Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. jejku, jak fajnie :) a tak się Jaaga martwiłaś, że on jeszcze domku nie ma i nikt nie dzwoni, a tu proszę domek, jest i to sprawdzony przez Twoją mame - wszystko się dobrze układa :) żeby tylko się dogadał dobrze z Szymusiem - synkiem państwa i żeby się do niech szybko przyzwyczaił i rozkochał ich w sobie :) Powodzenia kochany Szymku :)
  2. jejku, to żeby tylko wizyta wypadła pomyślnie, w końcu Bolerko musi już do domku zmykać :)
  3. BOlek, trzymam kciuki za te gazetowe ogłoszenia, może teraz będziesz miał szczęście?\w końcu taki fajny chłopak z ciebie :)
  4. hihi, taki Cekinek :) szkoda,że już nie ma swojego przyjaciela króliczka [*], ale przynajmniej może się teraz zaprzyjaźni z kotkiem ??
  5. czołem Bingo... idę dalej pytać, kto mógłby się na facebooku wystawić...
  6. jejciu, jaka słodziutka ta Sisi... i szczerze powiem, że cieszę sę, że Sisi nie jest u mnie na dt, bo chyba by mi serduszko pękło jak miałabym takie cudo oddać do innego domku...
  7. tak, tak koosiek, wytarmoś od nas Duśkę i szepnij jej na uszko, że my tu wszystkie o niej myślimy i trzymamy kciuki za jej wymarzony domek ;)
  8. Szarotka, musisz do jakiegoś moda napisać z prośbą o przydział Twojego drugiego postu na zuzkę i chyba sprawa będzie załatwiona. widziałam na innych wątkach, że tak robią :)
  9. to na pewno, bo ja już kilku osobom wspomniałam, że mają do Donki pisać w sprawie hoteliku, tym bardziej że teraz dużo osób będzie zabierać psiaki od AlinyS z "hoteliku"
  10. Co do transportu, może Malwi z Ostrowa Wlkp. by mogła pomóc? Ona jeździ do Wrocka na uczelnie - o ile się nie mylę?
  11. przychodzę w odwiedziny mała kruszynko :) jak się miewasz? wszystko się ładnie goi?
  12. każda z nas pamięta, ale co możemy jeszcze dla niego zrobić??
  13. jej, to czekamy z niecierpliwością na nowe fotencje Pesteczki :)
  14. fajnie, że Nuce się taki super domek trafił i że jest tam szczęśliwa i najważniejsze - non stop nadzorowana przez cioteczkę :)
  15. A może by mu tą suchą karmę wymieszać z jeszcze inną suchą? inny smak, ale też taką z witaminami?
  16. Widzisz Madalleno, może tym razem zamiast przynieść szczęście ogłoszeniami, to przyniosłam Sisi pecha? może karta się odwróciła??
  17. ja się nie znam na takich zawiłych sprawach :lol:, ale to chyba Szarotka do moda musiałaby napisać, tak?
  18. tak, jak przychodzi komunikat na maila, że się kończy, to tam gdzie to możliwe, to wznawiam, jednak niektóre strony automatycznie się kończą bez powiadamiania mnie o tym, więc nad tym już kontroli nie mam, bo mam mega dużo ogłoszonych psiaków i nie jestem w stanie wszystkiego kontrolować.
  19. i o to chodzi :) w końcu musi się uśmiechnąć szczęście dla tak pięknej i mega przestraszonej kruszynki...
  20. do innego hoteliku go trzeba szybko przenieść... Owieczka ma chyba 1 kojec wolny?
  21. [quote name='TERESA BORCZ']cioteczki, kto ma znajomości w szpitalach na oddziałach chirurgicznych.??? BARDZO PILNE. NASZ PODOPIECZNY POGRYZIONY CIĘŻKO I WYMAGAJĄCY OPERACJI VOLWERIN POTRZEBUJE NA JUŻ GĄBKI GARAMYCYNOWEJ. jest bardzo droga jak na nasze możliwości, ale jest stosowana do operacji w szpitalach i tam ma określony termin ważności. KTO MOŻE ZDOBYĆ TAKĄ NAWET LEKKO PRZETERMINOWANĄ, BO NASZEMU PIĘKNISIOWI KTÓRY CHCE SZYBKO WYZDROWIEĆ TAKIE PRZETERMINOWANIE NIE ZASZKODZI.???? podniosę, co by w tłumie nie zginęło i może akurat ktoś ma dojścia??
  22. To może jakaś inna cioteczka? PRZYZNAĆ SIĘ KTÓRA Z TU OBECNYCH BINGUSIOWYCH CIOTECZEK MA KONTO NA FACEBOOKU i MOŻE TAM BINGUSIA UMIEŚCIĆ ???
  23. to chyba się wszystkie tam spotkamy :) bo pewnie każda z nas ma na koncie co najmniej kilka wykastrowanych i wysterylizowanych zwierzaków... normalnie SADYSTYCZNĄ SEKTĘ TWORZYMY :) :) :)
  24. Szarotko, nie że źle, tylko zawsze łatwiej jest sprawy finansowe uzupełniać np. w drugim poście osobie, która ma na danego psiaka konto. wtedy na bieżąco taka osoba wprowadza w drugim poście i informuje na wątku też.
×
×
  • Create New...