Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Drobna i pełna życia sunia o imieniu Krysia znalazła wspaniały domek!
Akrum replied to terier's topic in Już w nowym domu
cioteczki kochane :) jeśli nie macie nic przeciwko i jeśli się uda i wydrukują nam ogłoszenia, to we wtorek Kryśka razem z moją tymczasowiczką Czili w gazecie naszej lokalnej się ogłaszać będzie :)- 160 replies
-
- bezdomne
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
musisz do banku przedzwonić, w którym jest konto - niech Ci podadzą ten SWIFT I IBAN :)
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Akrum replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
ja póki co też jeszcze wpłacałam za nasze psiaki na konto z Brzyścia, więc pewnie można, bo info o zmianie żadnego nie dostałam :) -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Poproszę Pyrdkę, by dziś do państwa od Dory zadzwoniła i spytała kiedy mogą przyjechać czy to będzie sobota czy niedziela. -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
wstępnie wizyta u Kingi w salonie umówiona na piątek na godzinę 22:00 :p:p:p o tej porze to ja już będę wolna, więc podejdę z Prezeskiem :) jestem ciekawa, jak się chłopak będzie zachowywał, bo u weta panikuje strasznie. Ale co się dziwić po tym co przeszedł. -
jak tylko agaga skontaktuje się z furciaczek w celu ustalenia transportu, bo jak agaga pisała, ktoś miał jechać w tamte rejony z Poznania. ja to bym chciała już :)
-
Napisałam do Maćka rano sms jak się Dorcia czuje, jak minęła nocka i właśnie dostałam odpowiedź [QUOTE]Była dzielna. Jak gdyby nic się nie stało. Nawet nie pisknęła. Wczoraj już po woli chodziła...[/QUOTE] bardzo fajna suczynka z tej Dorci :)
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Kinga to nasza kochana psia fryzjerka :) chciałabym by trochę chłopakowi pazurki obcięła, bo ma długaśne i kłaczki przy łapkach obcięła i trochę pyszczek uformowała, ale nie wiem jak z czasem u niej będzie, bo ostatnio mocno zapracowana jest. -
[quote name='erka']Tylko trzeba się zastanowić , co robić, bo jeżeli teraz się ją zaszczepi, to sterylka co najmniej 2 tyg. po szczepieniu. Jezeli dom by znalazł się wcześniej , to przyszły właściciel musiałby się podjąc sterylizacji, a z tym róznie bywa. Chyba,że najpierw wysterylizować, a potem, co najmniej po miesiącu, zaszczepić i to już może zrobić właściciel. Ale odrobaczyc trzeba ją jak najszybciej.[/QUOTE] a ja jeszcze przytoczę ten wpis, bo chyba został przeoczony w natłoku spraw.
-
ciekawe jak minęła Dorze nocka... pewnie spała sobie smacznie :)
-
siedzę i czekam z niecierpliwością na wieści transportowe.
-
Jakie super wieści - bardzo się cieszę z takiego obrotu spraw :) Gwiazdka już u siebie - ekstra :) za jakiś czas jeszcze sterylka i już będzie w ogóle super :)
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
to fakt, wszystko się tu tak szybko potoczyło, że nawet ja sama przestaję nadążać :p:p:p ale o to chodzi, by tymczasowanie było krótkie, a nowe domki szybko się znajdowały :) tak sobie myślę - może udałoby się jeszcze np na piątek umówić wizytę Prezesa u Kingi? Pyrdka, Emma - dałybyście ewentualnie radę podejść z Prezeskiem? ja niestety odpadam, bo na 19 mam próbę :roll: -
Dziadziuś Filek już bez bólu za TM... [*]
Akrum replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ciekawe jak po nocy, czy Filuś jeszcze jest wśród nas? :roll: -
[quote name='Juldan']Gufi dorzuca 15zł stałej na kumpla spod celi... Chłopaki się nie poznali, ale oboje wiedzą co to siedzieć w Glinnie...[/QUOTE] Gufi - kochany nasz irokezie - dziękujemy :)
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
dzięki :):):) -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Pyrdko kochana możesz mi jeszcze raz napisać od kogo były wpłaty na Prezesa? bo gdzieś mi ten post uciekł i nie mogę znaleźć a robię właśnie rozliczenie. -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
wczoraj już zapomniałam wkleić: [IMG]http://images10.fotosik.pl/564/ed4754f1111d3e48.jpg[/IMG] -
Charlie już nie szuka domku :) DT stało się jego DS
Akrum replied to Penny's topic in Kotki już w nowych domach
wczoraj Charliego widziałyśmy - urósł już mocno i jest piękny :) -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
Figa już zaklepana, w przytulisku wiedzą że ją zabieramy w piątek. W piątek jeśli w lecznicy nic nie wypadnie, to będzie sterylizowana i z lecznicy pojedzie do hoteliku. muszę taki duuuży posterylkowy kubrak załatwić dla niej :) -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
albo to: [URL]http://allegro.pl/oddam-piekna-suczke-shih-tzu-i2049486717.html[/URL] a najlepiej z mshume się skontaktować, na pewno wie o jakimś yorku lub shih tzu w potrzebie. -
trzeba pomyśleć a może raczej zadzwonić do przytuliska, żeby podjechali z Dolarem na szczepienia, bo on nic pewnie nie ma.
-
super, w takim razie będziemy czekać na wieści kiedy robić szturm na przytulisko hihihi
-
ja już zagłosowałam na Klembów...