNY POGRYZIONY CIĘŻKO I WYMAGAJĄCY OPERACJI VOLWERIN POTRZEBUJE NA JUŻ GĄBKI GARAMYCYNOWEJ. jest bardzo droga jak na nasze możliwości, ale jest stosowana do operacji w szpitalach i tam ma określony termin ważności. KTO MOŻE ZDOBYĆ TAKĄ NAWET LEKKO PRZETERMINOWANĄ, BO NASZEMU PIĘKNISIOWI KTÓRY CHCE SZYBKO WYZDROWIEĆ TAKIE PRZETERMINOWANIE NIE ZASZKODZI.???? podniosę, co by w tłumie nie zginęło i może akurat ktoś ma dojścia??
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
To może jakaś inna cioteczka? PRZYZNAĆ SIĘ KTÓRA Z TU OBECNYCH BINGUSIOWYCH CIOTECZEK MA KONTO NA FACEBOOKU i MOŻE TAM BINGUSIA UMIEŚCIĆ ??? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Szarotko, nie że źle, tylko zawsze łatwiej jest sprawy finansowe uzupełniać np. w drugim poście osobie, która ma na danego psiaka konto. wtedy na bieżąco taka osoba wprowadza w drugim poście i informuje na wątku też.