Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
haha, no to pannica narozrabiała :) mam nadzieję, że dzisiaj już nie będzie tak źle gdy wrócicie z pracy. -
o takim domku jak ma Misia, to marzę dla wszystkich naszych tymczasowiczów. Na prawdę - wiem, że jest tam szczęśliwa, a jak z Panią się rozmawia - słychać tą miłość w głosie do Misi.
-
i ja przyszłam zobaczyć co u chłopaka i jak zniósł kastrację i czyszczenie ząbków.
-
[quote name='kkasiiiar']A moze jakis bazarek zrobic ?[/QUOTE] jeśli macie jakieś pomysły bazarkowe - było by super :)
-
Witaj Nata, witaj Julka :) Julianka coraz piękniejsza, a te uszyska :loveu::loveu::loveu: jak taki nietoperek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: widać, że zabawę sylwestrową miała udaną ;) kolega się spisał super :) A posłanko - full wypas, piękne jest, typowe dla takiej księzniczki jaką jest Julka :)
-
Samba to super psina, kochana, szalona, rozweseli każdego smutasa i wyciągnie z depresji :) To pies idealny dla osób, które chcą zmienić swoje życie, chcą się stać optymistami :loveu: Samba ślicznie dziękuje cioci sylwiasio za wpłatę 20 zł na sterylizacje :loveu: [IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dolphin/47.gif[/IMG]
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Maćku dziękujemy za wieści :) Już się nie mogę doczekać, kiedy będzie duży wybieg zrobiony, aczkolwiek dla Diany spacerki na smyczy jak najbardziej wskazane, musi ćwiczyć, musi się uczyć chodzić na smyczy, bo póki co zachowuje się jak pies zaprzęgowy. Domek dla Diany jak najbardziej bardzo potrzebny, ona potrzebuje kontaktu z człowiekiem, miłości i zainteresowania. -
rozmawiałam wczoraj z wetem. Wet powiedział, że może przeprowadzić sterylizację Dory na dniach, nawet jutro skoro już mleko zaschło zupełnie- ale niestety jutro nie mamy jej jak zawieźć na zabieg, a w czwartek na gwałt musi być sterylizowana Samba, bo na dniach cieczka jej się zacznie. Tak jak pisałam wcześniej - o fakturze nie ma mowy (póki co wet takowych jeszcze nie wystawia), jedynie potwierdzenie tzw. dowód sprzedaży i wtedy zwrot pieniążków od przyszłego właściciela.
-
ale w końcu udało się domek ten jeden jedyny wybrać??
-
[quote name='Martika@Aischa']Super :) o 9 będę dzwoniła do Wróblewskich że przywieziemy dziś nasze dziewczynki. Będę prosiła o jak najszybszy termin sterylki dla naszej Daissy.[/QUOTE] to ja w takim razie trzymam mocno kciuki [IMG]http://www.picturesanimations.com/t/thumb/duimpie.gif[/IMG] by się udało i na dniach sunia mogła być sterylizowana, a z uszkiem żeby nie było większych problemów.
-
[quote name='Donvitow']Wspomogę psiaka/ ale na razie nie będę precyzował jaką kwotą./[/QUOTE] dziękujemy ślicznie wujek :)
-
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
cioteczki, nie zawstydzajcie mnie :oops::oops::oops: u mnie w rodzinie zawsze się zastanawiają - skąd się u mnie wzięło to zamiłowanie do zwierząt. Ja od zawsze wolałam spędzać czas bardziej ze zwierzakami niż z ludźmi. -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
wpadam w odwiedziny do Nuri. labradory to piękne psy, gdy mijam na ulicy to zawsze mi się kojarzą z takimi dużymi dziećmi, z taką psią ciapą - nie wiem dlaczego :) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Akrum replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
przydreptałam do chłopaka. Widziałam go w piątek, będąc w hoteliku u naszych suczek. Chłopak był akurat na wybiegu i mój TZ widział go poraz pierwszy. Stwierdził że psiak jest piękny i nie może uwierzyć że jest bez domku, że nikt nie chce takiego wspaniałego psiaka adoptować. Od razu podszedł do siatki i zaczął się do nas przymilać. Fajny jest. -
porozsyłałam trochę zaproszeń znów - nawet kilka razy natknęłam się na osoby, które już zaproszenie do Dolara dostały :lol: aczkolwiek przyjść i pomóc nie mogą :roll: już nie wiem gdzie szukać pomocy, skąd wziąć na chłopaka kasę. On musi opuścić przytulisko inaczej będzie tam tkwił do nieskończoności.
-
i ja do Bambo przydreptałam w końcu na wątek :) też w piątek widziałam chłopaka - szkoda, że tak wspaniałe psiaki jak on nie mają swojego domku. Teraz w weekend 14/15 nie uda nam się podjechać do hoteliku, ale już w kolejny postaramy się odwiedzić nasze sunie, więc i Bambo pogłaskamy od Was :)
-
POGRYZIONY, ślepnacy Staruszek Bruno-JUŻ W DOMKU
Akrum replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Poznałam staruszka będąc w odwiedzinach u naszych suniek w hoteliku. Widać po chłopaku, że już nie młody, ale jeszcze radosny, jeszcze chciał się wspinać na ścianę by noskiem nas tryknąć :) Fajny chłopak z niego, szkoda tylko że bez domu.. Jak patrzyłam na ten pokoik psich staruszków - serce pęka - one powinny w swoich domkach siedzieć, wygrzewać swoje stare kosteczki pod kołderką blisko człowieka... To jest takie niesprawiedliwe... Chociaż i tak mają o wiele lepiej, niż nie jeden staruszek siedzący w schronisku. Zwrócono na nie uwagę, uratowano, umieszczono w tak wspaniałym miejscu. -
hm... nie rozumiem za bardzo tej dyskusji. gdy były apele, by pomagać w zbieraniu pieniędzy na MIKRO-BANK, w reklamowaniu, w robieniu bazarków - to prawie nikt nie przyszedł. nikt prócz garstki osób, które wymieniła Agucha od dlaczego czasu MIKRO-BANKU nie odwiedzał. Dlatego uważam za zasadne, że Agucha spytała na wątku MIKRO-BANKU osoby, które przekazały pieniażki o to, co dalej z nimi zrobić. Ja już się tam wypowiedziałam, Syla i Agucha, która najwięcej bazarków zrobiła - też. Dalsza dyskusja jak już to powinna toczyć się na wątku MIKRO-BANKU.
-
i ja podnoszę chłopaka i melduję się u niego. kurcze, musi się nam udać, no...