Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Dorci się nie da nie kochać :) Nawet moj TZ - zwolennik małych psiaków, powiedział mi wczoraj że gdybyśmy nie mieli naszej bandy i chciałby akurat adoptować psa, to po tym spacerze na pewno by Dorkę do domu zabrał :)
-
wszystko brzmi świetnie i mam nadzieję, że wizyta wypadnie super i Braszka zostanie już w swoim DS :)
-
z Bari to non stop chciała się bawić i dostojnego chłopaka do zabawy zachęcała :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/530/f799109e3c12890emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/530/57e4dcb64090f93dmed.jpg[/IMG] kochana mała laleczka z niej :) To na tyle jeśli chodzi o zdjęcia Dory z dzisiejszego spaceru :)
-
[IMG]http://images10.fotosik.pl/530/f9e760d753f52d1bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/530/f30e740063efc45cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/530/ef580a053df08ef4med.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/530/c4b08d503f251a1fmed.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/530/adf710ec9193ae5cmed.jpg[/IMG]
-
jesli dalmatyńczyk toleruje inne psy, to będzie ok, bo Dorcia jest na prawdę bardzo otwartą i pozytywną sunia :)
-
[IMG]http://images10.fotosik.pl/530/65977172fc4c1d44med.jpg[/IMG] i ostatnie [IMG]http://images10.fotosik.pl/530/684a8f6cf178135emed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images10.fotosik.pl/530/0377d1a9706f33b8med.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/530/01f380084aedcbe8med.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/530/0100bebd2a864f1amed.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/530/6dfdaad30172d150med.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/530/01a4c60ef9a3717fmed.jpg[/IMG]
-
jak się ciesze, że wszystko się pomyślnie układa :) powodzenia chłopaku, od teraz będzie już tylko lepiej :)
-
[IMG]http://images10.fotosik.pl/530/cb414ad4e431bedfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/530/9db98006181c2452med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images10.fotosik.pl/529/83777dc82e8a86a0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/529/4fb9fa2914c8608bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/529/64eef608623ab5ccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/530/37ff20745397a07bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/530/8f9bfd577aa7afeamed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images10.fotosik.pl/529/52cd5bef2bb1a32bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/529/a4b5971b3bbd6458med.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/529/59b794222b313c67med.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/529/ccafb425aa05b441med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/529/8ad723340e0e0ef7med.jpg[/IMG]
-
malamut to Bari, od kilku dni w hoteliku, jest pod opieką Fundacji Adopcje Malamutów cd fotek: Bari był nieźle zainteresowany Dorcią [IMG]http://images10.fotosik.pl/529/0ac6e940db44c231med.jpg[/IMG] i nie tylko on, Samba też interesowała się Dorcią :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/529/df027fd32897acfemed.jpg[/IMG]
-
hehehe, a jeszcze trochę zdjęć będzie, ale póki co się ściągają - net wolno mi chodzi.
-
Byłysmy dzisiaj w hoteliku w odwiedzinach u panienki Sambusi :) Matko, jak ja za nią tęskniłam :) To jest tak kochana sunieczka, że słów mi brakuje by ją nachwalić :) Tańce odstawiała, merdała swoją piękną kitą, popiskiwała :) Oczywiście na spacerek kochaną kobietkę zabrałyśmy :) Wulkan energii z niej :) Już nabrała ciałka, futerko też bardziej błyszczy - czyli ewidentnie te robale zabierały z jej organizmu wszystko, co najlepsze. Oczywiście jeszcze trochę masy musi nabrać, ale w tym tygodniu musimy ją na gwałt zdążyć zabrać na sterylkę, bo cieczka się chyba już zbliża. Zobaczymy, kiedy wet będzie mógł ją wziąć na stół. Zdjęcia wyszły fatalne, Samba cały czas się wierciła, ruszała, biegała, a mój aparat nie nadążył za jej energicznymi ruchami :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/529/d4c926585dfb7a2cmed.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/529/4d38e1d2528aea3amed.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/529/ad4fe122392ece6fmed.jpg[/IMG] cdn...
-
zabawa z malamutem :) (zdjęcia trochę rozmazane, bo psiaki były w ruchu) [IMG]http://images10.fotosik.pl/529/f8cb80bde69539f1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/529/886ceefa488b4364med.jpg[/IMG] i[IMG]http://images10.fotosik.pl/529/00e3cb0e65e87e80med.jpg[/IMG] i uśmiechamy się do cioci Juldanowej :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/529/05af2513a1d9bcf9med.jpg[/IMG]
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
aczkolwiek Nadia mówiła, że chodzi z nią na długie spacerki i Diana już sobie coraz lepiej radzi :) -
buzi buzi :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/529/cd4b73f70d37bea0med.jpg[/IMG] ja myślę że z akceptacją dalmatyńczyka przez Dorę nie będzie problemu. Dzisiaj na spacerze od razu zaakceptowała malamuta i Sambę :) Wręcz chciała się bawić :)
-
na swoim osobistym wybiegu :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/529/d8f491aefcd7991bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/529/12cf1dc8380d29abmed.jpg[/IMG] Dorcia polubiła swojego kolegę :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/529/b18b782f1c3fbee4med.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/529/b34b8236ae91a465med.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/529/2d38c6afda1262c5med.jpg[/IMG]
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/528/513651a90dd50a06med.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/528/ecfaa6c934c39f10med.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/528/3b732c27e77f0f0amed.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/528/2b18d1f5793f9d6amed.jpg[/IMG] -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/528/c173e3a4ea4c3ac8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/528/866f5b817f7f7fb5med.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/528/8b3b973108fea0c4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/528/df7914980b1cb5b5med.jpg[/IMG] -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/528/a8882179f7738c26med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/528/878119329d63beb6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/528/3ce05b25b2837ac1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/528/da442d153d719d36med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/528/a07f321600fcbd2emed.jpg[/IMG] -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj byłyśmy w hoteliku odwiedzić nasze psiulki :) Dianka jest super, akurat była na swoim osobistym wybiegu :) Wzięliśmy ją na spacer, ale dziewczynka ciągnie po jakimś czasie z powrotem do hoteliku. A tam - wpatrzona jest w Nadię - pracownicę hoteliku, oj wpatrzona :) Niestety nie udało mi się tego ujać na zdjęciu. Ogólnie ciężko jej zrobić jakieś sensowne zdjęcia, bo ciągle się ruszała, ale coś mam, więc wklejam :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/528/7fc691c9808d4c14med.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/528/80e505bd0d066f28med.jpg[/IMG] patrzcie jak sobie pozwala - zwinna bestyjka z niej :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/528/cb7ca2268d6118eemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/528/0723cea0e66be568med.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/528/792bc76a2adf848dmed.jpg[/IMG] -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
myslę że można chłopaka już oglaszać, tylko trzeba jakiś tekst sklecić.