Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Czili zadowolona, bo śnieg spadł u nas dzisiaj :) Szalała, skakała - aaa, wybiegana na całego, więc pewnie w nocy będzie dziś spacznie spać :) Rośnie nam dziewczynka, rośnie i apetyt ma duży, choć spala wszystko w ekspresowym tempie :) Jest mega zakręcona, coraz więcej psoci, wczoraj wieczorem zaczęła się za nogę od ławy zabierać :mad::mad: zakupiłam jej dzisiaj kolejne kości - gryzaki, kurze łapki i uszy. Pani w sklepie zoologicznym już się ze mnie śmieje, że co tydzień kupuję gryzaki :) Moje psiaki dostają swoje ulubione rzeczy, dla Czili kupuje osobno, bo ona np. białych łapek kurzych nie lubi, białych uszu też nie. Zakupiłam dla Czili kolejne 6 dużych puszek po 7,20 = 43,20 suchą karmę jeszcze ma, bo kupowałam 2 tygodnie temu. do tego gotujemy jeszcze kurczaka z warzywami i ryżem. Czili pochłania większe ilości jedzonka od Kropki czy Borka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A wcale tego po niej nie widać. Jak była u Maci ważyła 5,3 kg, dzisiaj ją ważyłam i ma dokładnie 6 kg. -
no chłopaku - mam nadzieję, że to ostatnia noc spędzona w przytuliskowym kojcu. od jutra już będzie ciepło w dupkę :)
-
Młodziutka mix donka Kora z Opalenicy we wspaniałym dnowy domku :)
Akrum replied to beka's topic in Już w nowym domu
Kora, no co ty, nie choruj. Teraz powinnaś się cieszyć nowym życiem, bez problemów, a nie chorować. Może to faktycznie jakieś pasożyty.. może dlatego przytyć nie mogła? Zdjęcie, szczególnie to w lesie na śniegu - piękne :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Jutro znów odwiedzimy Diankę :loveu: ale będzie już ciemno, więc na spacerek znów nie pójdziemy... ale zobaczymy znów radosny pycholek :) Na konto Dianki wpłynęła 3 część z bazarku Cantadorry od bela51 w kwocie 42 zł ślicznie dziękujemy :) [IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/09o98.gif[/IMG] -
ja jestem miękka pod tym względem, ale już trochę tymczasów wydałam, choć każdego bym chciała sobie zostawiać. został tylko jeden kot po DT (miał deprechę po tym, jak jego panią zamordowano i to dla jego dobra było że DT się w DS zmieniło), no i Kropka, która często żyje w "swoim" świecie. reszta poszła do swoich domków, choć serce pękało ;)
-
powtarzam to sobie za każdym razem, nie przywiązuj się, nie bierz do łózka, nie przytulaj tak bardzo, nie zakochuj się w psie... to nic nie daje... każdy tymczasowicz, nawet te "wredne" skradły kawałek mojego serca. Każdy do łózka się wpakował, każdego tuliłam, przywiązałam się i pokochałam :) nie potrafię inaczej ;)
-
niestety taka dola nas, domów tymczasowych... serce pęka z każdym odchodzącym z domu tymczasowiczem...
-
no to super :) pierwszy raz bycia samemu w domu już ma za sobą :)
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
wczoraj podczas wklejania zdjęć dogo mi wysiadło i nic nie mogłam już dodać. Więc cd fotek. [IMG]http://images10.fotosik.pl/591/1ee8b69e4398c29emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/591/6365e90e6ee9fbf5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/591/2570cad9e13868d2med.jpg[/IMG] Figa tu miała bardzo smutne oczka, patrzyła z takim niedowierzaniem na nas... Po krótkim spacerku, na którym zrobiła kilka razy siu i kupkę (na szczęście bez robali), Figa nie chciała wejść do budynku, w którym czekał na nią już przyszykowany boks. W końcu po długich namowach się udało. Figa podreptała do swojego nowego m4 :) Tam czekała na nią już micha wody, wypiła wszystko rozlewając dookoła :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/591/348c389c6f2a3a08med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/591/11ba187a4457f3ffmed.jpg[/IMG] z boksu ma wyjście na swój własny wybieg :) jak już trochę sił nabierze, to będzie też chodzić na długie spacery :) a w boksie jest cieplutko, bo ogrzewanie jest włączone :) najprawdopodobniej jutro będziemy w hoteliku to Figulca wygłaszczemy :) -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
Akrum replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
gdybym nie śledziła wątku cały czas, to nigdy bym nie powiedziała, że to ta sama sunia jest. taka kudłata, taka duża się wydaje patrząc na yorka obok :) śliczna i szcześliwa :) -
w terierze Dolar ma być tylko tydzień, aż zwolni się miejsce u fur. Joasia (właścicielka) została uświadomiona o tym, że nie znamy zachowania Dolara, że wiemy tylko jaki ma stosunek do psów, do ludzi tylko tyle, co zaobserwowałyśmy przez kraty. będzie miał swój boks i osobisty wybieg. jeśli będzie z nim problem, to nie będzie chodził przez ten tydzień jeszcze na spacery, wystarczy mu ciepły boks i wybieg :)
-
śliczne allegro, mam nadzieję że w końcu ten jeden jedyny telefon zadzwoni...
-
pewnie, że musi minąć trochę czasu. tak niestety jest z tymi wypłoszkami, wolno się przyzwyczajają do nowej sytuacji... serce krwawi, ale co zrobić... wydawać trzeba, bo inaczej Poker została by z Braszką, tak jak ja zostałam z Kropką - rok czasu u mnie tymczasowała, bardzo, bardzo wolno się otwierała i nadal się ludzi boi, nawet mojej mamy i teściowej z którą mieszkam. I tak - sama sobie wybrała, by u nas zostać ;)
-
piękny, masywny - mam nadzieję, że zdrowy i w dobrej kondycji psychicznej.
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Akrum replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Bim, jak miło zobaczyć w końcu po tak długim czasie tak wspaniały tytuł :) powodzenia chłopaku, nie psoć, słuchaj się swoich ludzi i bądź szczęśliwy :) -
Bambu to piękny psiak, szkoda że tak długo bez domku...
-
w weekend mnie na dogo nie było, ale nie mogłam się doczekać wieści o Odim :) Super, że chłopak już w DT, że się dogadał z Sarą, że już wykąpany i po zabiegu i pachnący i w ogóle bezpieczny :)
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
ja też jestem bardzo ciekawa kiedy i gdzie trafi karma :) farmerko, uważaj jak trafi w rezultacie do Ciebie, jako osoby składającej zamówienie :) -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/591/b8e6c186727a2e6emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/591/f087ccc7c8494cebmed.jpg[/IMG]