Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. cioteczki kochane :) jeśli nie macie nic przeciwko i jeśli się uda i wydrukują nam ogłoszenia, to we wtorek Kryśka razem z moją tymczasowiczką Czili w gazecie naszej lokalnej się ogłaszać będzie :)
  2. musisz do banku przedzwonić, w którym jest konto - niech Ci podadzą ten SWIFT I IBAN :)
  3. ja póki co też jeszcze wpłacałam za nasze psiaki na konto z Brzyścia, więc pewnie można, bo info o zmianie żadnego nie dostałam :)
  4. Poproszę Pyrdkę, by dziś do państwa od Dory zadzwoniła i spytała kiedy mogą przyjechać czy to będzie sobota czy niedziela.
  5. wstępnie wizyta u Kingi w salonie umówiona na piątek na godzinę 22:00 :p:p:p o tej porze to ja już będę wolna, więc podejdę z Prezeskiem :) jestem ciekawa, jak się chłopak będzie zachowywał, bo u weta panikuje strasznie. Ale co się dziwić po tym co przeszedł.
  6. jak tylko agaga skontaktuje się z furciaczek w celu ustalenia transportu, bo jak agaga pisała, ktoś miał jechać w tamte rejony z Poznania. ja to bym chciała już :)
  7. Napisałam do Maćka rano sms jak się Dorcia czuje, jak minęła nocka i właśnie dostałam odpowiedź [QUOTE]Była dzielna. Jak gdyby nic się nie stało. Nawet nie pisknęła. Wczoraj już po woli chodziła...[/QUOTE] bardzo fajna suczynka z tej Dorci :)
  8. Kinga to nasza kochana psia fryzjerka :) chciałabym by trochę chłopakowi pazurki obcięła, bo ma długaśne i kłaczki przy łapkach obcięła i trochę pyszczek uformowała, ale nie wiem jak z czasem u niej będzie, bo ostatnio mocno zapracowana jest.
  9. [quote name='erka']Tylko trzeba się zastanowić , co robić, bo jeżeli teraz się ją zaszczepi, to sterylka co najmniej 2 tyg. po szczepieniu. Jezeli dom by znalazł się wcześniej , to przyszły właściciel musiałby się podjąc sterylizacji, a z tym róznie bywa. Chyba,że najpierw wysterylizować, a potem, co najmniej po miesiącu, zaszczepić i to już może zrobić właściciel. Ale odrobaczyc trzeba ją jak najszybciej.[/QUOTE] a ja jeszcze przytoczę ten wpis, bo chyba został przeoczony w natłoku spraw.
  10. ciekawe jak minęła Dorze nocka... pewnie spała sobie smacznie :)
  11. siedzę i czekam z niecierpliwością na wieści transportowe.
  12. Jakie super wieści - bardzo się cieszę z takiego obrotu spraw :) Gwiazdka już u siebie - ekstra :) za jakiś czas jeszcze sterylka i już będzie w ogóle super :)
  13. to fakt, wszystko się tu tak szybko potoczyło, że nawet ja sama przestaję nadążać :p:p:p ale o to chodzi, by tymczasowanie było krótkie, a nowe domki szybko się znajdowały :) tak sobie myślę - może udałoby się jeszcze np na piątek umówić wizytę Prezesa u Kingi? Pyrdka, Emma - dałybyście ewentualnie radę podejść z Prezeskiem? ja niestety odpadam, bo na 19 mam próbę :roll:
  14. Lunka naciesz się jeszcze dzisiaj bieganiem, skakaniem i zabawami z Paksem, bo od jutra po południu niestety przez jakiś czas będziesz miała zakaz, co by wszystko się ładnie w brzuszku goiło :lol:
  15. ciekawe jak po nocy, czy Filuś jeszcze jest wśród nas? :roll:
  16. [quote name='Juldan']Gufi dorzuca 15zł stałej na kumpla spod celi... Chłopaki się nie poznali, ale oboje wiedzą co to siedzieć w Glinnie...[/QUOTE] Gufi - kochany nasz irokezie - dziękujemy :)
  17. Pyrdko kochana możesz mi jeszcze raz napisać od kogo były wpłaty na Prezesa? bo gdzieś mi ten post uciekł i nie mogę znaleźć a robię właśnie rozliczenie.
  18. wczoraj już zapomniałam wkleić: [IMG]http://images10.fotosik.pl/564/ed4754f1111d3e48.jpg[/IMG]
  19. wczoraj Charliego widziałyśmy - urósł już mocno i jest piękny :)
  20. Figa już zaklepana, w przytulisku wiedzą że ją zabieramy w piątek. W piątek jeśli w lecznicy nic nie wypadnie, to będzie sterylizowana i z lecznicy pojedzie do hoteliku. muszę taki duuuży posterylkowy kubrak załatwić dla niej :)
  21. albo to: [URL]http://allegro.pl/oddam-piekna-suczke-shih-tzu-i2049486717.html[/URL] a najlepiej z mshume się skontaktować, na pewno wie o jakimś yorku lub shih tzu w potrzebie.
  22. trzeba pomyśleć a może raczej zadzwonić do przytuliska, żeby podjechali z Dolarem na szczepienia, bo on nic pewnie nie ma.
  23. super, w takim razie będziemy czekać na wieści kiedy robić szturm na przytulisko hihihi
  24. ja już zagłosowałam na Klembów...
×
×
  • Create New...