Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. cudowne wiadomości :) jak fajnie się patrzy, gdy Pani pisząc o Negrze "Ona" używa dużej litery - taki szacunek dla Negry :) cieszę się, że z Alfim w takiej zgodzie żyją, razem się bawią,śpią i jedzą :) taka symbioza panuje :) Negra - bądź szczęśliwa :)
  2. stałych mamy teraz 340 zł a za miesiąc hotelowania jest chyba 450 zł
  3. to już Ci ślę adres na PW :)
  4. [quote name='obraczus87']Ciotka, a może kong Ci wyslac dla Czili?? Ten co Negra miała.[/QUOTE] kochana ciociu, boje się że Czili by zepsuła ten piękny kong i co wtedy miałabym Ci odesłać dla kolejnego tymczasa??
  5. W imieniu Samby, dziękuję ślicznie za wpłatę pieniążków: Penny - 20 zł [IMG]http://www.picturesanimations.com/r/rose/114xf0if.gif[/IMG]
  6. Diana ślicznie dziękuje za pieniążki: Penny - 20 zł [IMG]http://www.picturesanimations.com/r/rose/114xf0if.gif[/IMG] zrobiłam przelew na kolejny miesiąc hotelikowania.
  7. no proszę, jutro Gorzów będzie oblegany przez nowe psy :) Odi, od nas do DS przyjadą Dora (husky) i Prezes (stary sznupek)... heh, zatrzęsienie normalnie :)
  8. Czy dzisiaj Odi przyjeżdza do DT?
  9. Haha, Sambusia kochana nasza :) Jaką śmieszną pozę przybrała, jak małe dziecko, które sobie stópki do buzi przyciąga :) dzięki Maciek :) Sambulkowi już się zaczynają na nowo boczki zaokrąglać :) dwa razy została odrobaczona aniprazolem i myślę że już teraz wszystko będzie dobrze :)
  10. cioteczki kochane, wczoraj jak już zaczęłyśmy z Pyrdką rozsyłać nr konta, to niestety w NT prąd wyłączyli, wiatr był tak silny, że pewnie jakieś kable pozrywało... za chwilkę zabieram się za rozsyłanie :)
  11. [quote name='Maciek777']Nie było aż tak różowo:p Myślałem, że wciąż go ma bo tak to wyglądało, ale jak odwinęłem bandaż to okazało się, że rurka wenflonu jest między bandażem a łapką:eviltong:[/QUOTE] a jednak hihi - cwaniara mała :) taka z niej bidula w tym kubraku, no ale co zrobić - lepsze to niż kołnierz.
  12. a ja tak żaluję, że nie poznam nowych "ludziów" Dorci...
  13. Dolarku jeszcze trochę
  14. heh... no proszę, łobuziak z tego Gufiego ;) lecę szukać bazarku jakiegoś z psimi zabawkami... bo Czili już do pilotów się zaczyna dobierać.
  15. hehe mój TZ robił zdjęcia fantów na bazarek i Czili mu pomagała :) jedną maskotkę zniszczyła (nawet nie wiem kiedy ją dopadła) :mad::mad::mad: tego miśka ze zdjęcia też chciała porwać :loveu:
  16. Książeczka jest, wyniki badań są - jutro przekażę Pyrdce, bo to ona bedzie przekazywać Prezesika państwu od Dory, którzy zabiorą dziadzia do Gorzowa. właśnie, poprosimy dane państwa do umowy, byśmy mogli dać już wypełnioną i podpisaną umowę, a jak DS podpisze to nam odeśle bądź kasjas dopilnujesz tego? czipowany nie był, bo panikował ostatnio podczas szczepień, więc już nie chciałyśmy go męczyć. zobaczymy, jak będzie jutro podczas wizyty u weta.
  17. cioteczki - w poście nr 2 zrobiłam rozliczenie - bo już wszystkie karteczki znalazłam za co ile płaciłyśmy. jeszcze nam starczy pieniążków na jutrzejszą wizytę u weta :multi: - czyszczenie uszek, jeszcze raz oglądniemy ten guziołek przy dupsku, zbadamy serducho
  18. czekam z niecierpliwością na wieści...
  19. Czili zwana Czili-lili vel Czilautka pozdrawia :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/567/9857cab48ba9d87amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/567/c69b7005175ff6e4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/567/4c98c35e538f3a9dmed.jpg[/IMG] wczoraj Czili dostała nowe zabawki - grubego twardego gryzaka (taki specjalny dla szczeniaków) - już 1/3 pogryziona, dostała gumowego kurczaka piszczącego - odgryzione łapy,kuperek, głowa.. same dziury, dwie kości gumowe i dwie piłki gumowe + dwie kiełbasy gumowe z sznurkiem w środku, które psiaki dostały na gwiazdkę - już tego nie ma, Czili wrąbała, znaczy się rozebrała na malutkie kawałki, na szczęście nie zjadała tych kawałeczków. Jest może gdzieś jakiś bazarek z gumowymi tanimi zabawkami?? już prawie nic nie mam w domu, tylko sznurki zostały... :shake::shake::shake:
  20. [IMG]http://www.picturesanimations.com/s/smileys/yes.gif[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/s/smileys/yes.gif[/IMG] bardzo, bardzo się cieszę i dziękuję kochana cioteczko za tak ekspresową wizytę p/a :) cudownie, jak ja się cieszę :):):)
  21. jestem i ja. biedny maluszek, taka chudzinka, taki drobniutki...
  22. już dzisiaj - wet powiedział, że jeśli się przez kilka godzin nic nie dzieje, to można wyjąć dzisiaj. Więc Maciek wyjmie :)
  23. rozmawiałam niedawno z Maćkiem :) wszystko jest dobrze :) Dora jest na tyle wdzięcznym pacjentem, że nawet sobie sama wenflonu nie wyjęła - pierwszy pies, który przetrwał tak długo z wenflonem - u mnie zawsze sobie psiaki po powrocie z lecznicy już po godzinie same wyciągały wenflon, a tu proszę jaka posłuszna sunieczka z niej :)
×
×
  • Create New...